Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy ismerősöm, akit 4 éve ismerek és nagyon tetszik. Egy szilveszteri bulin megismertem meg, akkor úgy tűnt, hogy én is tetszek neki, hisz egész éjszaka táncoltunk. Sokszor ott hagytam, mással is táncoltam, de mindig visszajött hozzám. Mikor elment puszival búcsúztunk el. Nem gondoltam semmi komolyat, mert csak arra fogtam, hogy részeg volt.

Másnap bejelölt facebookon, de nem írt rám, én meg nem vagyok az a kezdeményezős fajta. Mindig lájkolta, amit posztoltam, a napomat mindig megnézte (csak miatta raktam ki), de nem írt volna rám. Végül én írtam rá a szülinapján privátban (majdnem fél év után) és akkor beszéltünk is kb. 3 hónapig. Így visszanézve nagyon gáz voltam akkoriban, nem csodálkozok, hogy nem keresett utána😁. Ezután lett barátom, együtt is voltam vele majdnem egy évig, de akkor is sűrűn járt a fejembe. Utána szakítottunk azzal a barátommal, lett egy másik, akivel jelenleg is együtt vagyok, de erre a személyre egyre sűrűbben gondolok. Rá is írtam végül, de nem válaszolt, ezután el is engedtem, elfogadtam, hogy az érzés nem kölcsönös (legalábbis próbáltam).

Viszont a hétvégén volt a nővérem férjének a szülinapja, ahová ő is meg volt hívva, mert haverok. Szerintem miattam nem jött el, bár ebben nem vagyok biztos. Pedig titkon reméltem, hogy újra láthatom. Azóta minden nap vele álmodok és nagyon rosszul érzem magam emiatt. Az is bánt, hogy a barátom mellett érzem ezt, pedig nem érdemli meg.


2023. ápr. 11. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Akkor feletsd el szepen es ne rajta jarjon az eszed, hanem a baratodon.
2023. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Hogy miattad nem ment e el? Ezt csak ő tudhatja, de ennek ezer oka lehet, főleg így húsvét táján.


Én csaknem 20 évig voltam hasonlóan hogy mindig egyvalakivel álmodtam, majdnem minden nap gondoltam rá, hiaba volt mindig valakim. Elég szívás, ezzel vagy megtanulsz együtt élni, vagy ha legközelebb szakitasz akkor megpróbálsz kezdeményezni, lesz ami lesz. (Az enyém nős volt, nem tudtam mit tenni)

2023. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!