Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen esetben mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval fiatal korunk óta barátok vagyunk egy sráccal. Olyan 14 évesen beleszerettem, persze ő nem érzett így, tehát semmi nem lehetett közöttünk. Neki folyton voltak barátnői, de nekem 20 évesen lett először párom, viszont soha nem felejtettem őt el, és mikor szingli voltam nagyon nagyon sokat álmodtam róla, és most is álmodom, hogy mi lett volna, ha. Most megházasodik majd, és meghívott az esküvőjükre. Már hamarosan 2. éve vagyok szingli, és nem találtam még senkit akivel szerettük volna egymást. Illene elmennem, de szégyellem, hogy ilyen szánalmas az életem, kb csak a munkámnak élek… 26N

2022. okt. 12. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak te érzed úgy, hogy szánalmas az életed. Nem tudom milyen a viszonyok a sráccal, barátok tudtatok-e maradni az évek alatt, de biztos örülne, ha ott lennél. El kell döntened hogy valójában mi zavar téged. Az, hogy úgy érzed neki révbe ért az élete, talált egy társat, miközben te 2 éve szingli vagy? Esetleg az, hogy a lelked mélyén te szeretnél a menyasszonya helyében lenni? Pszichológiailag nézve normális, hogy 2 év szingi lét után társra vágysz és az is, hogy önkéntelenül a régi szép emlékek is eszedbe jutnak a szerelmeidről, exeidről, mert azokra az érzésekre vágysz újra. Ha úgy érzed, hogy feltörne belőled egy csomó érzés és nem éreznéd jól magad az esküvőn, akkor ne menj el. Ha ezeket félre tudod tenni és, mint egy régi barát tudsz elmenni, akkor a fiú kedvéért legyél ott. Te döntöd el.
2022. okt. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetben, a gimiben volt egy srác akivel barátok lettünk, aztán beleszerettem, de összejött egy barátnőmmel. Én ezt úgy oldottam meg, hogy megszakítottam velük minden kapcsolatot, aztán nekem is lettek párkapcsolataim (az első szintén 20 évesen:)) Sajnos mind a kettő szakítással végződött, pedig az egyikbe nagyon szerelmes voltam, emiatt szinte semmissé vált amit az először említett srác iránt éreztem.

Szóval már sem az előbb említett sráccal sem a régi barátnőmmel nem tartottam a kapcsolatot, amikor egyszer csak jött egy meghívó az esküvőjükre. Addigra én már elengedtem ezt a srácot, semmit nem éreztem iránta, pedig párszor össze is futottunk random, de mégis úgy döntöttem hosszas gondolkodás után hogy nem megyek el. Azért, mert nem tudtam milyen érzelmeket hozna fel ez bennem és úgy voltam vele hogy inkább megkímélem magam. Ha te még érzel is iránta valamit, akkor szerintem semmiképpen ne menj el. Annó meg voltam hívva az exbarátom esküvőjére is, oda gondolkodás nélkül nem mentem el, mert biztos voltam benne hogy nagyon rossz hatással lenne rám eddigi életem legnagyobb szerelme esküvőjén ülni. Piszkosul nehéz időszak volt az az életemben...

Egyébként csatlakoznék az előttem szólóhoz, szerintem is csak te érzed úgy hogy szánalmas az életed.

Kitartást, tudom hogy ez nagyon nehéz!

2022. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!