Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennetek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben? Szerintetek legyunk csak baratok, vagy probalkozzak meg nala? Lejjebb kifejtve! (Leszbikus kapcsolat)

Figyelt kérdés
Van egy lany, akit nagyon szeretek es ugy erzem, hogy megvan a tokeletes osszhang kozottunk, jol erezzuk magunkat egymas tarsasagaban, de meg nem akar parkapcsolatot es ott van az exe is, akit szinten szeret meg, elegge ragaszkodik hozza, de nem igazan jottek ki jol, amig egyutt voltak. Online nagyon sokat beszelunk, es eddig 2x talalkoztunk, sajnos messze lakunk egymastol. Egyszer azt mondta, hogy az exe es a koztunk levo tavolsag miatt nem akar kapcsolatot. Van egy lany, akit nagyon szeretek es ugy erzem, hogy megvan a tokeletes osszhang kozottunk, jol erezzuk magunkat egymas tarsasagaban, de meg nem akar parkapcsolatot es ott van az exe is, akit szinten szeret meg, elegge ragaszkodik hozza, de nem igazan jottek ki jol, amig egyutt voltak. Online nagyon sokat beszelunk, es eddig 2x talalkoztunk, sajnos messze lakunk egymastol. Egyszer azt mondta, hogy az exe es a koztunk levo tavolsag miatt nem akar kapcsolatot.

2023. febr. 18. 09:21
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Telefonrol irtam es a leirasban a szoveg veletlenul 2x kerult bemasolasra :(
2023. febr. 18. 09:29
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

"Egyszer azt mondta, hogy az exe es a koztunk levo tavolsag miatt nem akar kapcsolatot.", " meg nem akar parkapcsolatot", " ott van az exe is, akit szinten szeret meg"


Miért akarnál olyan emberrel kapcsolatban lenni, aki mást szeret?


Szerintem helyezd máshova az energiáid. Itt csak szenvedni fogsz.

2023. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Már a másik kérdésednél is írtuk, hogy hagyd. Elmondta, hogy nem akar tőled semmit.
2023. febr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Kedves 3. valaszolo, nem irtam ki masik kerdest. Amugy melyikre gondolsz? Belinkelned kerlek?
2023. febr. 18. 13:43
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd. Alap lenne tiszteletben tartani ha a másik nem kér belőled mint partnerből.
2023. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
35%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag__12..


De biztos csak véletlen ("véletlen"), hogy tökéletes összhang, online dumcsi, pont a másik fél nem akar semmit. Nem kell feltenni többször egy kérdést picivel jobban kifejtve, abban reménykedve, hogy olyan választ kapsz rá, amit olvasni akarsz. Nem akar tőled semmit, ezt jobb elfogadni.

2023. febr. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kedves 6. valaszolo! Koszonom a linket. Azt a kerdest nem en irtam ki. Lehet, hogy van egyezoseg a ket tortenet kozott, de ez nem jelent semmit.
2023. febr. 19. 10:38
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
Én vagyok aki azt a másik kérdést kiírta, nem kell a jelen kérdezőt piszkálni :)
2023. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Kedves 8. valaszolo! Koszonom szepen:)
2023. febr. 19. 16:26
 10/25 NTBS ***** válasza:
10%
Szerintem legyetek barátok, esetleg extrákkal.
2023. febr. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!