Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem tegnap kijelentette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem tegnap kijelentette hogy ő még soha nem volt szerelmes, belém se. Csak szeret. Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt,van 2 gyerekünk.Külföldön élűnk,ahova csak miatta jöttem ki,hogy ne kelljen nélkülünk élnie.Én 3 éve élek kint,egyáltalán nem érzem itt jól magam,pár hónapja már gondolkodok rajta hogy haza menjek e (tudom hogy ő nem jönne),de mindig vissza tartott az hogy neki ne legyen rossz,hogy normális családként éljünk.Teljesen egyedül vagyok itt,nincs akihez szóljak(nem tudom a nyelvet),akivel beszélgethetnék (a férjemmel sem),már teljesen magamba fordultam.Úgy érzem mintha burokban élnék,mintha a házon kivül nem is lenne élet.Ezután a kijelentés után (soha nem volt szerelmes) teljesen üresnek érzem magam,úgy érzem nincs már ami itt tartson....de a gyerekeimnek se akarok rosszat hogy csak 3-4havonta lássák az apjukat.Mit tennétek a helyembe?
2018. jan. 29. 11:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Tehát a férjeddel nincs beszélgetés, valóságos kapcsolat?

Ez így igaziból nem házasság. Szerintem hazajöhetnél a gyerekekkel, és még találhatsz magad mellé olyat, aki szeret és megbecsül.


Nézd, én sem vagyok szerelmes már a férjembe ilyen sok év után, de nekünk azért tartalmas a kapcsolatunk, sokat beszélgetünk, szexelünk, kirándulunk, kertészkedünk, stb. stb. Megint más egy ilyen felállás, ahol megvan a szeretet és a tisztelet, hisz a lángoló szerelem úgyis elmúlik.


A kettőt hasonlítsd össze

2018. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ja, és (1. vagyok) mi is megbeszéltük ezt, hogy mi az amit még érzünk egymás iránt, és mi az, amit meg fiatalon éreztünk egymás iránt.. (jó nálunk volt az szerelem régen)) és nem dőlt össze a világ..
2018. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Te válaszoltad meg. Nincs, ami ott tartson.

A nyelvet ennyi idő alatt társalgási szintre elsajátíthattad volna, hogy ne tőle függj, másokkal is tudj beszélgetni, de ez már mindegy. Az a gyerekeknek se jó, hogy nem vagytok boldogok. Az, hogy sosem volt szerelmes, biztos kiderült régebben már, vagy hazudott?

2018. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Itt nem a szerelem hiánya a gond. Hanem hogy amúgy is úgy éltek, mint két idegen. Közös programok? Közös időtöltés? A nyelvet is elsajátíthattad volna egy konyhanyelv szintjén, akár pl. nyelvsuliba iratkozva, ahol lehetne társaságod is. Férjeddel hogyhogy nem beszélgettek? Egyáltalán hogy kell ezt érteni? Soha semmiről, vagy olyan filmbéli, nagy romantikus beszélgetés nincs? A gyerekek előtt hogy érezted magad mellette, ha akkor jó volt, mi romlott el azóta? Csillió kérdés, amikre ha tudnánk a választ se lenne egyszerű... Plusz, ha hazajössz, gondolom a két gyerekkel együtt (bár nekik a jövőjük lehet jobb odakinn, csak ugye a család-érzelmek), itthon mitől lesz jobb?
2018. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem tudtam eddig,hogy nem szerelmes....de rájöhettem volna (nem nagyon érdekli hogy mi van velem,ha valami problémám van az szerinte csak hiszti).
2018. jan. 29. 11:40
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

#4-es vagyok.

"nem nagyon érdekli hogy mi van velem,ha valami problémám van az szerinte csak hiszti" - és összeházasodtál egy ilyen emberrel, akiről ezt tudtad és szültél neki 2 gyereket. Sok pénze van, vagy mi?! Gratulálok! Hogyan b*sszuk el az életünket, mester fokozat!

2018. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

3 év alatt nem tanultad meg annyira a nyelvet,hogy társalogj? Az nem semmi!

Van veled gond szerintem de ha lényegében ennyire rossz neked ez akkor menj haza.A férjedet ne hibáztasd ha egyébként szeret,csak hozzádkötötte az életét és gyermekei anyjául választott ergó fontos vagy neki.

Nem voltál elég határozott,hogy előre eldöntsd akarod-e te egyáltalán ezt az egészet csak sodródtál.Megkockáztatom szerintem ő jobban szeret téged mint őt és furcsa mód mégis te vagy elégedetlen érzelmi szempontból.

2018. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de én ezt nem èrtem. Elmész egy másik országba élni, és nem tanulod meg a nyelvet társalgàsi szinten? Akkor mit csinálsz? Hogy dolgozol? Hogy intézel bármit? Komolyan a férjedet hibáztatod a Te szerencsétlenkedésed miatt? Eddig nem tűnt fel, hogy nem szerelmes a férjed?
2018. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

3 év alatt nem sikerült megtanulni a nyelvet?! Az igen...

Na mindegy. Ha rosszul is érzed magad és a férjed sem volt beléd soha szerelmes, akkor nincs ami kint tartson szerintem.

2018. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha 5 éve boldog vagy vele, annyira, hogy két gyereket is vállaltál vele közösen, akkor nem mindegy, hogy szerelmes vagy nem?
2018. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!