Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon régimódi vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon régimódi vagyok, ha így gondolkodom?

Figyelt kérdés

A szerelemben és a jó szexben az izgalmas mindkét fél számára, ha csak egy emberhez kötődünk érzelmileg és csak ő kaphat meg minket. Nem értem a sok alkalmit és szexkapcsolatot kereső embert. 16 éves korom óta mindhárom kapcsolatom tartós érzelmeken alapult és igen, vége lett, de akkor is korrekten, kulturáltan váltunk el egymástól. Nagyon sok jó élmény és szép emlék fűz hozzájuk, amiket random k*rogatásokkal nem kaptam volna meg.


24/F



2023. ápr. 20. 10:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#9: Ja értem, akkor ezek szerint te minden emberrel ugyanolyan intim viszonyban vagy, mint azzal, akivel lefekszel.
2023. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
11) ezt nevezem következtetésnek... 😂
2023. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
8.: Már hiányzott a nagyképű okoskodás. Szexben ez nem birtoklást jelent, hanem ahogy előbb is fogalmaztak nagyon intim együttlétet, amitől természetesen senki sem lesz más tulajdona. Nem kell a vadfeministta hőbörgés!
2023. ápr. 21. 09:03
 14/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, fasziknál nem használjuk. Ők nem basznak nagyon intimen?
2023. ápr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Legutóbbi párom többször mondta, vagy írta, hogy milyen jó, hogy este megkap engem, semmi probléma nem volt ebből.
2023. ápr. 21. 09:09
 16/16 anonim ***** válasza:
Aha.
2023. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!