Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szégyen ha egy nö régimòdi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha egy nö régimòdi a pàrkapcsolatok terén? Szereti a régi csalàdmodellt, hisz abban, hogy a férfi az úr a hàznàl úgymond.

Figyelt kérdés
Mit gondoltok ezzel kapcsolatban?

#férfi #Régimòdi
2022. máj. 5. 11:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, mindenki úgy él, ahogy neki tetszik, ha ez jól működik mindkét ember ebben jól érzi magát, akkor tegyék.
2022. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
87%

Lelke rajta...

Én a teljes szabadság híve vagyok: mindenki azt kezd az életével, amit csak akar. Ha egy nő törtető karrierista akar lenni - oké. Ha egy nő otthon ülő, a férjének alárendelt családanya akar lenni - oké.

Én meghülyülnék az utóbbi felállásban, egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, hogy így éljek, de ha valakinek ez kell, akkor hajrá.

Élni és élni hagyni...

2022. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel gond szerintem, normális keretek között. Tehát, ha nem erőszakkal érik el ezt a felállást. Hanem a nő bízik a párjában és megvan a kölcsönös tisztelet a kapcsolatban.
2022. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem igen, de én elfogadom, ha valaki másképp gondolkodik, mint én, szóval soha nem kötnék bele vagy ilyesmi.
2022. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Úgy él, ahogy akar. Azért gondoljan arra, mihez kezd, ha 40-50 évesen elválnak.
2022. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 A kérdező kommentje:
A vàlàs az bàrkinek benne van a pakliban, nem csak ilyen életszemlélet esetén.
2022. máj. 5. 11:37
 7/111 anonim ***** válasza:
92%
...ebben neki mi a jó? Felelősség alóli kibúvás, vagy ilyesmi?
2022. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, egészségére. Nem szégyen, mindenki éljen úgy, ahogy jónak látja. Egymás életében valszeg nem lenne keresnivalónk, de ettől még minden jót kívánok az életéhez.
2022. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
100%

6

Igen, csak ott, ahol a férfi intézett mindent, (feltételezhetően) ő keresett több pénzt, tőle függött a családi egzisztencia, a nő meg nem tudta építeni a karrierjét, mert nevelte a gyerekeket... Hááát, a nő szempontjából kicsit neccesebb a válás.

2022. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 A kérdező kommentje:

7 Erre visszadobom a labdàt: mi a jò ha valaki a munkàjànak él , màs nem érdekli.

Én is úgy vagyok vele nem érdekel, màs hogy él de képtelen lennék rà,hogy mondjuk törtetö, karrierista nö legyek.

2022. máj. 5. 11:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!