Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz lehet-e az elgondolásom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet-e az elgondolásom, miszerint egy nőt nehezebb megszerezni, de könnyebb megtartani, míg férfiak esetén ugyanennek a "szabálynak" a fordítottja igaz?

Figyelt kérdés
Nagy általánosságban és inkább "klasszikus" értelemben kérdezném. Persze, tudnak a nők is nyomulni és a férfiak is "megragadni" egy kapcsolatban. De mikor kérdezik a férfiak, miért olyan nehéz becsajozni, akkor arra szoktam gondolni, hogy oké, lehet, de ha veled van a lány, akkor már nemegyszer nagyon stabil pozíció van, aminek a lerombolásáért már szinte meg kell küzdeni (pl. sok lány elnézi a tunyaságot, agressziót, akár a többszöri megcsalást is, ha egyszer nagyjából "lehorgonyzott" valaki mellett). A férfiak talán pont fordítva: könnyű megkapni, de nehezebb őket megtartani a "szoknya" mellett.

2021. jan. 22. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább személyiség, mint nemfüggő. Olyan típus is van, akit megszerezni és megtartani is nehéz.:)
2021. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, de ez totális ostobaság. Ahogy az 1. válaszoló írta, ez személyiségtől függ, nem a nemtől.


Ha egy lány megmarad egy agresszív, hűtlen stb férfi mellett, akkor azt nem azért, mert nőből van, hanem mert nagy baj van a fejében. Pl nincs önbecsülése, vagy valami kötődési problémája van.

2021. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Aztán gyertek vissza sírni, hogy miért lépnek félre a nők. Léccí.
2021. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Akkor nincs igazam :)

Nem minősítettem "jónak" vagy "rossznak" senkit, csak egyszerűen sok olyan nőt látok, akiket "nem lehet levakarni" egy világ parasztjáról (azt tippelem, mert a lány esetleg ilyenkor próbálja már komolyan "elkötelezni" magát. Egy férfi viszont könnyebben kapható, de az első "jobb lehetőségnél" dobbant.

2021. jan. 22. 22:54
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Én nőként mind a három kapcsolatomból kiléptem, ellenben velem még sosem szakítottak. És nyilván udvarolt a férfi, a 3. Rengeteget udvarolt, mire kapcsolat lett. Aztán jött a szerelem, eltelt pár hónap, és meguntam, nem fogott meg annyira hogy több időt ott legyek.

A mostani barátom szerint, a férfiak csak akkor szakítanak ha az a kapcsolat már tényleg halott.

2021. jan. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Minden személyiségfüggő és ezt minden kérdéshez odalehet vágni. A kérdező úgy írta ki a kérdést, hogy NAGY ÁLTALÁNOSSÁGBAN igaz e. És igen, nagy általánosságban ez a helyzet.
2021. jan. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi, hatos, én így tapasztaltam és amúgy a filmek is ezt a "panelt" használják pl.: mikor a nő mindenáron párkapcsolati tanácsadásra stb... akar járni, a férfi meg: áh, nem kell nekünk az...
2021. jan. 23. 08:05
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Ez szokott lenni az oka, hogy eleve párkapcsolati tanácsadásra szorulnak, mert az egész kapcsolat xar.

Nőként pedig pont ezt unjuk meg, és ezért nem akarunk tartós kapcsolatot, vagy semmijet. Egyedül jobb életünk van, mint folyamatosan kaparni egy olyan kanért, aki úgyis lelép az első jobbal. Jobb meg mindenkinél van.

Egyre több nő ne akar gyereket, nem akar házasodni, sőt jól érzi magát szingliként.

2021. jan. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

#8: Egy kapcsolat 2 emberen áll. Azon áll, hogy mit nyújtasz és azon, hogy kit választasz. Amit te leírtál, hogy a pasik így meg úgy, az egyszerű felelősséghárítás.

Ha valóban ez az ok, amit leírtál, akkor ez alapján a nőknél nagyobb a probléma. Több nő akar kapcsolatot, mint férfi. A férfiak is mondhatják ám, hogy azért van ez, mert a nőkkel nem lehet normális kapcsolatot kialakítani...

Ilyen egy férfigyűlölő. És érdemes megnézni a százalékát. Amíg egy nőgyűlölő garantáltan 50% alatti, addig egy férfigyűlölő 90% feletti az oldalon.

Elgondolkodtató.

2021. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy tudom statisztikailag a nők sokkal nagyobb arányban kezdeményeznek válást, mint a férfiak.
2021. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!