Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg minden férfi “arra”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden férfi “arra” gondol, mikor egy csinos nőt lát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt ma egy vitám egy férfi ismerősömmel, aki szerint minden párkapcsolatban levő férfinek eszébe jut vagy elképzelni, amikor egy szép not lát, hogy milyen lenne vele szexuálisan együtt lenni.

Én megkérdeztem a páromat és a barátait is ezzel kapcsolatban, szerintük nincs így, legalábbis nem gondolnak ilyenre, csak megállapítják, hogy csinos vagy szép, vagy jó a feneke, ilyesmi, de magát az aktust ok nem képzelik el. Az ismerősöm szerint viszont egyértelmű, hogy hazudnak, mert hat a férfiak személyisége nem ilyen.

Ti mit gondoltok erről?


2023. máj. 11. 23:39
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
79%
Nem képzeljük el a konkrét aktust, csak egy pillanat alatt megválaszoljuk magunban a ki nem mondott kérdést miszerint Dugnám vagy nem dugnám?
2023. máj. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%
Nincs így. Sokszor meg sem nézem az adott nőt, ha csak úgy random látom. Soha nem voltam az a fenekek utá forgolódó és bamuló típus. Az agyam pedig ezer dolgon szokott járni.
2023. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
70%
Én nőként a jó pasikkal is így vagyok. Pár évvel ezelőttig azt hittem, hogy ez normális, de felvilágosítottak, hogy a nők ilyet nem csinálnak. Ettől még nem múlt el persze. Nem konkrét aktust vizionálok, csak azon gondolkodom, mekkora van neki, oda szorítana-e a falhoz, ilyesmi.
2023. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
94%

"évvel ezelőttig azt hittem, hogy ez normális, de felvilágosítottak, hogy a nők ilyet nem csinálnak."


Ezt pontosan melyik férfi mondta neked, mert vagyunk vagy 4 milliárdan és engem meg sem kérdezett:)

2023. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
82%
Szongli férfiak is elképzelik de annyira nem fantázial bele mindenki durvan , csak egy picit .
2023. máj. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
76%
3-as vagyok. Pontosan mit pontoztatok le a válaszomon? Azt, hogy nőként megnézem a pasikat? Azt, hogy van nemi vágyam? Vagy azt, hogy válaszoltam a kérdésre? Tudjátok mi a fura? Minden férfi minőségi szexet akar és olyan nőt aki szereti a szexet, de ha egy nőről megtudjátok, hogy ő ilyen, azt lenézitek. Mennyire nevetséges már ez.
2023. máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudná akár 1 férfi is, mire gondol a többi? Én sem tudom, mire gondol a többi nő, nem is állítanám, hogy biztos arra, amire én, csak mert puncink van. Ostobaság.
2023. máj. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
80%
6. Az a baj nem tudom .
2023. máj. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

szerintem senki nem tud mindenki más nevében nyilatkozni, és elég erős állítás, hogy mindenki hazudik

de az is igaz, hogy más témákhoz képest ebben azért viszonylag könnyebben hajlik rá az ember, hogy a békesség kedvéért ne adjon teljesen őszinte választ a párjának és más ellenkező neműeknek.

2023. máj. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
63%
Én is nőként egyből a szexre gondolok, ha meglátok egy általam gusztusosnak vélt férfit. Pedig van párom. És még meg is beszéljük. Ő is elmondja melyik nő tetszik neki. Most mi itt a probléma? Sunnyogjunk?
2023. máj. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!