Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnak azok a nők, akikbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak azok a nők, akikbe sokan szerelmesek, és többször is férjhez mennek?

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 14:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
18%
Gondoskodás és a férfiistenítése. Biztos hátország teremtése, miközben csinos és szuperanya
2023. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%

Jól választani. Vagy még azt sem, csak megközelíthetőek (mert úgy viselkednek és olyan közegben mozognak).


Nekem például háromszor kérték meg a kezem, az elsőnél bontottam a jegyességet, a másodikaz visszautasítottam, aztán újra összejöttünk az elsővel és újra megkérte a kezem, csak ezúttal össze is házasodtunk. :D



A férjem szerintem jó választás volt minden szempontból, még ha az első alkalommal az élet nem is kedvezett ennek a kapcsolatnak.


De rajta kívül annyian, ráadásul olyan világi nyomorékok epekedtek utánam... Ha az ember kicsit jobban néz ki és nincs benne megfelelési kényszer, mert bízik magában annyira, hogy ne hajlongjon másoknak, az már elég arra, hogy a fél világ a lábai előtt heverjen.

2023. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
42%

Van lakásuk amiben él a férfi. Mosnak főznek gyereket ellátnak.

Kényelmi faktorok.

2023. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%

Annyira aranyos, hogy azt hiszitek, hogy akkor lesztek elvéve feleségül, ha nyeltek, mint a csicskák.


Pont ellenkezőleg... Sokszor a legnagyobb bunkó picsákat veszik el feleségül. Miért? Nekik legalább van személyiségük és az izgalmas.

2023. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
41%
Akik többszőr férjhez mennek, azok pontosan azt tudják hogyan kell színeszkedni aztán amikor már nem megy nekik ,akkor kivágják őket mint a macskát.
2023. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

4-es, akinek az az értékes személyiség, hogy valaki egy bunkó pcsa, annak csak gratulálni tudok. Aztán csodálkozunk, hogy annyi gyerek nő fel csonka családban, mert ilyen páros a házasságot se szokta sokáig bírni.


Mondjuk nekem is kérték volna már meg többször a kezem, csak azokhoz én nem akartam hozzámenni. Lehet csak kevésbé kéne válogatósnak lennem és ennyi a titka.

2023. máj. 23. 14:26
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
6. Minek jartal olyannal aki nem is tetszett?
2023. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Tetszett, de a házasság gondolata megijesztett. Nem első látásra tudja az ember, hogy a nagy ővel van-e együtt, az élet nem egy Disney mese.
2023. máj. 23. 14:38
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

"Mit tudnak azok a nők, akikbe sokan szerelmesek, és többször is férjhez mennek?"


Szerintem, ha több házasságon van túl a nő, akkor épp az, hogy valamit nem tud: megtartani a férjét.

Megfogja a külsővel, szexxel, de nem tudja örökké magához láncolni. Számomra ez inkább szomorú, egyáltalán nem plusz pont.

2023. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Hát ja, de aztán mégis talál egy sokadikat is, aki elveszi😂Vagy lehet ezeknek a nőknek a házasság csak business. Nekem pedig eszmei. Egyszer akarok csak férjhez menni és azt jól megválogatom.
2023. máj. 23. 15:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!