Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Maradjak a barátja így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a barátja így?

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom, randizgattunk egy ideig, megvolt a vonzalom, le is feküdtünk sokszor. Ő szerette volna velem komolyabban, többször is utalt rá, viszont akkor én még nem voltam túl az előző nagy szerelmemen, és nem tudtam még úgy kötődni hozzá, illetve kicsit élveztem is hogy egyedül vagyok, befelé fordulok, pedig nagyon jó volt vele. Mire meg tudtam volna szeretni, ő már nem akarta, azt mondta, nem akar senkit most. Azt hiszem kicsit sokkoltam akkor a vallomasommal. Ettől még barátok maradtunk, néha találkozunk, elmegyünk enni, kirándulni, moziba, de semmi több. Nekem viszont néha nagyon fáj, mert azt hiszem, szerelmes vagyok belé, és rettegek, hogy milyen érzés lesz, ha barátnője lesz. Tudom, hogy nagyon elszúrtam, százszor megbántam már, de sajnos ezen már nem lehet utólag változtatni. Nem is akarok ebben az érzésben benne ragadni, szeretném elfelejteni, de mindenkit hozzá hasonlítok, és így nehéz. A másik meg, hogy titkon mindig reménykedem, hogy mégis szeretne valamit, de tudom, butaság. Mit gondoltok, fent lehet így tartani egy barátságot? Ti mit tennétek a helyemben? Nehéz lenne vele megszakitanom a kapcsolatot, tényleg nagyon közeli barát, és olyan kevés igazi barátja van az embernek.

2023. máj. 27. 00:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Találkozókat inkább ő akarja egyébként, én nem igen szoktam hívni. Amúgy azért barátkozok vele, mert jó barát, akkor is így lenne ha nem lett volna köztünk semmi
2023. máj. 30. 21:38
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

Ha barát, őszinték lehettek egymással, és csinálhattok jó programokat, amiket mind a ketten élveztek.

Most mi a problémád? El tudnád mondani egy mondatban?

2023. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki úgy érzi, hogy a barátja valaki(nek), nem itt kérdezi meg.
2023. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Te biztos, hogy nem vagy szerelmes.
2023. jún. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kéne vele barátkozni. Mivel te bizonyos szintig még mindig kötődsz hozzá, ez a kötődés gátolni fog téged egy újabb párkapcsolat kialakításában, aki meg lehet, hogy az igazi lenne.
2023. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!