Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy reagáltatok volna erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltatok volna erre a vallomásra? Bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy kis ideig együtt voltunk, és elég intenzív volt, meg neki én voltam az első, de aztán éreztem, hogy nem lenne jó vele a kapcsolat. Azóta eltelt 1 év, és újra jóban lettünk, és néha flörtöltem is vele, de azt hittem teljesen túl van rajtam, hiszen alig pár hét volt az egész.

Erre pár napja közölte, hogy beszélni szeretne velem. Elmondta, hogy neki sokat jelentett ami köztünk volt, és nagyon fontos vagyok neki, szeretett volna megismerni, és szeretné tudni, hogy nekem is fontos-e ő, vagy csak egy volt a sok közül az életemben, mert akkor megszakítaná a kapcsolatot teljesen. Azt mondta legyek őszinte. És mondtam, hogy igen, én nem igazán szoktam erre gondolni, nekem ez nem volt túl jelentős dolog az életemben. Kérdezte, hogy de akkor miért kerestem újra és miért flörtölök vele, és nem bántásból, de mondtam, hogy nekem ilyen a stílusom, sajnálom ha többet látott bele. Itt elkezdett zokogni, és annyit mondott, hogy minden jót, és elment.



2023. máj. 27. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Kemény voltál, de őszinte. Így legalább el tud engedni. Többet viszont ne flörtölj olyannal, aki szerelmes beléd, ha te nem akarsz tőle semmit, mert ez kegyetlenség.
2023. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha ezt így mondtad el neki minden él vagy gúny nélkül, akkor nem voltál bunkó. Hogy sírt, az érthető, és valóban nem volt szép, hogy flörtöltél vele, de legalább nem hitegetted, vagy verted át. Viszont most ne keresd, hagyd, hogy elengedjen.
2023. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Miért volt ez jó neked? Gratulálok hozzá
2023. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagy bunkó, mert megmondtad mit érzel.



De az viszont az volt tőled, hogy elvetted a szüzességét, ilyenkor a legtöbb ember baromi szerelmes lesz. Ha emberileg nem kedveled, ne játszmáz így lanyokkal, pont.

2023. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Megkapta a tájékoztatást. Semmi furcsa nincs benne
2023. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Jobb mintha hitegetted volna. De innentől kezdve tényleg hagyd őt békén. Így se lesz egyszerű neki ezen túl lépnie.
2023. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Én csak azt nem értem, hogy akkor miért flörtöltél vele, tudtad, hogy azelőtt komolyan gondolta, sőt sejtetted, hogy most is érez valamit, nem kellett volna semmit mondani, hogyha nem adtad volna alá a lovat. Bunkó voltál.
2023. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Elég alja húzás volt, mivel tudtad, hogy nem közömbös irányodban. Szerencsétlen összeszedte a bátorságát, te pedig jól helyretetted, miközben lépre csaltad. Ezt gerinctelenségnek hívják. Sajnálom a kislányt.
2023. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Annyit tudtam mindössze, hogy benne még lezáratlan a dolog, mert már keresett, hogy beszéljünk, csak akkor nemet mondtam. De azt nem tudtam, hogy ennyire komolyan gondolja
2023. máj. 27. 19:11
 10/13 A kérdező kommentje:
Mármint arra mondtam nemet, hogy egyaltalan beszeljunk
2023. máj. 27. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!