Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy reagáltatok volna erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltatok volna erre a vallomásra? Bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy kis ideig együtt voltunk, és elég intenzív volt, meg neki én voltam az első, de aztán éreztem, hogy nem lenne jó vele a kapcsolat. Azóta eltelt 1 év, és újra jóban lettünk, és néha flörtöltem is vele, de azt hittem teljesen túl van rajtam, hiszen alig pár hét volt az egész.

Erre pár napja közölte, hogy beszélni szeretne velem. Elmondta, hogy neki sokat jelentett ami köztünk volt, és nagyon fontos vagyok neki, szeretett volna megismerni, és szeretné tudni, hogy nekem is fontos-e ő, vagy csak egy volt a sok közül az életemben, mert akkor megszakítaná a kapcsolatot teljesen. Azt mondta legyek őszinte. És mondtam, hogy igen, én nem igazán szoktam erre gondolni, nekem ez nem volt túl jelentős dolog az életemben. Kérdezte, hogy de akkor miért kerestem újra és miért flörtölök vele, és nem bántásból, de mondtam, hogy nekem ilyen a stílusom, sajnálom ha többet látott bele. Itt elkezdett zokogni, és annyit mondott, hogy minden jót, és elment.



2023. máj. 27. 16:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%
Bunkó voltál, hiába mentegeted magad!
2023. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként igen, tényleg az voltál.



Te konkrétan kihasználtál valakit, a szüzességéért.



Mekkora egy tapló farok vagy te! Remélem a lány tilt téged, de előtte a szemedbe röhög. Gondolom az intim méreted is kicsi, ha csak ennyire futja tőled. Gondolom neki orgazmusa sem volt...

Szánalom.

2023. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%

Az jó, hogy őszinte voltál vele, bár kissé ridegen találtad azért…, de legalább nem áltatja magát kételyek közt és így hamar túl tud lépni a dolgon ezután.


Viszont az kheciség a részedről (bocs), hogy olyannal flörtölsz, akiről tudod, hogy lezáratlan érzése van irántad, vagy többet akarna. Lehet flörtölni emberekkel, de olyannal aki többet is szeretne és ezért többet is gondol e mögé, az nettó parasztág.

2023. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!