Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek valahogy lesz ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valahogy lesz ez még normális kettőnk közt?

Figyelt kérdés

Eleinte egy fiúval csak barátok voltunk. Közben lett egy barátnője. Viszont egyre többet tanultunk együtt és köztünk feléledt egyfajta vonzalom, először csak megpusziltuk egymást, utána egy veszekedés után nagyon szenvedélyea csók és szex is történt. Aztán a szex olyan élményt jelentett hogy a további talik alkalmával is folyamatosan csináltuk. A srác több mint 2 éve van együtt a barátnővel, aki teljesen belé van zúgva, a fiú nem szereti állítása szerint ilyen vakon szerelemmel, de nem akarja őt eldobni. Viszont én is szerelmes vagyok belé, és ezt nagyon jól tudja, mondta hogy neki is vannak érzelmei irántam és megmagyarázhatatlanul vonzódik hozzám. A barátnője megkérte hogy zárja le velem a barátságot, de ő titokban folytatja velem a kommunikációt. Ebben a helyzetben nagyon szenvedek és többször próbáltuk megbeszélni,sosem jutottunk igazán dűlőre. A mait tényleg komolynak szántuk a határokat betartva, megbeszéltük hogy próbálunk ugyanúgy jóban lennei szexmentesen mint az elején, ezt megbeszéltük, viszont nekem ez nagyon fáj, nem tudom megszokni, legszívesebben vele lennék folyton. A vége az lett hogy lelkiztünk és megint egy hatalmasat szexeltünk valami nagyon szenvedélyesen.

Mkt tegyek hogy oldjam meg a helyzetet?

Jobb lenne náluk egy szakítás, de nem meri a srác...



2023. máj. 27. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ultimátum vagy tűröd, hogy játszik veled. Nem vagy annyira jó neki, hogy lecserélje rád a nőt, azaz őt jobban szereti téged meg kicsit, akármit mond. Te mdg ölöd bele az időd, mert azt hiszed nem találnál ilyet.
2023. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Abba belegondoltál azért,ha azzal a lánnyal eljátsza,akkor veled ugyanúgy eljátszaná,ha mégis összejönnétek?Ébresztő!
2023. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Lehet nem játszaná el, de hogy nem vagy neki annyira értékes, mint a másik az tuti.
2023. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De a másik se lehet olyan értékes, ha csalja xd
2023. máj. 27. 23:01
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Egyikőtök sem,mivel hagyjátok.El kéne dönteni,hogy kapcarongyok akartok lenni,vagy ennél azért többet értek,és hagyni a francba,keresni egy normális értékrenddel bírót.
2023. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez remek felvetés. Nem is gondoltam rá. De legalább érzékeled a problémát. Annyiban egyezik a helyzetek, hogy téged is csal:)
2023. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
A megcsalasnal 10 esetbol 1 vegzodik ugy, hogy a 3. fel megszerni maganak a kiszemeltet. Nalatok nem ez van, ugy latszik ti az elso 9 eset vagytok. Megnyugtatasodra mondom, hogy azok, akik ilyen megcsalasos mokakban vesznek reszt, azoknak eleg zokni kapcsolataik kesobb is, egesz eletukben. A tartas, ami hianyzik beloled meg a sracbol is. Anelkul meg eleg nehez boldogulni nemcsak a parkapcsolatokban, de az eletben is.
2023. máj. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
A 10bol egy hogy jon ki? Te szamoltad? Fidesz szamolta, honnan van az adat?
2023. máj. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Ha ilyen erős a testi vonzalom köztetek és nem is szereti igazán a barátnőjét, akkor a fiúnak hanyatt-homlok kelett volna futnia hozzád és szakítani a nőjével, amennyiben tényleg vannak érzelmei (nem merevedéss) az irányodba. Minden más süket duma a részéről. Te jobban járnál, ha nem pocsékolnád az életenergiád ilyenekre.
2023. máj. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3%
Tisztelettel kérdezném hogyan van merve a tizbol egy ertek? Honnan veszed a szamot? Legy szives egy hivatkozast beszurni.
2023. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!