Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális vagy rendben van az, hogy a párom más nőknek azt írj, hogy gyönyörűségem?

Figyelt kérdés
Kellene aggódnom vagy nincs okom rá? Nektek volt ilyen?

2023. máj. 29. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok féltékenykedő típus, de nekem sok lenne.
2023. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Ez sima bók nyalás a nöknek. Mint ahogy a likájkolás is ugyanaz szerintem.

Én nem foglalkozok ilyen pasikkal, nekem nem jön be.

2023. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Nincs rendben... egyáltalán.
2023. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Lapát
2023. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy nincs jelentőssége. Én vagyok neki a gyönyörűm. Csak az a baj, hogy ezt már a második nőnek írja :/
2023. máj. 29. 23:40
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát én bacnàm ki a férjemet, mint a macskát, ha meglátnám, hogy màs nőknek ilyeneket írkálgat. Egyértelműen igen is az ilyennek van jelentősége, akármennyire is bizonygatja. Szabadulj meg tőle! Jobban jársz.
2023. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy csak viccelt/kedveskedni akart neki. Nem is ismeri. Ne vegyen komolyan és engedjem el ezt az egészet.

Esetleg leírnátok, hogy miért nincs rendben?

Köszönöm :)

2023. máj. 30. 09:14
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy mit érezhetsz. Én is átéltem ilyesmit. Nekem nem fért bele a kapcsolatba. Számomra ez is a megcsalás kategória.
2023. máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.


Miért nincs rendben? Mert ez egy flört, felhívás keringőre, egy kezdeményezés a másik nő felé. Ha a nő belemegy, akkor lesz valami. Ha nem megy bele, akkor nem. Nem a párodon fog múlni, hogy félre e megy, hanem a nőn. Gondolom te se dicsérgetsz viccből sem random férfiakat az utcán. Viszont, ha te szívemeznél meg drágámoznál egy másik pasit az ő szeme vagy füle hallatára, ne aggódj, ő lenne a legjobban felháborodva, hogy hogy képzeled.

2023. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gondolom, a férjed 50-60 körüli és olyan huszonéves csajoknak írja kommentként a képeik alá, akik amúgy átnéznek rajta? Fészen rengeteg ilyen nyálcsorgató pasi van, akiknek nő nem jut, csak ez, hogy kommentelhet. 😂

Egyáltalán hogyan jutott tudomásodra ez?

2023. máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!