Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés az, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az, amikor megvan a kémia 2 személy között?

Figyelt kérdés
26 év alatt talán most elöször érzek ilyet és úgy gondolom, hogy ahelyett, hogy leírnám, hogy mit érzek, hasznosabban lenne, ha ti osztanátok meg, hogy ti hogyan szoktátok ezt megélni?
2023. jún. 22. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Felizgulsz még a gondolatától is, bizsereg az egész tested, nehezebben veszed a levegőt, nem látsz, nem hallasz csak ő létezik. :)))
2023. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Én 49 éves vagyok és 21 éves nővel vagyok együtt.



Miben nyilvánul meg?


- Nyílt, őszinte, koncentrált figyelem.

- Őszinte mosoly.

- Teljesen nyitott, laza, felszabadult viselkedés.

- Természetes testi reakciók, nincs szorongás, nincs feszély.

- Kedves, vidám viselkedés.

- Teljesen csak ő van a fejedben, senki más nem érdekel.

- Rajongó, de mégis nyugodt viselkedés.

- Örülsz neki.

- Mindig időt szánsz rá.

- Figyelmes vagy stb.

2023. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy érzem olyankor, hogy amikor a szemembe néz szinte nem kapok levegőt, és olyan mintha a gyomrom is kipréselné a maradék levegőt, mintha a szívem dobbanna egyet és úgy maradna,a testemet elönti a forróság érzet.
2023. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor belül ragyogok, fent van az adrenalin boldog vagyok es amikor a szemébe nézek, ugyanazt az izgatottságot felpezsdülést látom ami bennem van.

Pörögnek a témák egyik szóból jön a másik, fel vagyunk villanyozódva, vágyunk egymásra, kitálgul az agy is valahogy csak ugy jönnek a frapoáns válaszok kerdések és benne is, oda vissza már a kommunikacionak is van egy ritmusa izgalmas atmiszférája, és apránként jön a többi is magátol a kémia nedvesedés, ő is izgalomban, vágyunk egymásra de megvan a tisztelet is, felfelé húzó ereje van az egésznek.

2023. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Azt ne itt kérdezd bro
2023. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

32 éves vagyok, sehogy, nekem nincs ilyen szerencsém. Én azt szoktam megélni, hogy ha nagy ritkán akad is valaki, annyira nincs kémia, vonzalom, hogy semmit sem érzek, ha megérint vagy megcsókol, rosszabb esetben még taszít is, és alig várom, hogy szabadulhassak.

Qrvára irigylek mindenkit, akinek összejön, megélheti, kiélvezheti...

2023. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első randin éreztem, hogy ŐT akarom. Nem tudtam megmagyarázni magamnak sem. Aztán amikor összejöttünk, egyre jobban kívántam mindenét... Nem csak a testét, hanem a gondolatait, az érzéseit és mindent. Egyszerűen elolvadok, ha ránézek, állandóan kívánjuk egymást... Jó, ez már szerelem is, de a kémia is működik köztünk nagyon.
2023. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszed nelkul is lehet szerelmes valaki.. nem feltetlen a jo beszelgetesen mulik, ahogy a kemiahoz sem kell.
2023. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
8: Nálam ez kizárt, én az intelligenciára bukom, az meg beszéd nélkül sose derül ki.
2023. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
9. Az nem kemia .. a kemianak nincs koze az ertelmi kepessegekhez, ezek bekepzelt dolgok.
2023. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!