Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen szerelem. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem. Hogy jössz ki belőle? Mi a taktikád, hogy túléld?

Figyelt kérdés

2023. júl. 7. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenekből egy új szerelem tud kihozni.
2023. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Miért reménytelen? Elmondtad már a másiknak az érzéseidet és elutasított téged, vagy nyuszi vagy és még csak meg sem környékezted?
2023. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Az idő. Mindig van kiért életben maradni. Egy kutya, cica vagy a gyereked...
2023. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
mikor ilyen volt megszakítottam minden kapcsolatot a lánnyal, igyekeztem lekötni magam hobbikkal, idővel egyre kevesebbszer jutott eszembe
2023. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Idővel egy kicsit jobb lesz, de csak egy újabb szerelem tud kirángatni belőle
2023. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Nemrég újra elkezdtem ismerkedni. Egy új kapcsolat simán felül tudja írni a régi érzéseket.
2023. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4 évig szerelmes voltam még az exembe a szakítás után, nyíltan elmondta hogy nem akar tőlem soha többé semmit. Szörnyen éreztem magam, sokszor álomba sírtam a fájdalmam, ábrándoztam róla, állandóan rá gondoltam de nem kerestem, mert megalázó lett volna számomra, miután már elküldött. Ismerkedtem másokkal is, olyankor picit enyhült a fájdalom, de bennük is Őt kerestem. Aztán egyszer elég hosszan elbeszélgettünk nem is olyan rég, és ráeszméltem hogy az én fejemben egy teljesen más énje volt jelen, nem is olyan mint amilyenre én emlékeztem (a kapcsolatunk alatti). Ez segített elengednem végleg, kiábrándultam belőle és nem is értem hogy tudtam úgy odalenni. :) Újra boldog vagyok
2023. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy van, aki túljutott rajta. Nekem is volt hasonló esetem egy exszel, mint a 7-nek. Én 2 év szenvedés után ábrándultam ki. Nagyon nagy megkönnyebbülés volt. Jelenleg egy hónapja szenvedek valaki miatt, akivel nem volt köztünk semmi és nem is lesz. Mert egyrészt nem érdeklem, másrészt soha többé nem fogunk találkozni. Ennek örülnöm kellene, hiszen ha nincs kontakt, könnyebb elengedni, de egyelőre nagyon hiányzik és elkeserít, hogy nem látom többé.
2023. júl. 8. 21:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Ő mondta, hogy nem érdekled? Amiatt reménytelen?
2023. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem mondta, mert nem kérdeztem. De nem próbált hozzám közeledni. Csak szimplán nagyon kedves volt velem, mint mindenki mással. Ő egy kedves ember, ez nem nekem szól.
2023. júl. 8. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!