Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szépek lehetnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szépek lehetnek a kisebb, nem annyira előnyös dolgok a nőkön? Kifejtem

Figyelt kérdés

Hegek, sebek, hip dips (sok külföldi oldalon olvasni főleg erről) , nem annyira feszes mellek, szeplők.



Azért ezekre gondolok, mivel sok nő szerint ezek nem szép dolgok. Szerintetek?



#külső #vonzalom #heg #szeplő #Tökéletlenségek
2023. júl. 10. 01:39
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Én ugyan nő vagyok, de szerintem mindenkinek más áll jól

Nekem eleg erősen látszik a Hip Dipem, de eddig senkinek nem volt vele baja

Van egy lány az egyetemen ahova járok, van egy heg a nyakán és sokan tartják vonzónak, különlegesnek

Tényleg mindenkinek más tetszik, biztos van akinek taszító, de olyan is akinek pont ezek jönnek be

2023. júl. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az a hipdip?
2023. júl. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Alapból egyik tulajdonságra sem lehet azt mondani, hogy "szép"


Egyszerűen van akinél jelentéktelen, akinél egyáltalán nem számít.

2023. júl. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hegek szerintem nem szépek, viszont ennek ellenére lehet valaki szép. Nincs tökéletes test, mindenkin lehet valamit találni.
2023. júl. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szeplők nekem kifejezetten tetszenek, a hegektől undorodok, a többi nekem mindegy.
2023. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen oldalakat. Csak feleslegesen generálnak az emberben frusztrációt és szégyenérzetet, lehet, olyasmire hívja fel negatív értelmeben a figyelmedet, ami miatt eszedbe se jutott volna, hogy azt egyébként zavarónak kell gondolni :S És láss csodát, nincs elég bajod, most lesz még1 dolog, amit takargass, vagy amiért kellemetlenül érezd magadat...Hip dip-bakker, eddig sose gondoltam cikinek, úgy voltam vele, hogy van aki ilyen, van aki olyan alkatú. Erre tessék, kiderült, hogy az valami "hiba", ami miatt már megkérdőjelezhető az ember kinézete :S A szeplőket meg van, aki kifejezetten szexinek tartja,míg más nem győzi vakolni magát. Ki találja ki ezeket a trendeket?
2023. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb emberen van valamilyen kisebb-nagyobb hiba. Tökéletes teste max a Victoria Secret modelleknek van, abból meg kevés szaladgál a magyar utakon.
2023. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6. Szexepil, nem hiba.


Bocsánat, hogy rosszul fogalmaztam. Egyből ebbe kell belekötni.🙄😮‍💨


Nekem egyik sem hiba, csak érdekelasok véleménye.


Anyukámnak is van egy heg a hátán, mert volt egy anyajegye ami elrákosodott, jó hogy leszedték..

2023. júl. 10. 10:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként semleges az ilyen.Ha jól néz ki a nő,akkor jól néz ki,rontani meg nem fog rajta(persze azért ne tenyérnyi,szőrös bibircsókja legyen az arcán)
2023. júl. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!