Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejöttem egy félig cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy félig cigány lánnyal, viszont a szüleim ellenzik a kapcsolatot. Szerintetek sem előnyös a dolog? F/22

Figyelt kérdés
A csaj okos, egyetemre jár és normális körülmények között él. Mellesleg a szülei is rendes, dolgos emberek. A szüleim viszont hallani sem akarnak a dologról, nem akarják őt elfogadni. Mit tehetnék, hogy mégis támogassák a kapcsolatot? Vagy ez miatt szakítsak vele?

2018. jún. 3. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tehetnék, hogy mégis támogassák a kapcsolatot? Vagy ez miatt szakítsak vele?"


Nem csak ez a két opció van.


Ha te hozol egy döntést az életedben, akkor mégis ki és milyen jogon szólhat bele?


Ébredj öntudatra és nézz körül.

2018. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Régen rossz, ha apuciék véleménye szabja meg, mit tehetsz, kivel jó neked és mit gondolj. Előre sajnálom szerencsétlen lányt. Én pofánröhögném őket. Vagy magam ismerve, nem tennék ki az ablakba azt a balhét, amit emiatt csapnék. Eddig az összes párom kifogásolták, indokolatlanul és el lettek küldve a halál pötsére, de úgy, hogy zengett a ház. Mégis honnan veszik a bátorságot, hogy beleugassanak a magánéletembe? Nekem természetes, hogy a párom oldalán állok, nem anyuciékén.

Gyilkolok érte, ha valaki a páromra bármi rosszat mer mondani.

2018. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

#2


De akkor remélem nem is vársz tőlük el semmit. Se anyagi támogatást, se "szívességeket", semmit ha már elküldted őket a francba (igaz jogosan, de akkor is).

2018. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Simán. Ismerek ilyen lányt, orvosnak tanul és teljesen normális a családja is. Attól hogy valaki cigány, miért ne lehetne jó ember?

Én a helyedben nem szakítanék. A szüleidnek egyébként milyen érvei vannak ellene?

2018. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én kiállok mellette, de még én is egyetemre járok és egy házban élek a szüleimmel. Érthető okokból még nem vagyok olyan helyzetben, hogy elköltözzek tőlük, ezért nap mint nap szembesülnöm kell ezzel a problémával. Az egyetlen kifogásuk csupán annyi, hogy cigány vér is csörgedezik az ereiben. Nagyon előítéletesek, nem is akarják megismerni...
2018. jún. 3. 12:26
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Igazuk van,erre majd te is rájössz.
2018. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

#3: én nem várok és kérek senkitől semmit. Bemutatni sem fogom és a párom sem kíváncsi rájuk. Ha lesz esküvő, nem lesznek hivatalosak rá. Megjegyzem, az anyósommal ellenben remekül kijövünk, nagyon rendes.

Ott kezdődött, mikor fél év után haza akartam vinni, erre úgy tettek, mint ha az isteni kegy lenne tőlük, hogy fogadnák, de csak majd sokkal később. Megmondtam, hogy felejtsék el és szánalmas, hogy ilyenek. Ha bármit, hát érdekelnie kellett volna őket, kivel van a fiuk. Gusztustalanul viselkedtek szégyenbe hoztak a párom előtt. Mindezt miért...? Mert nem egy huszonéves kis csitrit válaszottam. Azóta is együtt és le se szarjuk őket.


Kérdező: legyen ez tanulságos neked. A párodat te választod, nincs joguk belepofázni.

2018. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#8


Így okés.


Még annyit, hogy viszont annak sincs joga rinyálni azoknál akiket addig leszart amíg a "semmi joguk beleszólni emberrel" voltak. Bár rád ez nem vonatkozik, de sokan ilyenek.

2018. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit szamit milyen a verre, ha alap veto dolgok a nevelesnel kezdodnek. Pl elhet egy magyar lany penzes csaladban , de olyan kicsapongo es undormanyos eletet el hogy messze a putris cganyok kozze sorolhato lenne . Tehat az hogy mi kik vagyunk es mive valunk mind rajtunk mulik es azert reszben neveles kerdese. Fel c.f
2018. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Részben megértem a szüleidet, hiszen még manapság is számít az,hogy valaki a kisebbséghez (bármilyenhez) tartozik. Nem is maga a lány miatt, inkább a családjától lehet tartani, bár írod,hogy a szülők is rendesek.


Viszont azért írtam,hogy "részben" értek Velük egyet mert legalább meg kellene ismerniük a lányt, és aztán véleményt mondani.Lehet,hogy egy találkozás után már mindent másképp" látnának, legalábbis próbálkoznának vele.


Az azért meglep,hogy mennyire ellenségesen beszéltek a szülőkről.Én is az vagyok. Sosem lennék a gyerekem ellen, de azt be kell látni,hogy generációs különbséggel már látunk pár problémát amit a gyerekeink a korukból adódóan nem.


És itt nem az adott helyzetre gondolok, inkább általánosságban a szülő-gyerek konfrontálódásról beszélek.

2018. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!