Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes szakítanom a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szakítanom a barátnőmmel? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Lényegében nem vagyunk régóta együtt (2 hónap), viszont ettől függetlenül kezdem azt érezni, hogy két teljesen más személyiség vagyunk. Tudni kell róla hogy nála a flörtölés úgy néz ki hogy folyamatosan szemétkedik velem, legfeljebb négy szem között bókolgat, de társaságban képes megalázóan beszélni velem, mondván hogy csak viccel. Engem ez baromira bánt, többször is szóba hoztam neki, de azt mondja ő ilyen. Ezen felül az intim dolgok sem éppen dinamikusan működnek.

2023. júl. 11. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Szakits. Mondjuk nem értem, hogy miért jottel össze vele, ha ilyen.
2023. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fiatalok vagytok még, ha ilyen húszon párévesek akkor érdemes ezt inkább elengedni.
2023. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért jöttél egyáltalán össze vele ha ennyire nem stimmelnek a dolgok köztetek. Szakíts.
2023. júl. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!