Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nincs kedvem találkozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nincs kedvem találkozni a barátnőmmel. Szakítanom kéne?

Figyelt kérdés

Másfél éves párkapcsolatom van egy lánnyal, heti 3-4 napot találkozunk, de úgy érzem minden elromlik. Már lassan nincs kedvem menni se hozzá, mert mindig van valami baja. Mármint megértem teljesen ha néha rosszul van, próbálom is támogatni, de ez nála minden napos. Ha viszont nekem van valami problémám, akkor meg azzal jön hogy mindig hisztizek. Például múltkor meghalt 16 éves macskánk akivel jóformán együtt nőttem fel, meg se említhettem szinte, mert azzal jött hogy csak panaszkodni tudok, öreg volt és kész. Ez nekem nagyon rosszul esett. Emellett ha online nem vagyok elérhető, olyanokkal jön hogy elhanyagolom, mert neki szüksége lenne rám. Meg ha nála vagyok, nem csinálunk semmit, egész nap rajzol nekem meg ott kell ülnöm mellette, ennyi volt. Ha erről szeretnék beszélni vele, akkor azzal jön hogy igen, ő nagyon rossz ember és meg kéne halnia, lassan tényleg nem bírom.

Ha valami okból nem tudok menni hozzá, mert mondjuk édesanyámat mennék meglátogatnni a kórházba, akkor azzal jön hogy pedig ő már várt és igazán figyelhetnék az érzéseire.


Gondoltam a szakításra, de attól tartok akkor is azzal jön hogy megöli magát.


Őszintén szólva már a szexhez sincs kedvem mikor bepróbálkozik, mert a nap többi részében lelombozza a jó hangulatomat.

Az elején minden sokkal jobb volt, semmi problémánk nem volt.


Nem tudom mi legyen, ti mit csinálnátok?



2021. dec. 4. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

3 remek opció van.


1. Férfi leszel, és helyreteszed.


2. Tovább hagyod hogy szivasson.


3. Otthagyod.

2021. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Attilagreat válasza:
100%
Szerintem nagyon fontos a kommunikáció. Próbáld elmondani neki, hogy úgy érzed valami nem ugyanúgy működik mint azelőtt. Ha nem partner a beszélgetésre akkor a kapcsolatnak tényleg befellegzett. Az, hogy öngyilkos akar lenni a pszichológiai probléma. Azon te sajnos nem tudsz segíteni.
2021. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Én már rég szakítottam volna, eleve nem vagyok olyan nővel, akivel másfél év alatt nem költözök össze. Ha másfél évig eddig sem jutottatok el, akkor komolytalan az egész. A mindenféle pszichológiai probléma / zsarolás / boldogtalanságod csak a hab a tortán.
2021. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Szakítanod kéne. Önző és nem ért meg, és kedved sincs hozzá.
2021. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
A leírás alapján egyáltalán nem hajlik arra hogy megbeszéld vele felnőtt módjára a dolgokat, minden úgy van ahogy ő szeretné, neki kell lennie a középpontban és te vagy a hibás lassan mindenért. Ez a kapcsolat sajnos nagyon a végefelé közelít, én a helyedben szakítnék.
2021. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
esetleg azért előtte kísérd el pszichológushoz. az öngyilkossági gondolat nem játék. lehet te azt hiszed zsarolni próbál, de az is lehet, hogy segélykiáltás ostoba módja.
2021. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem ő egy olyan ember aki addig nem tud megnyugodni amíg el nem hiszi,hogy te tényleg szereted és bármi történik te akkor is vele leszel stb. igazából az az ember aki ilyen, tele van félelemmel érdemes lenne orvoshoz menni

és ha ezekutan is rossz akkor hagyd el :D

De szerintem ebben a dologban több is van mint amit leírtál.. Elég egyhangúan érzem ezt a dolgot.. Azóta mi történt végül szakitottál vele?

Lehet hülyeséget mondok de nekem is ilyen volt a párom, elmentünk pszichologushoz ahol elmagyaráztam én is neki hogy szeretem stb és nyiltan tényleg megbeszéltünk mindent. Azóta egy rossz szavam nincs rá, néha látom rajta,hogy mást érez mint amit gondol, de látom azt is hogy igyekszik és hogy szeret engem.. Az ilyen emberekben rejlik a legnagyobb szeretet, de a legnagyobb félelem is!

2021. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!