Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számít a családi háttér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a családi háttér?

Figyelt kérdés
Ha koszos házból jön az illető akik igénytelenek de a csaj nem ilyen akkor ellehet fogadni így is?

2023. júl. 13. 18:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Eddig is a kérdésről volt szó.

Igen, számit a hátter.

2023. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
48%

Igen. Nagyon is.

Volt egy nejem, igazi fehércigány családból. Genetikailag "magyar" de úgy élnek, úgy viselkednek mint a cigányok. Én természetesen lenézem és megvetem az ilyen söpredéket, ő is büszke volt magára, hogy különb mint az anyja, aki mindenféle társadalom alja csőcseléket felvitt a lakásába. Na tippelj, ki az az alma aki nem esett messze a fájától? Na tippelj ki lépett le és hagyott itt 2 gyereket, hogy egy román cigánnyal lelécelhessen XD

Tudom tudom rasszista, meg náci meg etikátlan meg nem szép dolog blah blah, de ha jót akarsz magadnak válogasd meg kit veszel magad mellé. Szar dolog hajnalban rendőrökkel kerestetni a feleséged, hogy valami gettóból hozzák haza ahol cigányokkal hempereg, te meg egész éjjel betegre aggódod magad, hogy miért nem kapsz életjelet a gyerekeid anyjáról...

2023. júl. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én a saját példámmal tudok élni.



Nincs apám, nem élünk jól. De én és anyukam is nagyon ügyelünk a higiéniára. Ő is használ mai napig intim mosakodót, én is ezt tanultam. Mármint ami épp szükséges.


A lényeg:


Ha látod a szülein hogy milyenek, abból kb mindent le tudsz szűrni, de azért ne legyenek benned ekkora előítéletek. Látod, nem mindenki gazdag és mégis igényes.


Ismertem olyan csajt, aki gazdag volt és 3-4 napig nem fürdött. Az osztálytársam le akart vele feküdni, a bugyi konkrétan visszacuppant a csajra. A srác kedve teljesen elment az egésztől.. 🥲

2023. júl. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!