Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már nektek is szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nektek is szexuális tartalmú álmotok olyan illetővel, akivel ennek a megvalósulása teljesen esélytelen? Hogyan lehet ezt lezárni?

Figyelt kérdés

Nyugodtan leírhatjátok, hogy szánalmas vagyok, de így is tudom.

Baromira bejön nekem ez a srác, nem kifejezetten a külseje miatt, hanem a kisugárzása, személyisége meg ilyesmi miatt. Ez már évek óta tart, de sehogyan nem bírtam belőle valamilyen reakciót kiváltani. Próbáltam flörtölni vele, elhiszem, hogy béna vagyok, de még ennyit sem jelzett, konkrétan semmi. Órákig beszélgettem vele autókról, motorokról, motorsportról, hátha ez imponál neki, hogy a sztereotípiával ellentétben nem vagyok teljesen hülye a ehhez a témához. Meghallgattam mikor az aktuális barátnőiről beszélt. Szinte bármilyen módon ki tudott használni, mert annyira megőrültem érte. Ő volt az első szerelmem ha a viszonzatlant számoljuk. Nagyon próbálok figyelni magamra, csinos és ápolt lenni, de csak olyanokat mondott, hogy jópofa ez a ruha, meg ilyenek. Talán a legnagyobb bókja az volt, hogy “ez a szabás előnyös neked”. Kiskamasz korunk óta ismerjük egymást a szüleinken keresztül. Egész gimi alatt is teljesen bele voltam zúgva, és ezzel nem tudok mit kezdeni. Nem tudtam egyáltalán más srácra gondolni, nem mintha lett volna jelentkező, de ez más téma. Néhány hete megtudtam, hogy nincs barátnője jelenleg, és hogy ahogy én is hamarosan ő is elköltözik külföldre. Amióta ezt tudom minden éjszaka vele álmodom elég durva dolgokat, és ha találkozunk a fejemben olyan dolgok járnak, hogy hol hogy csinálnánk, nem mintha ebben konkrétan bármi tapasztalatom lenne…

Nagyon szánalmas vagyok, plusz a folyamatos vágyakozás is elég szívás, de baromi rossz lenne neki ezt elmondani, mert úgyis tudom mi lenne a reakciója. 18L(vagy N hivatalosan, de mindegy…)



2023. júl. 14. 02:36
1 2
 1/14 anonim válasza:

Fogalmam sincs mit lehet ezzel csinálni én is pont ilyen helyzetben vagyok. Szóval pacsit mert nem egyedül szenvedsz

19N

2023. júl. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Volt igen, de nem tudom mit lehet tenni. Én egy 10-en évvel ezelőtti exemmel álmodtam. De miért ennyi idő után, miért pont vele? Én sem értem ezt.
2023. júl. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nagyjából a kamasz korom és a huszas éveim első pár éve azzal telt, hogy olyan után vágyakoztam aki nem akart tőlem semmit. Majd összeakadtam egy sráccal akivel iszonyatosan vonzódtunk egymáshoz, kavartunk. Eleinte nem akartam tőle többet, ő se tőlem. Majd elkezdte belekavarni az érzéseit, bonyolult, benne is lettem volna, hogy esetleg próbáljuk megismerni egymást, de nem úgy alakult mindegy. De mivel nem volt esélyem se eldönteni mit akarok és nem értettem meg soha mi volt vele a baj (hosszú sztori) nem tudtam kiverni a fejemből. Közben én kapcsolatot akartam, nem feltétlen vele csak szerettem volna ha valaki szeret, a kémia meg nagyon jó volt így az agyam rá vetítette ki. Szóval megint vágytam valaki után aki már nem akart belebonyolódni.


Nem szabad. Éveket csesztem el az életemből azzal, hogy fejben olyanok után vágytam akik nem akartak. Akik nem akartak, mint nőt. Nem szabad. Ismerkedni kell másokkal v megtalálni a módot ami Neked segít felejteni, ami beválik.

2023. júl. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha az érzéseket akarod elkerülni, a legjobb amit tehetsz, hogy bevallod neki kerek perec az iránta érzett érzelmeidet. Ha belemegy a kapcsolatba, örülhetsz, ha viszont nemet mond könnyebb lesz tovább lépni mert biztosra tudod, hogy esélytelen. Szar lesz egy ideig, de nem lesznek ilyen álmaid.


A másik amit tehetsz a tudatos álmodás gyakorlása. Olvass utána a témának, hogyan lehet gyakorolni, és amikor észreveszed, hogy ilyen álomban vagy, másra gondolsz és eltereled az álom tartalmát, vagy felébreszted magad. Egyetemesként így sikerült az éjszakai magömlést elkerülnöm.

2023. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Volt ilyen, jó pasi volt, de sosem jutott eszembe hogy bármi legyen vele, míg egyszer erotikus álmom volt vele. Onnantól megtetszett sőt kifejezetten vonzódni kezdtem hozzá, néha még fantáziáltam is róla, de tudtam, hogy esélytelen, mert sokkal idősebb volt, nős, ráadásul a főnököm.

Aztán egy idő után kiderült, hogy mégsem esélytelen...

2023. júl. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%

Pont tegnap volt ilyen..

Korábbi munkahelyemen az egyik fiatal kiscsaj, folyton flörtölt velem. Most meg vele volt eszmeletlen szexuális álmom..

Ra is írtam, hogy vele álmodtam, de nem árulom el, hogy mi volt az. :)

2023. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, egyik nap az ügyvédemmel almodtam ilyet, aztan reggelizni is alig birtam, mert még mindig forgott a gyomrom... :/


Egyébkent volt egy srac akinek en is vagy 15 évig "udvaroltam", neha vele almodtam. Aztan megszakadt a kapcsolat, férjhez mentem, de a hazassagunk nagyon megromlott. Akkor mar rendszeresen almodtam ezzel a -mostmar- ferfivel, igaz nem erotikusat, csak "láttam". Kb ez tartotta bennem a lelket, noha tudtam hogy lehet soha többé nem látom.


Később tudtam meg hogy az ő házassaga is tönkrement, es hihetetlen módon egyszerre váltunk.

Azóta együtt élünk, hamarosan jön a babánk.

Szóval van ilyen is.


Szerintem mondd meg hogy ha nem is konkretan azt hogy évek ota bele vagy zúgva, de azt hogy nagyon sokat jelent neked, és nagyon fog hiányozni. Mondjuk ha ennyire elvalnak utjaitok, akkor sokra nem mész már a pozitiv reakcioval se, ha csak nem egy helyre mentek.


Probalj ismerkedni másokkal is, legyél nyitott, ha lesz valakid, jo eséllyel túl tudsz majd lépni rajta.

Ha már nem fogod őt latni az kezdetben biztos nagyon rossz lesz, de utana könnyebb lesz masok felé is nyitni.

2023. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

"Órákig beszélgettem vele autókról, motorokról, motorsportról"



Ha lesz iden vadaszkiallitas, a kerdezot allitsuk ki Chad-vadaszat kategoriaban.



39F incel

2023. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Kit erdekelnek az autok meg motorok? Akinek van rá penze , tehat loves!
2023. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne is mondd.

Még általánosban egyik osztálytársammal álmodtam erotikusat, aztán volt, hogy anyámmal, a legjobb barátnőmmel, több férfi ismerősömmel. Szerintem csak kívánod a szexet

18L

2023. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!