Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már nektek is szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nektek is szexuális tartalmú álmotok olyan illetővel, akivel ennek a megvalósulása teljesen esélytelen? Hogyan lehet ezt lezárni?

Figyelt kérdés

Nyugodtan leírhatjátok, hogy szánalmas vagyok, de így is tudom.

Baromira bejön nekem ez a srác, nem kifejezetten a külseje miatt, hanem a kisugárzása, személyisége meg ilyesmi miatt. Ez már évek óta tart, de sehogyan nem bírtam belőle valamilyen reakciót kiváltani. Próbáltam flörtölni vele, elhiszem, hogy béna vagyok, de még ennyit sem jelzett, konkrétan semmi. Órákig beszélgettem vele autókról, motorokról, motorsportról, hátha ez imponál neki, hogy a sztereotípiával ellentétben nem vagyok teljesen hülye a ehhez a témához. Meghallgattam mikor az aktuális barátnőiről beszélt. Szinte bármilyen módon ki tudott használni, mert annyira megőrültem érte. Ő volt az első szerelmem ha a viszonzatlant számoljuk. Nagyon próbálok figyelni magamra, csinos és ápolt lenni, de csak olyanokat mondott, hogy jópofa ez a ruha, meg ilyenek. Talán a legnagyobb bókja az volt, hogy “ez a szabás előnyös neked”. Kiskamasz korunk óta ismerjük egymást a szüleinken keresztül. Egész gimi alatt is teljesen bele voltam zúgva, és ezzel nem tudok mit kezdeni. Nem tudtam egyáltalán más srácra gondolni, nem mintha lett volna jelentkező, de ez más téma. Néhány hete megtudtam, hogy nincs barátnője jelenleg, és hogy ahogy én is hamarosan ő is elköltözik külföldre. Amióta ezt tudom minden éjszaka vele álmodom elég durva dolgokat, és ha találkozunk a fejemben olyan dolgok járnak, hogy hol hogy csinálnánk, nem mintha ebben konkrétan bármi tapasztalatom lenne…

Nagyon szánalmas vagyok, plusz a folyamatos vágyakozás is elég szívás, de baromi rossz lenne neki ezt elmondani, mert úgyis tudom mi lenne a reakciója. 18L(vagy N hivatalosan, de mindegy…)



2023. júl. 14. 02:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10 ó jajj!! Azért ez kicsit durva.
2023. júl. 17. 18:06
 12/14 anonim ***** válasza:

10es vagyok.

Főleg anyámmal volt durva 😭

Reggel azt hittem elhányom magam. A többit kellemesnek éltem meg, talán el is mentem közben. Még ahol lánnyal voltam, az is kellemes volt.

2023. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én is kilennék ha anyámmal álmodnék ilyet, tyhű…
2023. júl. 17. 20:44
 14/14 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen 😆😓

De sajnos nem tudom az ellenszerét🥺🥺🥺

2023. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!