Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetetek lehet ebből egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek lehet ebből egy kapcsolat, vagy ez teljesen már ki van zárva?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki nekem már tavaly óta bejön.

Tudomására hoztam majd ez viszonzva is lett.

Majdnem kialakult egy kapcsolat közöttünk, lényegében szex után elmondta tisztán hogy fiatal vagyok hozzá, nem rezgünk egy hullámhosszon és ő nem érzi úgy hogy kapcsolatot akar, eléggé elfoglalt és ha lenne is kapcsolat azzal sokat kellene foglalkozni, hogy össze csiszolódjunk, amivel nem akart foglalkozni, mert nem volt ideje sem energiája erre.

Utána maradtunk a szex kapcsolatnál.

Amivel nem is volt gond, míg volt.

Nagyon sok dolga lett, így addig jegeltük a dolgokat, bár írt hogy szeretne szexet.

Beszélgettünk sokszor a belsőmről, igazából úgy éreztem megbecsül és tetszik neki hogy nem vagyok flegma és jól megelehet velem beszélni a dolgokat, stb...

Viszont beszéltünk a külsőmről is, segít nekem hogyan legyek jobb.

Megfogadtam a tanacsát és valóban eddig sikeresen bevált az amiket ajánlott.

Már egyedül lefogytam olyanra amennyire szerettem volna és azt mondta hogy ő a nagyon vékony nőket szereti.

Az rendben van ha nem is miatta kell lefogyni, hanem azért hogy vonzóbb legyek, jobban nézzek ki, mert ugye említettem én már magamtól lefogytam amennyire szerettem volna.

Igazából így is nagyon beindítom, de hogy a lényegre térjek:


Szerintetek ha lefogyok, akkor van arra esély hogy belemenne velem egy kapcsolatba?


Ő 33 éves én pedig 22 éves vagyok.


2023. júl. 27. 01:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Nekem 30 evesen miért nem sikerul? Xd
2023. júl. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Sok penze vam, vagy nagyon helyes izmos? Lo
2023. júl. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs. Nem csak a silyoddal van a gond, sőt, leginkább nem azzal.
2023. júl. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2 Egyáltalán nincs sok pénze és mindenki számára mást jelent a helyes szó.

Nekem igen, nagyon helyes számomra.

Nem kigyúrt, viszont belsőleg is megfogott.



#3 Igen ezen én is gondolkodtam, de szerintem annyira nem térünk el, mármint eddig hónapokon keresztül csak barátok voltunk, a szexkapcsolat alatt pedig jobban megismertük egymást és nem éreztem problémát.

Csak szimplán arra is gondoltam hogy olyannak vesz mint általában ugye a 22 éves csajokat.

2023. júl. 27. 01:58
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Magasag es sulyod? Lehet csak kihasznalt ez a gci bzi kcsog virág fiucska.
2023. júl. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ezek a bajok. Szerintem sok pasi úgy elfogadna, ahogy vagy, miközben te neki tepersz, és nem látod a fától az erdőt.
2023. júl. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia

Ha ennyire törődő lélek vagy és számít a férfi szava, akkor ha lehetne egy javaslatom, igényelj 22 évesen inkább kunbabát. Én magam 2. generációs kun családban nőttem fel Beregfürdőn, jelenleg Pesten élek. Nálunk pl lehetőség van egyből kapcsolatba kerülni olyannal is akinek nem is feltétlenül kell lefogyni vagy ha igény van rá a szexuális kapcsolatot is meg lehet oldani ruhában. Természetesen több jelölt között lehet választani nemtől és kortól függetlenül a kun hagyományok szerint akár 100 évre visszamenőleg.

2023. júl. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

"Csak szimplán arra is gondoltam hogy olyannak vesz mint általában ugye a 22 éves csajokat."


Pedig sokkal ostobább vagy.


"Szerintetek ha lefogyok, akkor van arra esély hogy belemenne velem egy kapcsolatba?"

2023. júl. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hűha de egy naiv lányka vagy te.. úgy etetnek mint egy kismadárkát.
2023. júl. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz te akármilyen vékony, már rég beskatulyázott a "dugni jó lesz" szerepbe. Ha épp nincs más, akkor előkap, de felvállalni, szeretni sosem fog. Lépj tovább!
2023. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!