Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire tartós egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartós egy olyan szerelem ahol megvan a kémia, a tűz az első pillanattól?

Figyelt kérdés

Tehát nem csak vágy van, hanem olyan mintha lelkileg is ismernénk a másikat és ő is ezt érzi. Olyan mintha az egész kapcsolat ereje egy villámcsapás szerű érzésben futna végig a testen, utána szapora szívverés. stb



Ezek egy életre szóló kapcsolatok lehetnek vagy inkább fellángolás és kihűl hamar?


Akinek volt ilyen sorszerű találkozásban része, ő mit tapasztalt?


2023. júl. 28. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Csak akkor működik hosszútávon, ha amikor már nem annyira erős a tűz és meglátjátok egymás negatív oldalát, úgy is minden rendben van és vele akarsz lenni. Csak akkor van rá esély. A tűz/kémia elfedi az emberek negatív oldalát, pedig hosszú távon azzal is együtt kell élned. Ezért nem érdemes túl hamar házasodni. 2-3 évnél hamarabb nem kéne.
2023. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szkeptikus vagyok, mert erről nekem mindig a "gyorsan jön, gyorsan megy" mondás jut eszembe. Nálam speciel mondjuk 10 esetből 9 (!)-szer így volt. A 10. pedig a mostani barátnőm, vele ugyanez volt, gyors egymásba szeretés, fellángolás, és mégis 4 éve együtt. A korábbiak pedig - ahogy fentebb írtam is - gyorsan jöttek, gyorsan mentek is.
2023. júl. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni .. van aki a langyos vízre eskűszik más meg a jó forróra .. nincs kettő ugyanolyan ember. A szerelem lehet tartós is ha mindkettő ember egyenlően rak bele a kapcsolatba.
2023. júl. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Téged azért izgat a felcsattanás, mert te magad is feszült vagy, ebből nyersz energiát. Ha lenyugodnál, egy nyugodt ember mellett is megpihenhetnél.
2023. júl. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni kell azon, hogy megmaradjon a tűz és akkor lehet tartós, vagy a langyosabb időszakokban újra és újra feléleszthető.
2023. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Csak ebből lehet boldogan tartós. Van a másik tartós, ami érdekeken alapul. A baj leginkább az, hogy az érzés ritkán ennyire kölcsönös, csak azt hiszi az egyik, hogy a másik is szerelmes.
2023. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fellángolások részemről hetek/ hónapok alatt, 1 éven belül mindig elmúltak. Az igazi szerelem: szoros mély lelki kapcsolattal, vonzalommal, mindennel, 13+ éve tart töretlenül. Mivel még nem vagyok 70+, így csak ennyi tapasztalatom van eddig.:) 37/N
2023. aug. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ez lufi volt, csak arra kellettem 😪
2023. szept. 23. 22:56
 9/10 anonim ***** válasza:
8, miért, mi történt?
2023. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van amikor igazi, de sajnos sokan másolják ezeket, pl filmekből, barátok élményeiből ő is ugyanazt akarja érezni csak a gond az hogy nem az ember iránt érzi hanem egy ideálra van gerjedve, igazából nem is érzi. Meg az hogy sok ilyen embernek (nő is van férfi is ilyen) az a célja hogy minél több embert így leuraljon hatása alá vonjon hogy eljátssza ezt. Egyik behódolt, vagy legyengítette, következő kell akkor már.
2023. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!