Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a baj a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj a barátommal? Tényleg valakinek ezt jelenti a "komoly kapcsolat"?

Figyelt kérdés

Egyre ritkábban találkozunk, kb. havonta-6 hetente és szerinte ez egy komoly kapcsolat. Rendes aranyos kifejezetten sértésnek veszi h csak arra kellek. Zárkózott srác nem bulizik nem nagyon jár el, csak egy barátja van. Viszont sokat játszik gépen, ez összefüggésben lehet ezzel, hogy függő és annyira benne él ebben a játékban?


Ha fel merem hozni neki h engem mi zavar egyből szakítani akar telefont szinte soha nem veszi fel, üzenetekre nem válaszol akkor nem értem míert akar kapcsolatot, mert nem viccelek tényleg komolyan gondolja azt mondja szeret és ez az ágyban is látszik (nagyon gyengéd mindig rám figyel ölelget bújik hozzám)nem hiszem el h vki ennyire meg tudja játszani magát.


Mit csináljak? Engem kicsinál már ez az egész hiába írok neki bármit nem változik.


2023. aug. 1. 08:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Meg nem csal, nem megy sehova folyton a gép előtt ül. Komolyan gondolj az összeköltözést meg a gyerekvállalást is.

Egyik ismerősöm szerint aki ált. jól látja az embereket szte neki ez az igénye, ez a komoly kapcsolat.

2023. aug. 1. 08:57
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Felfoghatatlan számomra, hogy miért akarna bárki is egy ilyen emberrel kapcsolatot. Havi egyszer megdug, le se szar, játékfüggő, nincs semmi értelmes elfoglaltsága, te meg gyereket akarsz tőle?? Normális vagy? Nem álltál kétszer sorba, mikor az észt osztották, annyi biztos.
2023. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle. Csak akkor akartam amíg ezeket meg nem tudtam
2023. aug. 1. 09:07
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valakinek ezt jelenti, de neked nem, így semmi értelme. Nekem ilyen ember nem kellene,mindegy mit mond, vagy mit csinál amikor velem van, ez NEM kapcsolat. Az meg hab a tortán hogyha ezt felhozod egyből neki áll feljebb. Hát akkor szakítson, te nem vesztesz semmit, csak nyersz. Neki valószínű ez a szexuális igénye, amire talált egy balekot, aki némi hisztivel ugyan de beleegyezik.
2023. aug. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Lol, szerinte ennyi a komoly kapcsolat, VAGY neked csak azt mondja, de te csak arra vagy, hogy tudjon kit használgatni.
2023. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ezt már ezerszer megbeszéltük és szte tényleg ez komoly kapcsolat.
2023. aug. 1. 09:18
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
De mit akarsz ezen erőltetni? Hagyd a francba és keress valakit, aki megbecsül, akivel tudsz minőségi időt tölteni stb.
2023. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem az, minek a francnak vagy még vele? ^^
2023. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#6 arra még nem gondoltál, hogy hazudik? XD Csak nem szerelmes beléd, de szexre jó vagy, amíg nem lesz olyan, akibe igen.
2023. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mások az igényeinek a párkapcsolatot illetően. Lehet húzni az időt, de nem érdemes.
2023. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!