Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátommal? Jogosan zavar ez?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve leszünk együtt. Eleinte nagyon jó volt, egy kisebb kft-nél dolgozott és volt saját lakása. Sokszor találkoztunk ott kettesben. Később kirúgták a munkahelyéről, mert elvileg nem csinált meg bizonyos feladatokat. Ezután az anyjához költözött, és 4 hónapon át állása sem volt, aztán végre talált egyet, ahol jelenleg 70 ezret keres, de még mindig az anyjánál él.Kicsit zavaró hogy akárhányszor ott vagyok nála állandóan ott van az anyja is, privát idő kb. nulla.Nála az a helyzet, hogy az érettségije elég gyenge lett és nem ment továbbtanulni, így diploma nélkül próbál keresgetni munkákat. Én már többször ajánlottam, hogy érdemes lenne valamit megtanulnia, és szerezni egy diplomát, de nem, nem érdekli semmi, szabadidejében ha nem velem van, akkor bulizni jár, és csak a zenehallgatás meg a játékok érdeklik. Én egyetemista vagyok, fogorvosi egyetemen tanulok, és sokszor zavar, hogy ha tanulok vagy mondok valami szakmabeli dolgot, akkor röhög meg elbagatellizálja. Őszintén kiborít, hogy műveltséget igénylő dolgokról nem lehet vele beszélni, mikor a családjánál voltam, semmit nem kérdeztek a tanulmányokról, pedig eddigi kapcsolataimban mindig érdeklődtek iránta. Úgy vettem észre, hogy nekik ez nem fontos. És kicsit idegesít, hogy a barátom sem tud hozzászólni semmihez, nincs rálátása a világra. Nagyon kedves, helyes meg aranyos, törődik velem, mindig érdeklődik meg gondoskodik, de valahogy nem fest túl pozitív képet hogy nincs ambíciója, csak úgy elvan, semmi életcélja nincs. Félek, hogy ha így megy tovább, akkor nekem kéne eltartanom őt is...

2020. jún. 26. 12:10
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
És leginkább az zavar hogy semmiért nem tudok felnézni rá, emiatt nem érzem féefiasnak
2020. jún. 26. 12:13
 2/27 A kérdező kommentje:
Férfiasnak*
2020. jún. 26. 12:13
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Tanulatlan buta tuskó volt mikor összejöttél vele? Az volt. Komolyan mire számítottál?
2020. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
24%

Ez hanyadik diplomás-nem diplomás átfogalmazott kérdésed? Ezredik?

Millió esetről tudok, ahol a nem diplomás intelligenciában, ismeretben, tájékozottságban messze verte az egyetemet végzett diplomás egyedet. És: működött, működik a kapcsolat, mert tökéletesen kiegészítették/kiegészítik egymást. Amit ma Magyarországon az egyetemeken művelnek tanítás gyanánt, az közröhej. Az kb. a régi idők béli gimi szintje.. szóval nem igen különbözik.. Ismertem tanárt, diplomája volt, és oly sötét volt, hogy jobb ha nem nyitotta ki a száját és ismertem szakmunkást is, aki ha kinyitotta a száját jó volt hallgatni. A papír csak egy bizonyos rétegnek számít, de ha mélyre ásol, akkor pontosan tudni lehet, hogy mennyit is ér az emberrel szemben, még ha sulykolják is itthon, hogy kell.

2020. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem fog sokáig tartani. Nem egy szinten vagytok.
2020. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem értem, miről beszélsz, 3 napja regisztráltam, ez az első kérdésem...
2020. jún. 26. 12:18
 7/27 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de az orvosi képzés nem a közröhej kategória...
2020. jún. 26. 12:19
 8/27 anonim ***** válasza:
17%

Ez a kérdés remek táptalaj lesz a férfigyűlölőknek.

Ne másoktól várd a választ erre a kérdésre, mivel ennek van az egyik legnagyobb hatása az életedre.

2020. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem a férfigyűlölésen van a hangsúly. Hanem azon, hogy egy ember csak van, semmi életcélja, semmi szenvedélye, és mellé elég lusta is. Ha kirúgtak volna, az első dolgom lett volna hogy munkát keressek, nem heréskedtem volna 4 hónapon át.
2020. jún. 26. 12:22
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze sajnos. Amíg volt valami normálisabb melója, akkor még nem tűnt ez fel. De sajnos ő más világ, mint a Tiéd. Nem fog megváltozni, ekkorát senki sem képes. Te sem fogsz az ő szintjére lemenni. De nem is kell. Keresni kel olyat, aki Hozzád jobban illik. Őt meg elfelejteni.
2020. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!