Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez fehérmäjusäg vagy elmúltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fehérmäjusäg vagy elmúltak az érzések?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet valaki egyszerre két emberbe szerelmes? Vagy inkább az egyik csak szeretet érzése? Vagy ha valakik régóta vannak együtt - és másba kezd szerelmes lenni - akkor a jelenlegi partnerével elmúltak az érzések?(10 éves kapcsolatnäl) összetéveszthető a szerelem és a szexuális vágy?
2023. aug. 2. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Le leszek pontozva, de szerintem lehet.
2023. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nemcsak 10 éves kapcsolatban hanem bármikor, aki összetéveszti a két érzést azt nevezik ha jól tudom fellángolásnak, esetleg a szerelembe való beleszeretést.


Persze aki másba "szeret" bele/szerelmes/vonzódik az már nem szerelmes a partnerébe. Szeretni szeretheti, tisztelheti mint embert, társat ha ellenáll a csábításnak, de ha hűtlen, akkor csak saját magát szereti, de nagyon, gerinctelen féreg és fehérmájú.

2023. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

"Le leszek pontozva, de szerintem lehet."

Szerintem is lehet. (bár a szerelem témakörét övező nyálas közhelyek tengerébe ilyesmi nem fér bele) Hasonlóan ahhoz, ahogy két ember is lehet nagyon közeli barátod például.

2023. aug. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Nekem ez nem menne sosem.


Nem vagyok jó véleménnyel az ilyenekrol.

2023. aug. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A jelenlegivel elmúltak. Én is azt hittem, hogy két emberbe vagyok szerelmes, az akkori páromba, meg az egyik haveromba. Én frankón azt hittem kis tiniként, hogy szerelemmel szeretem a barátomat, közben meg csak megszoktam, és mivel az egy szar kapcsolat volt, csak tapasztalat híján nem tudtam, hogy ez, ahogy ő viselkedik velem, nem normális, ezért kiszerettem belőle. Nem véletlenül keltette fel az érdeklődésemet más. Aki viszont jól bánt velem és tényleg belé szerettem, de annyira, hogy fel is vállaltam, pedig nem egy főnyeremény, se külsőleg, se belsőleg, se sehogy, mindenki engem utált, amiért az elsővel szakítottam, mert kívülről ő tűnt tökéletesnek. Na, ha szerettem volna, akkor inkább vele maradok, mert akkor még nagyon érdekelt mások véleménye, de az új miatt ezt is bevállaltam.


Úgyhogy nem, a jelenlegit nem szeretheted, csak megszoktad.

2023. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!