Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ghostingolt egy férfi, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostingolt egy férfi, akibe én már beleszerettem, hogyan heverjem ki?

Figyelt kérdés

Klasszikus sztori: megismerkedtünk, hónapokig beszélgettünk, chateltünk, randiztunk, szexeltünk fantasztikusakat, aztán elkezdett gyakorlatilag leépíteni elég alattomosan a pasi. Legutolsó találkozásunkkor ott töltöttem nála több napot, ide mentünk oda mentünk, szuper volt (messze lakik egyébként nagyon). Megígért nekem fűt-fát-bokrot, azt mondta, hogy szeret (!). Utána még pár hétig chaten szédített, hogy hamarosan újra találkozunk, hiányzom neki, szeret, bárcsak ott lennék stb. Aztán hétről-hétre fokozatosan csökkent a lelkesedése, mikor felkérdeztem erről, közölte hogy "hát ő nem jó az ilyen távkapcsolatosdiban", meg "nem akarok komoly kapcsolatot" meg "nincs se kedvem se időm telefonozni, egyébként meg nézegetek más lányokat is"... És ezután (!) leírt mégegy szerelmi vallomás szerű szöveget, benne megint szeretlekezéssel... Azóta kb 3x-4x beszéltünk ilyen rövideket, de 2 hete már egyáltalán semmi. Ja, és elrejtette előlem a sztorijait instagramon meg facebookon (ő nézi az enyémet...)

Egy igazi bohócnak érzem magam. 😞 Egyrészt hogyan heverjem ki ezt, mert én teljesen szerelmes vagyok (sajnos), másrészt meg ilyenkor vajon mi járhat a pali fejében?


2023. aug. 15. 09:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
25%
Hát... Mondjuk keress egy normális pasit és ne olyat, aki nálad sokkal jobb kategória és ezért még több csajt fűz?
2023. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
#1 valójában teljesen egy kategória vagyunk a sráccal, stílusban is és kinézetre is (ráadásul még alacsony is a lelkem), de köszi. Próbálok amúgy ismerkedni másokkal, dolgozok utazok elfoglalom magam, de nem tudok nem gondolni a srácra. :(
2023. aug. 15. 09:29
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Nárcisztikusak csinàljàk ezt. Majd felbukkan megint mikor nincs èpp mäs "forràsa". Ja bocs, akkor is felfog ha van neki 10 mäsik
2023. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%

Nem kell, hogy nárci legyen, untig elég, hogy szoknyapecér, az ugyanúgy képes rád írni valamikor, hogy folytassátok.

Tiltsd le ha nem tetted, foglald le magad és ha teljesen kiheverted, akkor ismerkedj másokkal!

2023. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
73%
Nárcisztikus, és amúgy az alacsonyaknál még gyakoribb is ez. Most majd jönnek ilyen hasonló nárcik ide pampogni, hogy ilyesmi nem létezik, vagy ha szerencsénk van éppen most love bombingolnak valahol és nem érnek rá gyakorizni.
2023. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ezt a sztori elrejtést külön valaki meg tudja magyarázni? 😅
2023. aug. 15. 09:45
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
Befűzte egy házas nő szeretőnek, azt imádják, vagy esetleg a szomszéd lánya, és most ott valami facebook nyilvános love is zajlik. A lényeg hogy közel van, és hogy valami előnye származik belőle. Az ilyen hogy "szeret" és hasonlók, semmit nem jelentenek, majd figyeld meg jobban a hangszínét milyen kényeskedő tud lenni ha kamuzik. (majd ha megjelenik mert meg fog)
2023. aug. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%

Csak hülyített.

AMikor űríteni akar, addig úgy tesz mintha szerelems lenne beléd.

2023. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%

Úristen! Sajnálom de szerintem tudatosítsd magadban hogy ez nem a te hibád. Igen, valószínűleg nárcisztikus volt, egy döntésképtelen majom.

Nekem is volt egy ilyen pasi az életemben, és utána meg féltem olyantól is akiben 100 százalékig meg lehet bízni. De azt tudom javasolni hogy próbáld meg nyitva tartani a szíved és ne félj mert vannak még rendes emberek.

Ezt az idiótát meg próbáld elfelejteni. Tudom hogy nehéz ilyenkor, de gondolj bele hogy ez hosszútávon hogyan működött volna? Lelép amikor már gyereketek van, mert hirtelen elment a kedve?

2023. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%

Ezt nem ki kell heverni, hanem tanulságként felfogni.

Egy jó pasi sosem keres távkapcsolatot, biztos túlságosan bejöttél neki és meg akart szerezni, és nyilván el kellett veled hitetni, h komolyat akar...

Szóval ne hibáztasd magad, bárkit át lehet verni, csak a megfelelő emberrel kell, hogy összeakadjon.

2023. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!