Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ghostingolt egy férfi, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostingolt egy férfi, akibe én már beleszerettem, hogyan heverjem ki?

Figyelt kérdés

Klasszikus sztori: megismerkedtünk, hónapokig beszélgettünk, chateltünk, randiztunk, szexeltünk fantasztikusakat, aztán elkezdett gyakorlatilag leépíteni elég alattomosan a pasi. Legutolsó találkozásunkkor ott töltöttem nála több napot, ide mentünk oda mentünk, szuper volt (messze lakik egyébként nagyon). Megígért nekem fűt-fát-bokrot, azt mondta, hogy szeret (!). Utána még pár hétig chaten szédített, hogy hamarosan újra találkozunk, hiányzom neki, szeret, bárcsak ott lennék stb. Aztán hétről-hétre fokozatosan csökkent a lelkesedése, mikor felkérdeztem erről, közölte hogy "hát ő nem jó az ilyen távkapcsolatosdiban", meg "nem akarok komoly kapcsolatot" meg "nincs se kedvem se időm telefonozni, egyébként meg nézegetek más lányokat is"... És ezután (!) leírt mégegy szerelmi vallomás szerű szöveget, benne megint szeretlekezéssel... Azóta kb 3x-4x beszéltünk ilyen rövideket, de 2 hete már egyáltalán semmi. Ja, és elrejtette előlem a sztorijait instagramon meg facebookon (ő nézi az enyémet...)

Egy igazi bohócnak érzem magam. 😞 Egyrészt hogyan heverjem ki ezt, mert én teljesen szerelmes vagyok (sajnos), másrészt meg ilyenkor vajon mi járhat a pali fejében?


2023. aug. 15. 09:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
53%
10-essel értek egyet. Te hogyan képzelted el a távkapcsolatot, ha nagyon messze lakik? Beszéltetek erről az ismerkedés fázisában? Mert ha erről nem volt szó, csak te szeretted volna, akkor nem is biztos, hogy átvert. Nem egyet akartatok, ő pár numerát látott benned és meg is kapta. Te meg beleábrándoztad a párkapcsolatot, aminek sose volt esélye.
2023. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, hogy nem akar tőlem végül semmi komolyat, hanem hogy akkor nem kellett volna hitegetni meg ilyen súlyos szavakkal dobálózni, majd végül szó nélkül felszívódni. 😞
2023. aug. 15. 10:59
 13/33 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ez jogos teljesen. Sok férfi ilyen. Ha remény van egy kis szexre, a csillagokat is lehazudják az égről. Ha bele kellene állni a konfliktusba és felvállalni, hogy bocs, de mégsem, akkor meg sunnyognak, meg eltűnnek. Kevés a gerinces férfi, ez van.
2023. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
91%
Megértelek. Szerintem nincs taktika rá, de az idő segít. Minden nap kicsit jobb lesz, aztán találsz majd valakit, aki komolyan gondolja.
2023. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
17%

Ez egy teljességgel klasszikus, sztereotipikus sztori, amit millió nő elbeszélhetne, nagyjából ugyanígy.

Buta vagy, rosszul szelektálsz.

És az hogy te 'szerelmes vagy', ilyen nyilvánvaló hülyítés után, az beteges.

Oh vajon mi járhat a fejében? Az hogy megvoltál, és belédunt.

Legközelebb válassz becsületes férfit.

2023. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
78%
Mert te a másfél pipaddal nagyon becsületes lehetsz 15. De ennyit tudnak az ilyen emberek, az áldozatot hibáztatni. Mert azzal nincs baj hogy a másik ghostol, a semmiből.... 🙄
2023. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem érti szegény hogy a becsületes férfi meg ő (15) kb ellentétes fogalmak.
2023. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
19%

16:


Nem látom hány pipám van, de nem is érdekel. Remélem ezt nem gondoltad komolyan, hogy szerinted ez számít, ez határoz meg bármit? Én rendszeresen látok olyan kommenteket itt, ami értelmesen leírja az igazságot, és mégis lepontozzák. Mert nem azt akarják hallani. Ez ilyen egyszerű - a népszerűség nem egyenlő az igazsággal.


Nem azon múlik a becsületességem, hogy hány pipám van GYK-n. Hanem hogy milyen ember vagyok. Én lelkitárs szintű kapcsolatban vagyok, ahol értékelik a karakterem.


Egy szóval nem mondtam, hogy a ghostolással ne lenne baj, nem kell szalmabábozni. Persze hogy nem ok a ghostolás, ez nyilvánvaló és mindenki tisztában van vele.

De igenis a kérdező is hibás. Hiába csoportosulnak itt más nőneműek a kérdező oltalmazására, hogy szegényke micsoda áldozat, bezzeg az a tahó férfi. Nem. Nem a semmiből ghostol, ennek vannak jelei mindig, főleg ha rendelkezünk egy kevés emberismerettel. A kérdező figyelmen kívül hagyta a jeleket, és elhitette magával azt a mesét, fantáziát, hogy ő az a különleges aki kell, akitől többet és komolyat is akar majd az adott férfi. Saját magát hülyítette. De utólag nem hajlandó belátni, hogy ő miben járt el rosszul.

Komolyan, napi szinten látni ilyen sztorikat nőktől, tiktok-on és egyéb közösségi médián. Férfi ghostol dugás után, vagy rövid idő elteltével.

Tehát itt az a baj, hogy mindkét fél hibás, de a nők mégis ki akarják vonni a felelősség alól az 'áldozatot'. Akkor ismétlem: jobban kell tudni választani, szelektálni. Nem ignorálni az intő jeleket, és beetetni magad hogy komoly kapcsolatot akar tőled, pont csak tőled.

Most lehet ezt is lepontozni. Sajnálom ha nem tudsz szembenézni az igazsággal, de ez nem változtat a valóságon.


F 30

2023. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
92%

18, a ghosting szerintem egyetlen esetben elfogadható: ha bántalmazó a másik, és menekülsz tőle és minden kapcsolatot meg akarsz szakítani vele és nem akarod ezt biztonsági okokból előre közölni.

Minden más esetben megérdemelne a másik egy közvetlen üzenetet. Nem azt mondom, hogy magyarázkodni kell a másiknak, de mibe telik egy két soros üzenetben megírni akár, hogy köszöni az együtt töltött időt, jól érezte magát, de nem érzi úgy, hogy ezt szeretné folytatni. Ennyi. Komolyan sokakban ennyi gerinc meg udvariasság nincsen, miután lehazudtak fűt-fát meg tették a szépet. És akkor idejönnek ilyen emberek, mint te hibáztatni azt a felet, aki ezt a végtelen tahóságot és kihasználást elszenvedi.

Na, ezért van amúgy másfél pipád, mert ennyire hasznosak a válaszaid.

2023. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
91%
19- teljesen egyetértek. Bármilyen helyzetben ez lenne a minimum, ami alapján azt éreznéd, hogy a másik legalább emberszámba vesz. És ezek a "kegyes" hazugságok sokkal jobban fájnak, mert utólag rájössz, hogy hülyének nézett és csak hitegetett. Többször tapasztaltam ezt én is, még hosszú párkapcsolatban is.
2023. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!