Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ghostingolt egy férfi, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostingolt egy férfi, akibe én már beleszerettem, hogyan heverjem ki?

Figyelt kérdés

Klasszikus sztori: megismerkedtünk, hónapokig beszélgettünk, chateltünk, randiztunk, szexeltünk fantasztikusakat, aztán elkezdett gyakorlatilag leépíteni elég alattomosan a pasi. Legutolsó találkozásunkkor ott töltöttem nála több napot, ide mentünk oda mentünk, szuper volt (messze lakik egyébként nagyon). Megígért nekem fűt-fát-bokrot, azt mondta, hogy szeret (!). Utána még pár hétig chaten szédített, hogy hamarosan újra találkozunk, hiányzom neki, szeret, bárcsak ott lennék stb. Aztán hétről-hétre fokozatosan csökkent a lelkesedése, mikor felkérdeztem erről, közölte hogy "hát ő nem jó az ilyen távkapcsolatosdiban", meg "nem akarok komoly kapcsolatot" meg "nincs se kedvem se időm telefonozni, egyébként meg nézegetek más lányokat is"... És ezután (!) leírt mégegy szerelmi vallomás szerű szöveget, benne megint szeretlekezéssel... Azóta kb 3x-4x beszéltünk ilyen rövideket, de 2 hete már egyáltalán semmi. Ja, és elrejtette előlem a sztorijait instagramon meg facebookon (ő nézi az enyémet...)

Egy igazi bohócnak érzem magam. 😞 Egyrészt hogyan heverjem ki ezt, mert én teljesen szerelmes vagyok (sajnos), másrészt meg ilyenkor vajon mi járhat a pali fejében?


2023. aug. 15. 09:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
8%

19:


És ezt miért írod le nekem?! Mintha én bármit is mondtam volna erről? Te is szalmbabábozol (olyan dolog ellen próbálsz érvelni, vitatkozni, amit én nem is állítottam).

Minden épeszű ember felfogja, hogy miért etikátlan a ghosting. Engem is ghostolt már nő, ismerkedés közepette, amikor jól mentek a dolgok, csak úgy.


Továbbra is leszarom hány pipám van, nem igénylem mások validációját ahhoz hogy megállapítsam saját magamtól mi a helyes, és mi az igaz.


Fentebb kifejtettem pontosan azt, hogy miért kellene a kérdezőnek IS felelősséget vállalni, és belátni hol hibázott. Ha ezt nem vagy képes felfogni, és csak a szegény, ártatlan áldozatot látod benne, akkor sajnálom, te is naiv vagy és buta. Ez van.


Köszönöm de nem kérek több szalmabábot, ha válaszolsz, próbálj arra amit én valóban írtam, ahelyett hogy igyekszel engem úgy beállítani, mintha én védeném a ghostoló senkiházit, vagy elfogadhatónak tartanám ezt.

2023. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
84%

21, látom, nagyon tetszik neked ez a szalmabábozás, de nem igazán sikerült értelmezned, mikor is kell használni. No, sebaj, figyelj, azt írtad, a kérdezőnek is felelősséget kéne vállalnia és belátni hol hibázott. Szerintem például ha a férfi nem tűnt volna el a ködben, hanem megtisztelte volna akár egy két mondattal elbocsátó szép üzenetként, akár még visszajelzést is adhatott volna, hogy mi nem volt jó. Ez a "biztos voltak jelek, te vagy hülye" ez szimpla áldozathibáztatás és nincs kisegítve vele a kérdező.

Biztos vagyok benne, hogy ezerszer végiggondolta, mi történt, mit mondott, mit csinált, mire hogyan reagált, nézett, mit ronthatott el, ugyanis ha ghostolnak, pontosan ez szokott történni.


Tudom, hiszen engem a legjobb barátom ghostolt 14 év barátság után. Voltak hibáim nekem is bőven, de én nyitott voltam megbeszélni, mi ment félre tiszteletben tartva a döntését, hogy többet nem akar a barátom lenni. Visszajelzést szerettem volna, megérteni, mi történt, de ő inkább szó nélkül kilépett az életemből, és ezt akárhogy nézem, nem lehet megmagyarázni, ez színtiszta jellemtelenség és nem vagyok hajlandó magamat hibáztatni kicsit sem.

2023. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
6%

22:


Nem tetszik, csak az emberek többsége nem tud normális érvelni, szöveget érteni, odafigyelni, követni a beszélgetést. Pontosan tudom mi a straw-man fallacy, és megfelelően alkalmazom. Ne is próbálkozz, nem vagyunk egy szinten logikában, és ez abból is látszik amit most írtál.


Kit érdekel hogy 'mi lett volna ha...' ? Minek ábrándozol ezen? Istenem... Teljességgel mindegy. Az a tény, hogy lelépett. Mert ilyen ember - és szimplán ez a probléma forrása! Mit nem lehet megérteni, minek álmodozol? Minek beszélsz te arról hogy mondja el mi nem volt jó? Most viccelsz? Egyszerűen dugtak, aztán megunta, nem érzett már izgalmat, vonzást. Ennyi! Elolvastad egyáltalán a kérdező leírását? Ez egy pár hónapos situationship volt, ráadásul távkapcsolat, írta hogy 'nagyon messze'. Hát mit várt, komolyan?


Már ne is haragudj de hogy jön ide a te 14 éves barátságod?! Mi szexuális kapcsolatról beszélünk, és rövidebb távúról - ha évekig együtt van két ember, ott azért nagyon, nagyon ritka a ghosting.

A te eseted egyáltalán nem ideillő, semennyire. Atyaég, te továbbra azt próbálod magyarázni, bizonygatni, hogy miért 'jellemtelen' ha valaki csak úgy szó nélkül lelép, pedig senki nem vitatta ezt!

Látszik hogy semmit nem értesz továbbra sem. Azt sem, hogy mik a jelek. Mondom rendszeresen látom pontosan ugyanezt az esetet nőktől, pedig legtöbbször olyan nyilvánvalóan le lehetne vágni hogy nincs esély komolyra, vagy hogy szélhámos típusú az illető.


Pontosan azzal nincs kisegítve a kérdező, hogy itt minden nő simogatja a buksiját és hárít minden felelősséget.

Azzal lenne kisegítve ha rám hallgatna, félretéve az egóját, ha belátná hogy hol hibázott, ÉS tanulna ebből, hogy később elkerülje. De nem, képtelenek vagytok bármilyen felelősséget vállalni. De tudod mit, én már leszarom, ha ekkora idióta a nők túlnyomó része, akkor tessék csak nyugodtan, válasszatok ilyen gerinctelen szutyok embereket, áltassátok magatokat, aztán sírjatok mikor hoppon maradtok, és utána kövessétek el ugyanezt a hibát újra és újra és újra...

2023. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
#21 engem érdekel, hogy akit ghostoltak, az miben hibázik ilyenkor. Mik ennek az előjelei és miben hibáztam én? Mert ez a pali csak egy ponton elkezdett leépíteni ilyen hülye kifogásokkal, majd utána bedobta a szeretlek kártyát meg pár smalltalkot és ennyi volt... (Én nem beszólok, komolyan érdekel ez a nézőpont is)
2023. aug. 15. 16:43
 25/33 anonim ***** válasza:
93%

24, Szerintem azért nem lehet ráhúzni mindenre ugyanazt a dolgot. Minden ember más. És nem mindenkinél vannak előjelei a ghostingnak, ez ma már kezd trend lenni.

Szóval ne hibáztasd magad a ghostolas nem etikus. Inkább azt gondold át hogy mennyire voltál naiv? Hogy túl hamar bíztál e meg benne? Hogy az elvárásaidnak megfelelő emberrel kezdtél e?

2023. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Ja, és még külön megkértem a tagot mikor elkezdte a "kegyes" hazugságokat gyàrtani meg nem vàlaszolgatni, hogy oké, én megértek mindent, de ne ghostoljon mert szarul esik, inkább mondja el, hogyha nem akarja hogy az élete része legyek. Erre jött azzal, hogy nem ghostol, blablabla és szeret. Hát ok. Most megmutatta, mennyire 😞
2023. aug. 15. 16:48
 27/33 anonim ***** válasza:
21%

Kedves kérdező:


Rendben akkor leírom most az egyszer.

Rengeteg jel.


Kezdjük ott hogy távkapcsolat, te írtad hogy nagyon messze lakik - hogy gondoltad hogy ebből majd komoly lesz? Átgondoltad bármennyire a távolságot?


Azt írtad, elkezdett leépíteni. Ezzel beismered, hogy láttad mi történik. Akkor? Túl gyáva voltál szembesíteni, konfrontálni? Féltél elengedni?


Azt mondta hogy szeret, meg szerelmi vallomás - hány éves vagy? Úgy beszélsz mint egy naiv tini kislány.


Azt írtad, hétről-hétre csökkent a lelkesedés, tehát ez egy hosszabb folyamat volt, bőven lett volna időd lépéseket tenni. Teljesen nyilvánvaló, hogy nem merted elengedni, ez a te gyengeséged.

Sőt mi több! Ő maga mondta, ahogy te idézted őt, hogy nem akar távkapcsolatot, nem akar komolya kapcsolatot, és hogy más lányokat nézeget. Hát akkor meg? Tessék, itt van a válasz elrejtve a kérdésed leírásában. Akkor minek erőltetted? Ezek után?...


A rossz hírem az, hogy buta liba vagy, akit szédítettek, ahogy magad is fogalmaztál, illetve te is áltattad saját magad.

A jó hírem, hogy millió ilyen van, még belőled is lehet komoly NŐ, de az első lépés, hogy vállalj felelősséget, és lásd be hogy miben jártál el rosszul; hogy erőltetted, hogy ragaszkodtál és nem engedted el amikor nyilvánvalóan már el kellett volna, hogy nem léptél időben a jelek ellenére, pedig nem egyik pillanatról a másikra, hanem fokozatosan.

El fogod felejteni idővel, nem kell aggódni, és ha nem akarsz ilyen vagy hasonló élményeket, akkor legközelebb komoly, megbízható, érett férfit keress magadnak, ne szélhámos senkiházit. Emberismeret...

2023. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
#27 , de igen, egyből vártam a magyarázatot a sráctól, mikor elkezdte a leépítgetést.. meg most akkor ennyi erővel senkinek ne higgyen el semmit az ember, mert biztos hazudik. Majd attól nem leszek buta liba. Jó eséllyel ez lesz amúgy innentől szóval mindegy
2023. aug. 15. 17:15
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod teljes biztonsággal kiszűrni. Az biztos, hogy ami túl szép, hogy igaz legyen, az általában nem is igaz.
2023. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
75%

De kérdező, kaptál magyarázatot, amiket leírt ő is, hogy nem akar távkapcs., komolyat, más lányokat néz stb. Már átbeszéltük.

Ennek ellenére te erőltetted. Értem, bele voltál esve, és nem tudtál racionálisan gondolkodni. De ezt kell felismerned most, hogy el kellett volna engedi, még időben, és kész.

Hiába pontoz le engem a sok idióta, lehet hogy erős amit mondok, de valóban pozitív a szándékom feléd.


A emberek szűrését majd idővel megtanulod, ahogy tapasztaltabb leszel.


Van aki évtizedek után veszíti el a lelkitársát, vagy családfőt és nyakába szakad minden gond. Hidd el, egy ilyen pár hónapos dolgot mindenki túlélt eddig. Lesz majd másik, remélhetőleg minden tekintetben jobb.

2023. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!