Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez önzőség/bunkóság tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez önzőség/bunkóság tőlem?

Figyelt kérdés

Exemmel ugyanabban a kisvárosban lakunk, mindketten tanárok vagyunk ugyanabban az iskolában. Csúnyán lett vége, aztán kibékültünk és újra jóban lettünk, viszont úgy éreztem kezdek/kezdünk túl közel kerülni egymáshoz, viszont neki már komoly kapcsolata van, így fixen nem lenne köztünk már semmi, max. barátság.

Annyira szeretem még mindig és csak fáj jóban lennem vele, és sokszor úgy éreztem ő is átlép egy-egy határt (pl.: megérintett, túl sokat nosztalgiáztunk) ezért úgy döntöttem jobb ha teljesen kizárom az életemből (amennyire a helyzet engedi), és megkértem, hogy ne keressen soha többet és ne haragudjon, de el fogok tőle távolodni, kitöröltem mindenhonnan, és ha látom is akkor egy nagyon gyors köszönéssel elintézem a dolgot, de semmit nem erdeklődöm felőle, és inkább rá sem nézek, mintha soha semmi közünk nem lett volna egymáshoz.

Utólag a fülembe jutott hogy nagyon bántja őt, hogy ennyire tudomást sem veszek róla, miközben azért jó barátok voltunk



2023. aug. 21. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed, a lelkednek lesz jobb!

Ex nem véletlen lett ex,ezt mindenkinek tudomásul kéne venni.

Én sem engedném vissza és már nem is találkoztam vele régen.


F

2023. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagy bunkó.


Az ex érez irántad még valamit, de mással van együtt és valószínűleg nem fogja érted otthagyni.

Inkább ő a bunkó, önző,mert félreérthetően viselkedett miközben párja van.

Kellett volna neki figyelem két embertől és hülyére szedett volna mindkettőtöket.

Lehet tévedek vele kapcsolatban természetesen de nagyon jól tetted, hogy távol tartod magadtól, mert nem lehet barátságot fenntartani, ha te szereted! Csak szenvedsz míg ő éli életét a párjával.

Legyen továbbra is önbecsülésed, inkább heverd ki és ismerkedj később más személyekkel.

Hidd el, jobban jársz nélküle.

2023. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez a legjobb, amit tehetsz, főleg, ha még félreérthető módon is viselkedik.
2023. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Barátnője van ő a bunkó.


Te meg kerüld el, ez a pasi 0.

2023. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvasva a történteket, nem, hanem inkább tiszteletre méltó és ehhez kell erő. Nagyon kevesen merik vagy tudnak így kiállni önmagukért és azt sem legtöbbször, hogy mikor kell eltávolodni, a saját érdekükben.


Gratulálok, hogy vigyázol magadra! :)

2023. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jo nagy lehet az egoja hogy mást is választ aztán még mindig utána epekednek.
2023. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy bunkó! Ő a nagy tahó, hogy a barátnője mellett kvázi téged is talonban akar tartani. Ez tiszteletlenség a barátnője irányába, és téged meg kihasznál, holott nem véletlen lett vége a kapcsolatotoknak. Ebbe kapaszkodj, meg a tudatba, hogy vajon milyen "jó" lehet a barátnőjének, hogy olyan pasija van, aki az exe után kajtat, miközben vele van ...
2023. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!