Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én tényleg bunkó vagyok? :/

Én tényleg bunkó vagyok? :/

Figyelt kérdés

(Azt előre leszögezem,hogy nem az a célom,hogy mások bunkónak tartsanak.)

-nem tudok aggódni másokért(egyik rokonom már jó ideje kórházban van,de én semmennyi aggodalmat nem érzek,míg a néhány rokonom sír miatta..pedig jóba vagyok azzal a rokonnal)

-nem vagyok empatikus (pl. ha valaki sír,nemhogy sajnálnám az illetőt,csak arra gondolni hogy basszus,hagyja már abba/baromi idegesítő..igen,ez még akkor is így van,ha egyébként hozzám közel álló személyről van szó)

Ami azért fura,mert anno sokan mondták,hogy empatikus vagyok,a barátaim mindig hozzám fordultak,ha volt valami problémájuk.

-nem vagyok segítőkész

Ezt nem úgy értem,hogy mindenkit letojok,és mindig azt csinálom amit akarok,hanem úgy,hogy nem szívesem segítek és ez látszik rajtam.

-lobbanékonyság

Ha felidegesítenek,akkor -mások szerint- túlzottan kiállok magamért. Szerintem nem,csak annyi,hogy olyankor nem használok szalonképes kifejezéseket,és eléggé felemelem a hangomat..

-túl önző vagyok,már nem "sorolok" mindenkit magam elé

-és elvileg szarkasztikus is vagyok



2018. aug. 10. 23:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

csak ilyen érzéketlen -cucc vagy szerintem. Mármint egyáltalán nem érzelmes tíőus

Alexitímiás, az érzelmek nélküli ember

Ebben a cikkben ami meg így kezdődik, hogy Alex, abban meg ott van, hogy nem tudja értelmezni mások érzelmeit, csak erre kerestem rá.

Ezt találtam még így, hogy gyorsan rákerestem, nem értek hozzá

2018. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*szal ugy értem én az érzéketlent , hogy neked nincsenek érzéseid , erre gondoltam; de nem arra, hogy rideg, meg bántó lennél, hanem, hogy csak nem foglalkozol az érzelmekkel, nem játszanak szerepet az életedben.
2018. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Van valami abban amit írtál..100%-ban érzéketlennek nem mondanám magam,viszont szégyellem/utálom kimutatni az érzéseimet.
2018. aug. 10. 23:26
 4/17 anonim ***** válasza:
És a felsoroltak után mégis milyen választ vársz?
2018. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Végre megtaláltalak, tesó! :') Én is lobbanékony vagyok, az igazamért nagyon erősen kiállok, a humorom is olyan, mint a tiéd (már bántóan szarkasztikus, így aki nem ismer, azt hiheti, hogy komolyan mondom ezt és azt). Az, hogy nem aggódsz valakiért, egyénfüggő is lehet és tanult is. Például engem nagyon féltettek és a mai napig féltenek a szüleim, emiatt én nem vagyok erre képes szinte senkivel sem. Az a kivétel, ha tényleg vészes a helyzet! Az empatikusság is hasonló, mint az aggódás, de ehhez még annyit hozzátennék, hogy nem mindegy mekkora a helyzet és kivel van. Ha egy folyamatosan mindenért zokogó rokonod van vagy ezerszer megkapja egy beteg, hogy 'jajj, kisfiam, legyél már jobban, mert ezt nem bírjuk apáddal' és nem csak a szüleitől, hanem mindenkitől, ezek tényleg idegesítőek tudnak lenni! Személy szerint úgy vélem, hogy nem vagy bunkó. 22/F
2018. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ugyanaz a válaszoló vagy,mint az első 2?

Hát őszintén szólva nem tudom..én a bunkó embereket úgy definiáltam eddig,hogy olyanok,akik nem a legjobb módon bánnak az emberekkel. Én csak akkor bánok rosszul másokkal,ha rossz passzban vagyok..aztán egyszer,egy somorú helyzetben a fejemhe vágták,hogy hogy lehetek mindig ennyire közömbös,bunkó,stb. (semmit nem csináltam,csak engem elég nehéz meghatni)

Szóval kissé meglepetésként ért,hogy valaki a gondolatai/érzései miatt is lehet bunkó.

Tudom.ezt elég hülyén fogalmaztam meg.

2018. aug. 10. 23:32
 7/17 A kérdező kommentje:
Az előző válaszomat a 4-esnek írtam.
2018. aug. 10. 23:35
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát nem mondom hogy bunkó vagy de nem is az a társasági ember..Különös inkább.
2018. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyet a sitten úgy seggbe rakják hogy még a füle is ketté áll
2018. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jó tudni.
2018. aug. 10. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!