Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meghülyültem vagy mi van? -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghülyültem vagy mi van? - mit gondoltok: 5 év után még lehet esélyem? - gondolom kell pár hónap, mire kimászok ebből az "mesevilágból".

Figyelt kérdés

Egy hosszú sztori fog következni:


- bő 5 éve "sofőrként" dolgoztam. Egy vidéki kisvárosban ahol lakom, egy cégtől minden nap munkaidő végén kellett csomagot felvennem. Volt egy elég sűrű pénteki napom, aznap semmi sem jött össze. Az utolsó helyre 1 óra késéssel érkeztem. A cégnél egy nagyon csinos, szőke, zöld szemű kolléganő foglalkozott a postázással. A napi munkakapcsolatból kifolyólag - volt, hogy korábban érkeztem és várni kellett - beszélgettünk, erről/arról - csak úgy cseverésztünk. Az adott napon idegesen estem be a csomagokért, már csak ő volt ott a cégnél. Mentegetőzve nyitottam be, már épp fogtam a csomagokat, mikor ő elém lépett, alig 20cm-re megállt előttem, belenézett a szemembe és csengő hangon annyit mondott: "semmi probléma, azért vagyok, hogy megvárjalak". Ettől én teljesen lefagytam, kellemesen megborzongtam és elszállt minden idegességem. Nem tudom mennyi ideig bámultuk egymást, mert az időérzékem teljesen odalett. Nem sokat gondolkoztam az eseten, mindketten házasok voltunk, következő munkanapon már "robotszerű" munkakapcsolat volt közöttünk. Pár hónap múlva a munkakapcsolat is megszűnt.


Idén július elején egy rendezvényen fotóztam, amikor megláttam őt, nem nézett felém, ennek ellenére az 5 évvel korábban átélt borzongás futott rajtam végig. Ismét nem foglalkozhattam vele, mert feladatom volt.


Kb. 2 héttel később a Facebookra belépve "Kit ismerhetek" listában az első helyen szerepelt a gyönyörű szemével, mosolyával. Megnéztem a publikus megosztásait - számos fotót kirakott magáról - nem sokkal később bejelöltem, mint ismerős. Alig két perc múlva visszajelölt.

Tudom, ez nem jelent semmit, de én innentől "elvesztem".


Ő elvált, bár a bejegyzései alapján van egy kapcsolata, én nős vagyok, de eléggé megromlott a házasságom, ha nem lennének a gyerekeink, már nem lennénk együtt. Szívesen udvarolnék neki, szeretnék diszkréten titokban találkozni vele, de egy ilyen kisvárosban ez elehetetlen, mert szinte mindenki ismer mindenkit. Nem tudom, hogy ő mit gondol rólam, egyáltalán lenne-e nála még esélyem, sajnos nincs olyan közös ismerősünk, akin keresztül ezt kitapogatózhatnám. Nem szeretném megbántani sem túlzott nyomulással, sőt arra is vigyáznom kell, hogy nehogy fejest ugorjak a bizonytalanba.


Számomra már az is elég, hogy csak rá gondolok és eufórikus állapotban kerülök. Elkezdtem magammal törődni, észrevettem, hogy a feleségemmel sem veszekszek már napi szinten, nem húzom fel magam a hülyeségeken...de legjobban arra vágyok, bárcsak ismét ott lennék egymástól 20 cm-re, de most karjaimba zárnám ölelném, csókolnám...



2023. aug. 24. 00:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én mikor kapok választ, kérdező?


19-es voltam


Kíváncsian várom

2023. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

#19 kérdéseire:


- Gondolom igen, volt is orgazmusa, hogy élvezte e, ebben nem vagyok biztos...de nem ennyire egyszerű. Megismerkedésünk előtt csak egy kapcsolata volt a páromnak, ami pont a szexuális tapasztalatlansága miatt ért véget (27 éves majdnem szűz vidéki lány). Azt mondhatom, hogy hosszas udvarlás (majd egy év) után egy "beton falon" kellett átverekednem magam, hogy "megtörténjen az első alkalom". Számomra ez egy kihívás volt. Gyerekek születése előtt sem volt napi szex (2-3 naponta engedett magához), első gyerek születése után, több, mint egy év kimaradt...pár hónap után újra állapotos lett (megbeszéltük, hogy akarunk még gyereket). A gyerekeink tervezetten születtek...de utána a szexuális kapcsolatunk lassan leépült...


- Szerelem házasság volt, Csipkerózsikát kiszabadította az ő szőke hercege, de valószínűleg a kémia nincs meg kettőnk között...a feleségem pl. izzadtam soha sem engedett magához, ha munkából hazaérve megöleltem, még akkor is megjegyezte, hogy előbb menjek zuhanyozni (ez nekem rosszul esett)...a korábbi kapcsolataim esetében nem volt ilyen probléma.


- ...nem igazán, azt mondhatom, hogy prűd.


- A kapcsolat szép lassan hanyatlott...gyerekek mellett átváltottunk anya/apa szerepre...hullámzó volt a kapcsolatunk minden téren. Összekaptunk, majd kibékültünk...visszatekintve inkább azt látom, hogy volt egyéb problémánk, ami lekötötte ez energiánkat (pl: elszállt svájci Frank hitel, ami miatt két állásban dolgoztam)...és jött a Covid okozta feszültség, ami már kicsit sok volt - összekaptunk és napokig mosolyszünet volt. Nem tudom, a karantént ki, hogy élte meg - feleségem rosszul viselte, pedig nem 30 m2-en volt bezárva, hanem majdnem 1000 m2-en (kertes ház). Sokszor szóvá tette, hogy nekem milyen jó - őt haza küldték fizetés nélküli szabadságra, én meg a munkámból kifolyólag folyamatosan mentem, sőt országos "kijárási engedélyem" volt. Ő irigyelte, hogy én mehetek bármerre, én irigyeltem, hogy ő otthon lehet - és még sajnálnom kellett őt, hogy milyen rossz neki otthon (hulla fáradtan az aznap levezetett 500+ km és megmozgatott 3-4 tonna árut követően).


Az ember általában utólag okos...egyik nap elhatározom, hogy válni fogok, másnap visszatáncolok, mert nehezen mozdulok ki a komfort zónámból...ez felemészti az összes energiámat. Közben párkapcsolati tanácsadók videóit nézem, mert ki szeretném hozni a legjobbat az egészből...fel legyek készülve, ha legközelebb a párom kioszt: "ha nem tetszik, akkor költözz el" - fa pofával elővegyem a sport táskám, bedobjak pár ruhát, majd beüljek a kocsiba és pá (amúgy nem tudnék hová menni, rokonságom, barátaim több száz km-re laknak, max. ki tudok venni egy faházat a szomszéd városban lévő kempingben).

2023. aug. 30. 23:17
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem értem mit vársz.


Elvettél egy prűd nőt, aki valószínűleg sosem élvezte a szexet, ma már nincs.


Kémia nulla.



Ne haragudj, de sajnos ez a te hülye választásod volt. Szerelem ide vagy oda.. :/

2023. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Mendy98 ***** válasza:

23. Egyetértek veled.


Kérdező: Az a saját hibád, h nem tudsz kimozdulni belőle.

Ha valaha akarsz még boldog életet élni akkor lépj.

2023. szept. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sok nőnek nincs akkora szexuális igénye, mint a párjának és ez a gyerekkel, korral, felelősséggel egyre rosszabb és nehezebb lesz. Aki azt írja párterápia, az meselje el hogy javult a szexuális élete. Nekem akik ismerős volt, ott a férfi el lett hordva mindennek és max ál változás volt.

Lehet hogy az elején volt kémia, de ez az izzadsagos történethez annyit, amikor megismertem a férjem én fogamzásgátlót szedtem, a házasság kötésünkkor is és nyilván a gyerek projekt kapcsán hagytam abba, de annyira megborítja a női hormonokat az a bogyó. Most írt vagyok, hogy nem bírom a férjem szagát. Ez baromi kellemetlen.


Egyszer élsz és a párodnak se jó ez a helyzet. Válj el, de ne másik nőért, hanem magadért

2023. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem a kérdésed az, hogy látok-e arra esélyt, hogy megcsald a feleséged? Érdekes
2023. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

25. Én napi 2-3x kívánom mint nő és 13 óra munka után is sokat gondolok a páromra vagy a péniszére, ami izgat. Igaz, nem vagyok 40+, de volt hogy edzés után 6-8x is maszturbáltam.



Szóval minden nőt nem kellene temetni.. :)

2023. szept. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!