Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meghülyültem vagy mi van? -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghülyültem vagy mi van? - mit gondoltok: 5 év után még lehet esélyem? - gondolom kell pár hónap, mire kimászok ebből az "mesevilágból".

Figyelt kérdés

Egy hosszú sztori fog következni:


- bő 5 éve "sofőrként" dolgoztam. Egy vidéki kisvárosban ahol lakom, egy cégtől minden nap munkaidő végén kellett csomagot felvennem. Volt egy elég sűrű pénteki napom, aznap semmi sem jött össze. Az utolsó helyre 1 óra késéssel érkeztem. A cégnél egy nagyon csinos, szőke, zöld szemű kolléganő foglalkozott a postázással. A napi munkakapcsolatból kifolyólag - volt, hogy korábban érkeztem és várni kellett - beszélgettünk, erről/arról - csak úgy cseverésztünk. Az adott napon idegesen estem be a csomagokért, már csak ő volt ott a cégnél. Mentegetőzve nyitottam be, már épp fogtam a csomagokat, mikor ő elém lépett, alig 20cm-re megállt előttem, belenézett a szemembe és csengő hangon annyit mondott: "semmi probléma, azért vagyok, hogy megvárjalak". Ettől én teljesen lefagytam, kellemesen megborzongtam és elszállt minden idegességem. Nem tudom mennyi ideig bámultuk egymást, mert az időérzékem teljesen odalett. Nem sokat gondolkoztam az eseten, mindketten házasok voltunk, következő munkanapon már "robotszerű" munkakapcsolat volt közöttünk. Pár hónap múlva a munkakapcsolat is megszűnt.


Idén július elején egy rendezvényen fotóztam, amikor megláttam őt, nem nézett felém, ennek ellenére az 5 évvel korábban átélt borzongás futott rajtam végig. Ismét nem foglalkozhattam vele, mert feladatom volt.


Kb. 2 héttel később a Facebookra belépve "Kit ismerhetek" listában az első helyen szerepelt a gyönyörű szemével, mosolyával. Megnéztem a publikus megosztásait - számos fotót kirakott magáról - nem sokkal később bejelöltem, mint ismerős. Alig két perc múlva visszajelölt.

Tudom, ez nem jelent semmit, de én innentől "elvesztem".


Ő elvált, bár a bejegyzései alapján van egy kapcsolata, én nős vagyok, de eléggé megromlott a házasságom, ha nem lennének a gyerekeink, már nem lennénk együtt. Szívesen udvarolnék neki, szeretnék diszkréten titokban találkozni vele, de egy ilyen kisvárosban ez elehetetlen, mert szinte mindenki ismer mindenkit. Nem tudom, hogy ő mit gondol rólam, egyáltalán lenne-e nála még esélyem, sajnos nincs olyan közös ismerősünk, akin keresztül ezt kitapogatózhatnám. Nem szeretném megbántani sem túlzott nyomulással, sőt arra is vigyáznom kell, hogy nehogy fejest ugorjak a bizonytalanba.


Számomra már az is elég, hogy csak rá gondolok és eufórikus állapotban kerülök. Elkezdtem magammal törődni, észrevettem, hogy a feleségemmel sem veszekszek már napi szinten, nem húzom fel magam a hülyeségeken...de legjobban arra vágyok, bárcsak ismét ott lennék egymástól 20 cm-re, de most karjaimba zárnám ölelném, csókolnám...



2023. aug. 24. 00:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
A kifele kacsintgatók mindig a másikat kezdik hibáztatni.
2023. aug. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy azt felejted el, hogy egy pár év múlva ebből a kapcsolatból is el fog tűnni a szikra sőt lehet hogy hamarabb. Persze rajongsz most a nő iránt, mivel régen éreztél már ilyesmit. Úgymond az újdonság varázsa. De ez nem azt jelenti, hogy vele minden tökéletes lesz. És ezért felrúgni egy házasságot nagyin kemény számomra és ezért van ennyi válás mert ilyenkor az emberek még véletlenül sem akarnak küzdeni a jelenlegi kapcsolatért. A feleséged a hibás persze mindenért nem pedig te aki másfelé kacsintgatsz. De igazbol azt is látom hogy te ezt úgy akarod kihozni ami még undorítóbb, hogy a feleséged háta mögött megismerni, randizni és csak akkor elhagyni ha vele összejött. Nagyon gyáva dolog ez. Ha annyira nem akarod megtartani a korábbi házasságod… akkor válj el és utána ismerkedj. Amúgy meg ha kapcsolata van annak a nőnek megint csak nem értem mit akarsz. Tönkretenni két kapcsolatot csak azért mert neked ilyen vágyaid vannak.

Egyébként írásod alapján értelmesnek tűnsz, de valahogy úgy látom nagyon magával ragadott ez a dolog.

2023. aug. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Plusz szerintem minden kapcsolatban eljön egy olyan pont amikor egy régi ismerős vagy egy új férfi/ nő feltűnik a másik életében. Ilyenkor kell magadban végigjátszanod mi a helyes döntés. Felrúgni a házasságod egy hirtelen jött és valószínűleg rövid ideig tartó örömért vagy küzdeni érte. Minden tiszteletem azoké akik az utóbbit választják. Csak sajnos manapság nagyon ritka az ilyen.
2023. aug. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
42%

Ne hibáztasd magad,te is csak annyira vagy gyarló mint az összes többi ember...

Teljesen jól mondod,lenyírt sövény,szép autó,okos gyerekek..

Mindenki a külsőségeknek él,közben meg elég ha be mész egy boltba,

vagy autóba ülsz,olyan frusztrált az egész társadalom,hogy

egy kifli miatt képesek egymásnak esni..

Lépj ha úgy érzed...

2023. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Olvasom a hozzászólásokat és még egyet is értek velük - mert így neveltek - a társadalmi elvárás, hogy együtt maradjon a család, viszont bármi egyebet teszek - azaz elválok, vagy szeretőt tartok - az mélyen elítélendő. A lényeg, hogy a világ számára boldog családnak látszódjunk és építsünk jó magas kerítést, hogy a "szennyes" véletlenül se látszódjon.

Számomra nagyon hasznos volt ez a kis "eszmecsere", nektek köszönhetően külső szemlélő szemével is láthattam a helyzetemet.

2023. aug. 25. 21:28
 16/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a válás önmagában nem probléma, de én az esetedben azt látom, hogy csak azért szeretnél elválni mert ott van az a másik nő a képben. Nekem ez a rész nem fér össze, de nyilván nem látunk bele a házasságodba és nem is akarok turkálni benne.
2023. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
50%

Talán tisztázni kellene otthon a dolgokat.



Tipikusan az a férfi vagy, aki megszerez valakit, a nőt, aztán szarik a kapcsolatba, és csodálkozik hogy az tönkremegy, majd csalni akár válás nélkül xD?

Vicc.. xD

2023. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Már le akartam zárni ezt a kérdés, de a #16 és #17-re reagálnék.


Pont nem az a pasi vagyok, aki egy futó kalandért könnyedén kilép egy kapcsolatból. A jelenlegi kapcsolatomban elértünk arra a szintre, hogy bármit is teszek nem elég jó. Most kezdjek panaszkodni? - biztos ezer hibám van nekem is. Az egyik, hogy "bagoly" vagyok - éjfél után fekszem, de reggel 7 előtt nem kelek (ő este 9-kor lefekszik, de hajnali 5-kor már fent van - szerinte ez a normális), emiatt 3 éve én a kanapén alszom. (Ezért érek rá most ide írogatni.) 2 éve nem volt szex - már nem is próbálkozok, mert oda jutottunk, hogy listát írtam a kifogásokból, amikkel el lettem utasítva (erre ő felkapta a vizet - nem csodálkozom, ez volt a célom, de ahelyett, hogy magába nézett volna, máig én vagyok a hibás, hogy az ő problémáit nem veszem komolyan).


Tovább sorolhatom:

- Viszek egy csokor virágot -> "virág a szárán szép...különben is miért költöttél ennyit"


- Meglepem egy arany gyűrűvel, amiben volt egy brill + 8 cirkónia kő - "miért nem brill kő az összes" (- nem vagyok én "gázszerelő" :D)


- A kívánságára egy erdei panzióba mentünk nyaralni - nem meglepi volt, vártam az ötletét, hogy hová menjünk, de mivel nem ért rá vele foglalkozni - legalább is ezt mondta, én kerestem 3 helyet, amiből az egyikre rábökött. Odaúton közölte, ő meg sem nézte hová megyünk - hozott egy jó könyvet és olvasni fog. Itt nálam elszakadt valami (abba reménykedtem, hogy az erdő csendjében elvonulva, az otthoni problémákat hátrahagyva megbeszéljük a dolgainkat, de nem így alakult).


...és ezek után jelöltem be az FB-n a nőt, aki 5 év után ismét "levarázsolt". Időközben ő további fotókat osztott meg magáról az új párja társaságában, így jobbnak látom, ha nem próbálkoznom nála, mert nem valószínű, hogy jól jönnék ki ebből. Jelenleg egy kellemes emlék és nem egy csalódás...


Most leszek ízekre szedve :) - egyedülálló hölgyek 38-48 között - valószínűleg pár hónap és elérhető lesz egy pasi - szerintem - elfogadható paraméterekkel...bár egy szemét alak, aki elhagyta a családját a saját boldogságát keresve. A lényeg, hogy ne vegyetek komolyan...az élet úgy szép, hogy kiterjesztjük karjainkat és sodródunk az árral nem pedig az árral szemben úszunk.

2023. aug. 29. 23:53
 19/27 anonim ***** válasza:

18.



A szedés kifogással kapcsolatban:



- Kielégítetted a szex alatt? Volt ogazmusa? Élvezte? Gondolom a gyerekek után már nem volt szex. Előtte mennyi volt?


- Szerelmes volt beléd vagy érdek házasság volt?


- Mennyire nyitott szexuálisan?


- Ha a kapcsolat ennyire megromlott, az elején miért nem figyeltél a jelekre hogy nem illetek össze? Nem volt más opció?

2023. aug. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Így hogy jobban beavattál minket már látom, hogy nem csak a te hibád az, hogy ez a kapcsolat így áll. Viszont ha tényleg meg akarjatok oldani akkor ezt közösen kell akarni. Ha a feleséged nem partner ebben akkor tényleg egyszerűbb a válás. Tudnék ajánlani különböző párterápiát és stb, de nyilván mindenkinek akarni kell az ilyet. Bár ebben a helyzetben kicsit úgy érzem, hogy annyira a válás felé kacsintgatsz, hogy talán már késő lenne.
2023. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!