Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira elegem van,és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira elegem van,és nem szabadulok ebből az egészből,mi tévő legyek? Miért nem törli a képernyő fotókat ha ennyire utál?

Figyelt kérdés

Hosszú lenne az egész sztori,régebben már 2 kérdést kiirtam vele kapcsolatban.

Szóval december óta ismerem, ő a férfi 43 éves , én vagyok a nő 29 éves .

Nekem van egy 4 éves gyermekem akit teljesen egyedül nevelek.

Szóval megismerkedtünk ,együtt töltöttuk a karácsonyt 1 hét ismeretség után mivel mindketten külföldön élünk család nélkül .

Eleinte minden rendben volt aztán elkezdtem úgy érezni hogy amennyi energiát belém és a kapcsolatba fektet ,az nekem nem elég .

Túl kevés időt töltött velem, nem igazán jártunk el sehova ,nem invesztalt se pénzt sem időt sem energiát az egészbe, a barátait mindig felém helyezte és nekem ez 2-3 hét után nem tetszett . Persze lehet mondani hogy mit vársz 3 hét után , de szerintem meg pont az elején kellene mindent bele adni . A nagy korkülönbség és a különböző mentalitás miatt( nem magyar ) sok mindenben különbözunk ami számomra nem annyira rossz.

O sokkal nyugodtabb, sok időt szeretne egyedül tölteni , máshogy fejezi ki a szeretetet és szerinte én túl " sok" vagyok neki. Túl intenzíven szeretem , sok a dráma , sok az érzelem és neki egy nyugodtabb nőre van szuksege .


Tehát rengeteget veszekedtunk,aztán márciusban megbeszéltük hogy legyen amolyan " barátság extrákkal" a kapcsolatunk amíg letisztul a szituáció. Ez nekem nem tetszett és folyamatosan feltekenykedtem és egyfolytában ment a harc . Sokszor csúnyán megbantottuk egymást . Kva anyád , büdös kva, én is elmondtam mindennek , és szó szerint mindennek , halálosan megfenyegettem ,ezert 2x fel is jelentett majd ugyanugy vissza járt beszélgetni,szexelni . Minden napos kapcsolatban voltunk ,nem volt nap hogy nem lettünk volna whatsappon kapcsolatban . Kibéküles , össze vészes ... O kb mindenrol képernyőfotot készít . Az összes uzenetemrol,egyet sem tudtam kitörölni és amikor megkérdezem hogy miért utál ennyire és miért nem akar normális kapcsolatban lenni , akkor elküldi a képernyőfotokat hogy én ekkor és akkor ezt írtam , ezzel bantottam meg ( egy példa : mondtam neki H anyukája és kva és a fiát is dughatja felőlem mert utálom , úgyhogy tényleg gusztustalan dolgok ) ma is mondta hogy nem szereti a személyisegem nem akar velem lenni ...


Pár napja megbeszéltünk egy randit majd lemondta mondván hogy szex után megint hetekig nyomom a drámát es egyszerűen mar nem bírja idegileg . Heti 100 órát dolgozik ,teljesen kivan már és én teszem tönkre idegileg ( állítólag)

Azt mondta hogy most végleg befejezi velem,le is tiltott mindenhol ( kb ez a 50. Alkalom hogy letilt , felold) de most úgy érzem itt a vége, és komolyan gondolja a szakítást. Nem is igazán voltunk együtt de érzelmileg függok tőle . Szerinte pszichésen labilis vagyok és nem normálisan túlzásba viszem a szeretetem és soha nem tudna úgy szeretni ahogy én ezt elvarom. Annyi rossz dolog történt köztünk a majdnem 10 hónap alatt de valahol nem csak a jó hanem a rossz dolgok is osszekotnek 2 embert . Nehéz megvallnom tőle és úgy érzem hogy szeretem . Olyan nyugodt a kisugárzása,okos , szeretem az illatát , a haját , a mosolyát , jól érzem magam mellette mert nyilván most csak a negatív dolgokról beszélek de sok szép pillanatunk is volt .


Ha ennyire utál és mindenhol letilt ,miért nem törli ki az üzeneteket ? Nézegetni fogja a jövőben hogy milyen hülye volt ez a kis csitri hogy hosszú levelekben szerelmet valott nekem " ?! Én leszek az ego Tuningja? Vagy mi értelme megtartani az ex 5 millió üzenetet ? Nekem egy üzenetem sincs egyetlen exemtol sem és nem is akarom hogy a telefonomban legyen .a millió képről ne is beszéljünk amit küldtem neki .... Szerintetek neki is fáj valahol az elszakadás de jobb lesz nélkülem és a stressz mentes élet neki a megkönnyebbülést jelenti ?

Annyira szomorú vagyok.... Nem akartam soha bántani és nem vagyok rossz ember , csak úgy éreztem hogy én 110%ot adok és ezért cserébe neki is többet kellett volna adnia az én tempomban.... Úgy érzem hogy ezt el....asztam és nagyon sajnálom.



2023. szept. 4. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 A kérdező kommentje:

Es még valami : nem hiszem hogy a szex miatt járt vissza mert azt általában én kezdeményeztem és ha csak a külsőt tekintjük akkor nem szívesen mondom de szerintem 2 kategóriaval feljebb vagyok nála .

Ha ennyire utál miért nem szakította meg velem eddig a kapcsolatot? Miért pont most ?

Remélem nem sokára ismét békére találok lelkileg mert jelenleg eléggé ki vagyok borulva . :-(

2023. szept. 4. 16:11
 2/118 anonim ***** válasza:
100%
Fú, bakker, ne haragudj, de keress egy jó pszichológust, mert tényleg szükséged lenne rá. A szeretetet, törődést nem lehet kikényszeríteni. Ha nem azt kapod, amire vágysz, akkor el kell búcsúzni, ennyi. Ilyen hisztériás drámázással biztos nem fogsz egy férfit sem megtartani. De azt sejtem, hogy neked sajnos pont erre van szükséged, ezért lenne jó, ha pszichoterápiára mennél.
2023. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/118 A kérdező kommentje:

Igen , tudom de ezzel nem igazán válaszoltal a kérdésemre.

Szerinted ennek most tényleg vége ?

Egy férfit ilyenkor az elszakadás nem bánt vagy inkább megkönnyebbülés a számára ? Hogy lehet hogy nem szeret ,de viszont ha nem szeret akkor eddig miért tűrte a drámát?

2023. szept. 4. 16:16
 4/118 anonim ***** válasza:
100%
A saját mentális egészséged érdekében legyen vége.
2023. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/118 A kérdező kommentje:

Remélem hogy idővel hiányozni fogok neki és ismét megkeres.talan előről kezdetnenk..

Egyszerűen nem értem miért pont most ? Annyi rossz után , rendőrségi ügyek , dráma vég nélkül és pont most amikor nem is mondtam annyira durva dolgokat ,pont most lépett le ... :-(

2023. szept. 4. 16:19
 6/118 anonim ***** válasza:
100%
Te hallod saját magad? Úgy kezdődött a kérdésed, hogy eleged van. Van egy gyereked, gondolom, ő is kapott ebből az idegfeszültségből. Neked kezelésre van szükséged, valószínűleg mentális problémáid vannak.
2023. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/118 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akartam soha bántani"


Ezt komolyan kimered mondani a tükörbe nézve? Dehogynem akartad. Meg is tetted. Nem tisztelted, csak az volt fontos neked hogy TE jól érezd magad, hogy TE szeretve érezd magad.


Súlyos problémáid vannak, amit talán be is látsz, de akkor változtass, kérj segítséget. Ő is hibás, hogy nem hagyott ott az első kiborulásodnál hanem inkább kihasznált ahelyett hogy segített volna, vagy megszakítja a kapcsolatot.


Ez nem volt sem szerelem, sem szeretet, ez valami beteges függés csak, de az benne a jó hogy kezelhető, terápiázható. És mivel 4 évvel ezelőtt vállaltad, hogy szeretetben, egészségben, nyugodt életet biztosítasz egy kisgyereknek (ezek kötelességeid), ezért mégfontosabb hogy helyrehozd önmagad.


Egy szerelem nem ilyen, nem kell hogy fájjon, nem kell tőle szenvedned, senki nem kvaanyáz benne senkit, senki nem jelent fel senkit, senki nem tilt le senkit.


Szeresd már magad egy kicsit, és kérj orvosi segítséget.

2023. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/118 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy mentális bajom van mert amúgy egy teljesen normális életet élek és a gyerekem is jól van , köszöni szépen :-)
2023. szept. 4. 16:24
 9/118 anonim ***** válasza:
94%
A fent leírtakból nem az jön le, hogy teljesen normális életet élsz. De, sajnos nagyon valószínűleg mentális gondjaid vannak, jobb lenne szembenézni vele.
2023. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/118 A kérdező kommentje:

7, igen én is úgy látom hogy nem vagyok teljesen rendben lelkileg de o ezt elég sokáig kihasználta. Kihasznált egy egyedülálló anyat majd amikor elege lett belőlem ,. eldobott mint egy használt zsebkendőt.

Akkor viszont nem kell csodálkozni ha őszintén megmondtam neki hogy egy gerinctelen patkány aki egy lelkileg instabil anyat kihasznált.

2023. szept. 4. 16:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!