Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira elegem van,és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira elegem van,és nem szabadulok ebből az egészből,mi tévő legyek? Miért nem törli a képernyő fotókat ha ennyire utál?

Figyelt kérdés

Hosszú lenne az egész sztori,régebben már 2 kérdést kiirtam vele kapcsolatban.

Szóval december óta ismerem, ő a férfi 43 éves , én vagyok a nő 29 éves .

Nekem van egy 4 éves gyermekem akit teljesen egyedül nevelek.

Szóval megismerkedtünk ,együtt töltöttuk a karácsonyt 1 hét ismeretség után mivel mindketten külföldön élünk család nélkül .

Eleinte minden rendben volt aztán elkezdtem úgy érezni hogy amennyi energiát belém és a kapcsolatba fektet ,az nekem nem elég .

Túl kevés időt töltött velem, nem igazán jártunk el sehova ,nem invesztalt se pénzt sem időt sem energiát az egészbe, a barátait mindig felém helyezte és nekem ez 2-3 hét után nem tetszett . Persze lehet mondani hogy mit vársz 3 hét után , de szerintem meg pont az elején kellene mindent bele adni . A nagy korkülönbség és a különböző mentalitás miatt( nem magyar ) sok mindenben különbözunk ami számomra nem annyira rossz.

O sokkal nyugodtabb, sok időt szeretne egyedül tölteni , máshogy fejezi ki a szeretetet és szerinte én túl " sok" vagyok neki. Túl intenzíven szeretem , sok a dráma , sok az érzelem és neki egy nyugodtabb nőre van szuksege .


Tehát rengeteget veszekedtunk,aztán márciusban megbeszéltük hogy legyen amolyan " barátság extrákkal" a kapcsolatunk amíg letisztul a szituáció. Ez nekem nem tetszett és folyamatosan feltekenykedtem és egyfolytában ment a harc . Sokszor csúnyán megbantottuk egymást . Kva anyád , büdös kva, én is elmondtam mindennek , és szó szerint mindennek , halálosan megfenyegettem ,ezert 2x fel is jelentett majd ugyanugy vissza járt beszélgetni,szexelni . Minden napos kapcsolatban voltunk ,nem volt nap hogy nem lettünk volna whatsappon kapcsolatban . Kibéküles , össze vészes ... O kb mindenrol képernyőfotot készít . Az összes uzenetemrol,egyet sem tudtam kitörölni és amikor megkérdezem hogy miért utál ennyire és miért nem akar normális kapcsolatban lenni , akkor elküldi a képernyőfotokat hogy én ekkor és akkor ezt írtam , ezzel bantottam meg ( egy példa : mondtam neki H anyukája és kva és a fiát is dughatja felőlem mert utálom , úgyhogy tényleg gusztustalan dolgok ) ma is mondta hogy nem szereti a személyisegem nem akar velem lenni ...


Pár napja megbeszéltünk egy randit majd lemondta mondván hogy szex után megint hetekig nyomom a drámát es egyszerűen mar nem bírja idegileg . Heti 100 órát dolgozik ,teljesen kivan már és én teszem tönkre idegileg ( állítólag)

Azt mondta hogy most végleg befejezi velem,le is tiltott mindenhol ( kb ez a 50. Alkalom hogy letilt , felold) de most úgy érzem itt a vége, és komolyan gondolja a szakítást. Nem is igazán voltunk együtt de érzelmileg függok tőle . Szerinte pszichésen labilis vagyok és nem normálisan túlzásba viszem a szeretetem és soha nem tudna úgy szeretni ahogy én ezt elvarom. Annyi rossz dolog történt köztünk a majdnem 10 hónap alatt de valahol nem csak a jó hanem a rossz dolgok is osszekotnek 2 embert . Nehéz megvallnom tőle és úgy érzem hogy szeretem . Olyan nyugodt a kisugárzása,okos , szeretem az illatát , a haját , a mosolyát , jól érzem magam mellette mert nyilván most csak a negatív dolgokról beszélek de sok szép pillanatunk is volt .


Ha ennyire utál és mindenhol letilt ,miért nem törli ki az üzeneteket ? Nézegetni fogja a jövőben hogy milyen hülye volt ez a kis csitri hogy hosszú levelekben szerelmet valott nekem " ?! Én leszek az ego Tuningja? Vagy mi értelme megtartani az ex 5 millió üzenetet ? Nekem egy üzenetem sincs egyetlen exemtol sem és nem is akarom hogy a telefonomban legyen .a millió képről ne is beszéljünk amit küldtem neki .... Szerintetek neki is fáj valahol az elszakadás de jobb lesz nélkülem és a stressz mentes élet neki a megkönnyebbülést jelenti ?

Annyira szomorú vagyok.... Nem akartam soha bántani és nem vagyok rossz ember , csak úgy éreztem hogy én 110%ot adok és ezért cserébe neki is többet kellett volna adnia az én tempomban.... Úgy érzem hogy ezt el....asztam és nagyon sajnálom.



2023. szept. 4. 16:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/118 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez, amikor két idióta egymásra talál. 🤷‍♀️
2023. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/118 A kérdező kommentje:
41, ezen legalább mosolyogtam :-)
2023. szept. 4. 20:05
 43/118 anonim ***** válasza:
92%
Anya letedre nagyon beteg vagy. Egy kis gyereknek nem szabadna ilyeneket hallania. Mit ad neked ez a ferfi penzt ? Vagy magad nezed le nagyon.. legy egyedul es valtoztass magadon majd ha sikerult akkor lehet ujra keresni , de ezt zard le vegleg !!!
2023. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/118 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kell ez neked? Most őszintén..egy szar kapcsolatban vagytok,mindkettőtök nentalis egészsége rá megy erre.Ez se nem szerelem,se nem ragaszkodás.Ebből minél előbb ki kell lépni,ezt így nem lehet folytatni. Rendőrségi ügy,fenyegetések,zaklatások..ezek önmagában elég komoly dolgok,szerintem ez senkinek sem jó.
2023. szept. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/118 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj csillagom, hogy illett volna már rég rájönnöd felnőtt ember létedre, hogyha a másik nem ugyan annyit ad a kapcsolatba mint amit te, akkor nem az lesz a megoldás, hogy hisztis őrült liba módjára viselkedsz,és tovább nyújtod feleslegesen a kínlódást a semmire. Amikor a másik nem ad bele annyit, az annak a jele, hogy számára nem vagy annyira fontos, mint azt te szeretnéd. Mondhat bármit, de azok csak szavak lesznek. A tettei viszont beszélnek helyette is. És nem, nem fog rájönni, hogy te mekkora kincs vagy sohasem. Ezt ne is várd. Ilyen nincsen. Ha valóban komolyan érdekelted volna, akkor az első perctől kezdve kölcsönös lett volna minden részéről is.

Tehát, ideje le állnod ezzel a viselkedéssel, megfelelő önkontrollt tanúsítani és befejezni végleg ezt a totál felesleges háborút. Az övén kívül van még elég fasz a világon. (Ráadásul elég vén kappan is hozzádképest.) És akad majd köztük olyan is, akivel egyformán kölcsönös lesz a szerelem is. Le kell győznöd a mindenáron kapcsolatfüggőségedet is, mert emiatt sodródsz bele mindenféle méltatlan kapcsolatokba. Addig amíg ez nem történik meg, addig bizony az összes leendő kapcsolatod így fog zajlani. Én figyelmeztettelek. Ha nem változtatsz magadon, akkor bizony ez lesz. 🤷‍♀️Idióta maradsz és vonzod az összes idiótát is magadhoz.

2023. szept. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/118 A kérdező kommentje:

45 ,megmondom őszintén hogy valahogy az is benne volt a dologban hogy azt gondoltam hogy ne hogy már ez a kövér , 43 éves ,170 centis faszi mondja nekem hogy " kösz de nem " . És úgy voltam vele ,előbb utóbb majd észre veszi hogy milyen szép ,okos Z figyelmes , hűséges nő vagyok de közben rájöttem én is hogy ez ebben az életben nem fog megtörténni mert O egyszerűen nem így lát engem , függetlenül attól hogy igazak e rám a leírt tulajdonságok. O csak a negatívumot látja bennem .

Amúgy mivel nekem sincsenek a legjobb kartyaim ( egyedülálló anya vagyok) simán megelegedtem volna egy nálam kicsit idősebb, közepes kinézetű de intelligens férfival mint amilyen O is. És nem csak egy kompromisszum lett volna a számomra mert tényleg kedveltem is. Persze most azt állítom hogy első perctől csak azt akarta ,de ha teljesen őszinte vagyok magamhoz akkor tudom és érzem hogy az elején nem így látta a kapcsolatot es normálisan állt a dolgokhoz de én sietettem,túl sok volt neki az egész , túl sokat túl gyorsan akartam ,utána pedig a legrosszabb oldalamat mutattam . Ez kb január elején volt amikor elkezdtem kiabálni H " dugd meg a fiad" meg anyád egy .... ...... És ez csak 2 " enyhébb" dolog azokból amiket mondtam és tettem . Úgyhogy nem védeni akarom de megértem hogy nem akar kapcsolatot velem. Tegnap meg írtunk egy keveset , de személyesen nem akar beszélni mert azt mondta hogy fél hogy ismét szex lenne belőle és minden kezdődik elölről. Megpróbálok dolgozni magamon és talán a következő ferfival másképp alakul. Amúgy lassan 3 éve egyedül élek úgyhogy nem mondanám magam kapcsolatfuggonek. Nem állok össze az elsővel aki szembe jön hanem csak a számomra érdekes ferfiert küzdök / küzdöttem. Valamikor márciusban eljött az a pont ahol úgy voltam vele hogy most már porig alaztam magam , ennél lejjebb nincs és nem tudok emelt fővel elmenni ebből az egészből úgyhogy akkor gondoltam , inkább mindent bele ,hátha sikerül fordítani a helyzeten. Nem sikerült, de tudom hogy ennek így kellett lennie . Veszett ügy volt . Remélem ennek tényleg itt a vége és nem kezdjük elölről pár hónap múlva .

2023. szept. 5. 07:34
 47/118 A kérdező kommentje:
Amúgy tudjátok épp mi jutott eszembe ? hogy nem is igazán tudom mi volt a bajom az elején . Karácsony után ment a hiszti hogy nem megyünk sehova . Akkor kérdezte párszor hogy menjünk e a gyerekkel étterembe ,mondtam hogy ne . Párszor elmentünk sétálni ,az se tetszett . Utána az volt a bajom hogy nem költ rám pénzt , és eldugott a hűtőben 100 eurót hogy " tessék , vegyél magadnak valamit " de én nem így képzeltem el .... Utána azért ment a vita hogy én csak ennyit értem neki és " kifizette" a szexet. Egyszerűen nem illunk össze azt hiszem ...
2023. szept. 5. 07:38
 48/118 anonim ***** válasza:
78%
Tegnap még azt írtad, hogy letiltott, most már már az van, hogy az este írkáltatok is. Le lett írva, hogy ne reagálj semmire, ha keresne. Nagyon remélem, hogy ez kamu és nincs is semmiféle gyerek itt!
2023. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/118 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg problémáid vannak. Jó lenne tényleg pszichológushoz fordulni, mert a következővel is ez lesz.
2023. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/118 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

együttérzek veled.:( Velem is hasonló törtènt, lassan màr 4 hónapja. Bár, az "csak" 4-5 hónapig tartott, és nem volt ilyen viharos a kapcsolat, de teljesen megértelek, ahogyan most érzel. Èn is, részben àtverve érzem magamat, és mèg mindig hiányzik, sajnos. Nem tudom, az ő fejèben mi lehetett velem kapcsolatban, mert mi nem beszèltük meg a dolgokat, de gondolom, ha "akart" volna engem, akkor most nem itt tartanánk, illetve nem így viselkedik velem, az egész ismertség alatt. Talán az elején mèg komolyan gondolta a dolgokat, de aztàn nagyon elkönyvelt engem valamilyennek, és soha nem akarta felvàllalni ezt a kapcsolatot, nem voltam neki elèg jó, vagy csak az érdekelte, màsok mit gondolnának, nem tudom, mindegy is màr..Fàj beismerni, de utána meg màr csak hasznàlt engem. Nekem is bántotta az egómat, hogy szerintem nem egy skàlàn mozogtunk, és mégis, neki nem kellettem. (Èn is fiatalabb vagyok nàla, bàr nem annyival, mint te.) Sajnálom tényleg, ami veled törtènt, de nekem az segít egy kicsit minden nap, hogy ezt èn sem akarnàm, hogy ràerőszakoljam magamat, én azt szerettem volna, ha ő magàtól akar velem lenni, és ez a dolog nekem így màr nem is kell. Kitartás neked.

2023. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!