Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira elegem van,és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira elegem van,és nem szabadulok ebből az egészből,mi tévő legyek? Miért nem törli a képernyő fotókat ha ennyire utál?

Figyelt kérdés

Hosszú lenne az egész sztori,régebben már 2 kérdést kiirtam vele kapcsolatban.

Szóval december óta ismerem, ő a férfi 43 éves , én vagyok a nő 29 éves .

Nekem van egy 4 éves gyermekem akit teljesen egyedül nevelek.

Szóval megismerkedtünk ,együtt töltöttuk a karácsonyt 1 hét ismeretség után mivel mindketten külföldön élünk család nélkül .

Eleinte minden rendben volt aztán elkezdtem úgy érezni hogy amennyi energiát belém és a kapcsolatba fektet ,az nekem nem elég .

Túl kevés időt töltött velem, nem igazán jártunk el sehova ,nem invesztalt se pénzt sem időt sem energiát az egészbe, a barátait mindig felém helyezte és nekem ez 2-3 hét után nem tetszett . Persze lehet mondani hogy mit vársz 3 hét után , de szerintem meg pont az elején kellene mindent bele adni . A nagy korkülönbség és a különböző mentalitás miatt( nem magyar ) sok mindenben különbözunk ami számomra nem annyira rossz.

O sokkal nyugodtabb, sok időt szeretne egyedül tölteni , máshogy fejezi ki a szeretetet és szerinte én túl " sok" vagyok neki. Túl intenzíven szeretem , sok a dráma , sok az érzelem és neki egy nyugodtabb nőre van szuksege .


Tehát rengeteget veszekedtunk,aztán márciusban megbeszéltük hogy legyen amolyan " barátság extrákkal" a kapcsolatunk amíg letisztul a szituáció. Ez nekem nem tetszett és folyamatosan feltekenykedtem és egyfolytában ment a harc . Sokszor csúnyán megbantottuk egymást . Kva anyád , büdös kva, én is elmondtam mindennek , és szó szerint mindennek , halálosan megfenyegettem ,ezert 2x fel is jelentett majd ugyanugy vissza járt beszélgetni,szexelni . Minden napos kapcsolatban voltunk ,nem volt nap hogy nem lettünk volna whatsappon kapcsolatban . Kibéküles , össze vészes ... O kb mindenrol képernyőfotot készít . Az összes uzenetemrol,egyet sem tudtam kitörölni és amikor megkérdezem hogy miért utál ennyire és miért nem akar normális kapcsolatban lenni , akkor elküldi a képernyőfotokat hogy én ekkor és akkor ezt írtam , ezzel bantottam meg ( egy példa : mondtam neki H anyukája és kva és a fiát is dughatja felőlem mert utálom , úgyhogy tényleg gusztustalan dolgok ) ma is mondta hogy nem szereti a személyisegem nem akar velem lenni ...


Pár napja megbeszéltünk egy randit majd lemondta mondván hogy szex után megint hetekig nyomom a drámát es egyszerűen mar nem bírja idegileg . Heti 100 órát dolgozik ,teljesen kivan már és én teszem tönkre idegileg ( állítólag)

Azt mondta hogy most végleg befejezi velem,le is tiltott mindenhol ( kb ez a 50. Alkalom hogy letilt , felold) de most úgy érzem itt a vége, és komolyan gondolja a szakítást. Nem is igazán voltunk együtt de érzelmileg függok tőle . Szerinte pszichésen labilis vagyok és nem normálisan túlzásba viszem a szeretetem és soha nem tudna úgy szeretni ahogy én ezt elvarom. Annyi rossz dolog történt köztünk a majdnem 10 hónap alatt de valahol nem csak a jó hanem a rossz dolgok is osszekotnek 2 embert . Nehéz megvallnom tőle és úgy érzem hogy szeretem . Olyan nyugodt a kisugárzása,okos , szeretem az illatát , a haját , a mosolyát , jól érzem magam mellette mert nyilván most csak a negatív dolgokról beszélek de sok szép pillanatunk is volt .


Ha ennyire utál és mindenhol letilt ,miért nem törli ki az üzeneteket ? Nézegetni fogja a jövőben hogy milyen hülye volt ez a kis csitri hogy hosszú levelekben szerelmet valott nekem " ?! Én leszek az ego Tuningja? Vagy mi értelme megtartani az ex 5 millió üzenetet ? Nekem egy üzenetem sincs egyetlen exemtol sem és nem is akarom hogy a telefonomban legyen .a millió képről ne is beszéljünk amit küldtem neki .... Szerintetek neki is fáj valahol az elszakadás de jobb lesz nélkülem és a stressz mentes élet neki a megkönnyebbülést jelenti ?

Annyira szomorú vagyok.... Nem akartam soha bántani és nem vagyok rossz ember , csak úgy éreztem hogy én 110%ot adok és ezért cserébe neki is többet kellett volna adnia az én tempomban.... Úgy érzem hogy ezt el....asztam és nagyon sajnálom.



2023. szept. 4. 16:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/118 anonim ***** válasza:
93%

"A gyermekem jól van, minden rendben van vele. Van egy jól fizető allasom ,lakásom,külföldön élünk és a kicsi szeretetben nő fel , a magánéletem más téma ...."

Ha te komolyan elhiszed, hogy ennek nincs hatása a gyerekedre, hogy képes vagy teljesen eltitkolni, hogy nem fogja átvenni tőleg ezt a mintát, akkor nem csak pszichopata vagy, hanem ostoba is mellé. Ennél ordasabb hazugság a világon nincs. Valld csak be nyugodtan legalább saját magadnak, hogy egy pénisz fontosabb a gyerekednél, mert ezt rajtad kívül mindenki látja.

2023. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/118 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, ha idegbeteg vagy, ha depressziós vagy azt a gyereked érzi és tapasztalja! Arra ne légy büszke, hogy külföldön élsz (és jobban keressel), amikor a gyereked hanyagolod egy farok miatt, a gyereked hiába puszilgatod ha hagyod, hogy a farok miatt "idegosztályra" kerülj! Még a rossz munkahely általi stressz is negatívan hat a gyermekre nem még a magánéleti gondjaid! Az lesz, hogy elvisznek mentálisan sérült részlegre, vagy klinikára vagy az, hogy a gyereked a te rossz mintád alkalmazni fogja szerelmi téren, illetve lehet olyannyira rosszul hat rá a te életed, hogy kötődési zavarai lesznek, nem fog bízni az emberekben, szenvedni fog miattad!

Gondolkodj már, ha te igazán őszintén szereted a gyereked, akkor többet nem tartod a faszival a viszonyt és pszichológiai segítséget kérsz!

2023. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/118 anonim ***** válasza:
94%
Tudod, hogy miért nem törli az üzeneteidet? Nem azért, mert szeret, meg azt olvasgatja néha napján, hanem azért, mert BIZONYÍTÉK ellened, hogy zaklatod/tad. Ezért vannak a képernyő fotók is.
2023. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/118 A kérdező kommentje:
23, a pozitív üzeneteket sem törli.
2023. szept. 4. 17:11
 25/118 A kérdező kommentje:
De megírtam neki amit a 17es írt smsben, gondolom majd letagadja hogy nem csak azt akarta .... Hagyom is az egészet a francba
2023. szept. 4. 17:12
 26/118 anonim ***** válasza:
87%
Igen, hagyjad az egészet és kérj segítséget, mert nemcsak a te , de a gyereked mentális egészsége is rá fog menni erre.
2023. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/118 anonim ***** válasza:
83%
Hagyjad, jól teszed, pszichológust neked!
2023. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/118 anonim ***** válasza:
91%
De miért kéne beletörölgetnie az üzenetekbe? Ha meg az egészet törölné, akkor odalenne a bizonyítéka. Nem kell itt agonizálni, hogy miért nem törli az üzeneteket. Attól, hogy te a mindenkivel folytatott beszélgetéseket törlöd, neki még nem kötelező. Ezt felfoghatnád!
2023. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/118 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy bizonyítékként tartja meg, hogy hogy beszéltél vele. Hiszen már rendőrségi úgy is volt köztetek, nem is csodálom, ha megtartja.
2023. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/118 A kérdező kommentje:

Persze most azt állítja hogy O már január óta mondta hogy nem akart kapcsolatot ( ez sajnos igaz ) és hogy egy nárcisztikus pszichopata vagyok , a szexet is én erőltettem- ez is igaz .

Azért higyjetek el , 2 hét múlva ismét itt lesz az ajtom előtt .

Ez nem az első ilyen eset

2023. szept. 4. 17:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!