Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira elegem van,és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira elegem van,és nem szabadulok ebből az egészből,mi tévő legyek? Miért nem törli a képernyő fotókat ha ennyire utál?

Figyelt kérdés

Hosszú lenne az egész sztori,régebben már 2 kérdést kiirtam vele kapcsolatban.

Szóval december óta ismerem, ő a férfi 43 éves , én vagyok a nő 29 éves .

Nekem van egy 4 éves gyermekem akit teljesen egyedül nevelek.

Szóval megismerkedtünk ,együtt töltöttuk a karácsonyt 1 hét ismeretség után mivel mindketten külföldön élünk család nélkül .

Eleinte minden rendben volt aztán elkezdtem úgy érezni hogy amennyi energiát belém és a kapcsolatba fektet ,az nekem nem elég .

Túl kevés időt töltött velem, nem igazán jártunk el sehova ,nem invesztalt se pénzt sem időt sem energiát az egészbe, a barátait mindig felém helyezte és nekem ez 2-3 hét után nem tetszett . Persze lehet mondani hogy mit vársz 3 hét után , de szerintem meg pont az elején kellene mindent bele adni . A nagy korkülönbség és a különböző mentalitás miatt( nem magyar ) sok mindenben különbözunk ami számomra nem annyira rossz.

O sokkal nyugodtabb, sok időt szeretne egyedül tölteni , máshogy fejezi ki a szeretetet és szerinte én túl " sok" vagyok neki. Túl intenzíven szeretem , sok a dráma , sok az érzelem és neki egy nyugodtabb nőre van szuksege .


Tehát rengeteget veszekedtunk,aztán márciusban megbeszéltük hogy legyen amolyan " barátság extrákkal" a kapcsolatunk amíg letisztul a szituáció. Ez nekem nem tetszett és folyamatosan feltekenykedtem és egyfolytában ment a harc . Sokszor csúnyán megbantottuk egymást . Kva anyád , büdös kva, én is elmondtam mindennek , és szó szerint mindennek , halálosan megfenyegettem ,ezert 2x fel is jelentett majd ugyanugy vissza járt beszélgetni,szexelni . Minden napos kapcsolatban voltunk ,nem volt nap hogy nem lettünk volna whatsappon kapcsolatban . Kibéküles , össze vészes ... O kb mindenrol képernyőfotot készít . Az összes uzenetemrol,egyet sem tudtam kitörölni és amikor megkérdezem hogy miért utál ennyire és miért nem akar normális kapcsolatban lenni , akkor elküldi a képernyőfotokat hogy én ekkor és akkor ezt írtam , ezzel bantottam meg ( egy példa : mondtam neki H anyukája és kva és a fiát is dughatja felőlem mert utálom , úgyhogy tényleg gusztustalan dolgok ) ma is mondta hogy nem szereti a személyisegem nem akar velem lenni ...


Pár napja megbeszéltünk egy randit majd lemondta mondván hogy szex után megint hetekig nyomom a drámát es egyszerűen mar nem bírja idegileg . Heti 100 órát dolgozik ,teljesen kivan már és én teszem tönkre idegileg ( állítólag)

Azt mondta hogy most végleg befejezi velem,le is tiltott mindenhol ( kb ez a 50. Alkalom hogy letilt , felold) de most úgy érzem itt a vége, és komolyan gondolja a szakítást. Nem is igazán voltunk együtt de érzelmileg függok tőle . Szerinte pszichésen labilis vagyok és nem normálisan túlzásba viszem a szeretetem és soha nem tudna úgy szeretni ahogy én ezt elvarom. Annyi rossz dolog történt köztünk a majdnem 10 hónap alatt de valahol nem csak a jó hanem a rossz dolgok is osszekotnek 2 embert . Nehéz megvallnom tőle és úgy érzem hogy szeretem . Olyan nyugodt a kisugárzása,okos , szeretem az illatát , a haját , a mosolyát , jól érzem magam mellette mert nyilván most csak a negatív dolgokról beszélek de sok szép pillanatunk is volt .


Ha ennyire utál és mindenhol letilt ,miért nem törli ki az üzeneteket ? Nézegetni fogja a jövőben hogy milyen hülye volt ez a kis csitri hogy hosszú levelekben szerelmet valott nekem " ?! Én leszek az ego Tuningja? Vagy mi értelme megtartani az ex 5 millió üzenetet ? Nekem egy üzenetem sincs egyetlen exemtol sem és nem is akarom hogy a telefonomban legyen .a millió képről ne is beszéljünk amit küldtem neki .... Szerintetek neki is fáj valahol az elszakadás de jobb lesz nélkülem és a stressz mentes élet neki a megkönnyebbülést jelenti ?

Annyira szomorú vagyok.... Nem akartam soha bántani és nem vagyok rossz ember , csak úgy éreztem hogy én 110%ot adok és ezért cserébe neki is többet kellett volna adnia az én tempomban.... Úgy érzem hogy ezt el....asztam és nagyon sajnálom.



2023. szept. 4. 16:08
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/118 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy változtam e de most tényleg megpróbálok viselkedni .
2023. szept. 18. 14:20
 92/118 anonim ***** válasza:
78%

Neeeeeeeeee!!!!


Azt hittem lezàrtad.


Szerintem te nem tudnàd elviselni ha nem keresne. Hìzlalod az egòdat ès bizonygatod magadnak ès nekünk is, hogy èrez iràntad valamit.


Biztos èrez, de tudod sok ember van olyan helyzetben , hogy ha nincs màs opciò akkor vissza tèr vagy marad a règivel.


Szinte làtom a jövöt 2 èv mùlva.


Te: össze vesztünk, de szerintem oda van èrtem különben kitörölnè az üzeneteimet ès a kèpeimet, de ő nem törli ki, tehàt szeret.

Nem tènyleg igazatok van, ezt most lezàrom. Màr nem is beszèlek vele 5òràja ès üzenetet sem küldtem neki 3 òràja.. Ennek itt a vège..

Ma azèrt àt jön mèg egy bùcsù szexre, de ez minden, beszèlni nem fogunk..


Meg volt a szex itt vège, vègleg!!!!


1 nappa kèsőbb:

Kibèkültünk, szerintem nem tud nèlkülem meg lenni. Oda van èrtem ès az üzeneteimet ès a kèpeimet sem törölte ki.

2023. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/118 anonim ***** válasza:
65%
Valahol ìrtad, hogy nagyon sok òràt dolgozik az ember. Kb èlni nincs ideje. Csak egy kis beszèlgetèsre plusz szexre
2023. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/118 A kérdező kommentje:

92 , ez azért nem teljesen így van ...

Szerdán például együtt fogunk vacsorázni.

Azóta szebben is ír , úgy látom komolyan képzeli a kibékülest.

És nem az uzenetemrol meg a képekről van szó hanem hogy mindig újból megkeres és O sem akarja feladni .ez igenis egyfajta szeretet és ragaszkodás.

Megpróbálom magam osszekapni, normálisan viselkedni ezúttal és meglátjuk hogy alakul ....

2023. szept. 18. 15:35
 95/118 anonim ***** válasza:
100%

Normàlisan viselkedni:DD


Eddig kellett volna és nem úgy viselkedni felnőtt nő létedre,mint egy őrült!

2023. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/118 A kérdező kommentje:

95, de amint látod ő ad még egy esélyt és en élni fogok vele

Ne legyünk már ennyire negatívak!

2023. szept. 18. 16:01
 97/118 anonim ***** válasza:
65%

Elmondom neked, hogy mit érez. Nincsen kedve új pinát keresni. Rólad meg tudja, hogy azt csinál veled amit akar. Te vagy az egyszerűbb gyorsabb út.

Viselkedni meg abban a pillanatban nem fogsz megint, amint rájössz ezekre, vagy elkezd megint hanyagolni. Most még áhítattal beszopod az előadását, de egyszer vége lesz.Olyan neked ez a kan, mint a drogosnak a kokó. Képtelen leszokni róla. Vagy vegyük például az alkoholistát. Az is hányszor megfogadja, hogy nem piál többet, aztán ott rohad el a kórházban máj kómában. Na a te fogadkozásod is ennyit ér. Üres fecsegés.

De nem bánnám, ha végleg együtt maradnátok. Sok ember élete lenne ïgy megkímélve. A pszichiátriai esetektől jobb távol lenni. Így is annyi idióta van szabadon. Legalább ti nem kerülnétek senki útjába. Már ez is nagy siker lenne.

2023. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/118 A kérdező kommentje:

Nem.hiszem hogy én vagyok az " egyszerűbb út " , ennél sokkal kevesebb energia befektetéssel is kaphatna not magának !


Nem is igerget , nincs " előadás" .

Azt mondta hogy elgondolkozott az egészen és szeretne adni nekem / nekünk egy utolsó esélyt . Szeretne ha beniuonyotanam hogy igenis tudok viselkedni .

Ez nem azt jelenti hogy együtt vagyunk , arról pár hét múlva beszélhetünk ha látja hogy tényleg jó irányban valtozok. Ezek az O szavai és én úgy érzem hogy sok minden az én viselkedesemtol függ...


Persze ha megint kidob , cirkusz lesz , rendőrség és dráma ......

Hat nem tudom ....

Akkor mindenképp felkeresek egy orvost mert már nem bírom ezt a cirkuszt lelkileg. Legtöbbször nem hat meg ,de vannak napok amikor igen . Lafaraszt és erre nem lenne szükségem .

Meglátom hogy alakul a következő hetekben de most épp boldogabb vagyok és ennek örülök .

2023. szept. 18. 20:40
 99/118 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta kérdező, újabb dráma, vagy minden fasza? ^^
2023. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/118 anonim ***** válasza:
Engemnis èrdekel
2023. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!