Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bizalmatlan vagyok, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalmatlan vagyok, mert nem tartom jó ötletnek, hogy a párom a volt szeretőjével töltsön két napot?

Figyelt kérdés

5 éven át voltak szeretők, hol úgy, hogy mind a ketten kapcsolatban voltak közben mással, hol úgy, hogy csak az egyikőjük volt kapcsolatban, hol úgy, hogy szinglik voltak és csak "barátság extrákkal" volt közöttük.


Azt mondja, hogy a szex 10/10 volt a lánnyal, de párkapcsolatilag, emberileg sosem passzoltak volna, így meg sem akartak próbálni semmi komolyat, bőven jó volt nekik ez így. Állítólag már 1 éve nem volt közöttük már semmi (mi 4 hónapja vagyunk együtt)


Amíg ezt nem tudtam, alapból jó véleménnyel voltam a lányról. Kedves, közvetlen, az a fajta, akivel nem tudsz rosszban lenni... Viszont mióta tudom, mi volt közöttük, azóta látom azt, hogy a párommal néha már túl közvetlen, feltűnnek olyasmik, amik korábban nem. De persze lehet, hogy ezt csak én beszélem be magamnak. Amit viszont nem beszélek be, az az, hogy a párom két napra elmenne vele Bécsbe, ott is aludnának.


Mert a lány Parndorfban szétnézne, de egyedül nem akar annyit vezetni (200 km oda, 200 vissza) és a páromat kérte meg erre. Ő meg igent mondott, mert hogy régen is annyi roadtripre mentek együtt és hogy mi ezzel a baj?!

Neki a lány barátja, függetlenül attól, lefekszenek-e vagy sem, és ez olyan, mintha azt akarnám, hogy a legjobb fiú barátjával ne beszéljen... Nem, ez nem olyan.

Akkor sem örültem volna ennek, ha nem tudom, hogy éveken át (!) szexeltek, de így még inkább rosszul esik.

Barátom azzal szándékozott védekezni, hogy nem kéne neki másik országba menni ahhoz, hogy megcsaljon, meg ha ez lenne a terve, egyáltalán minek mondta volna meg, hogy vele megy, hazudhatott is volna valamit.


2023. szept. 16. 23:37
1 2
 1/18 Kitana. ***** válasza:
96%
Elmehetne felőlem nyugodtan, csak vissza már ne hozzám jöjjön. Nyilván nem kell külföldre mennie, hogy megcsaljon, de azért ne lepődj meg nagyon, ha kiderül, hogy itthon is lefekszenek még néha. (Ok, lehet ebben a négy hónapban nem tették egyelőre.) Mi lenne a reakció, ha te is mennél velük? :D
2023. szept. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy normális, nem bizalmatlan. Mert képes lennél visszafogadni es neked ez még kérdés is.
2023. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Ez komoly? Az ötlet felvetése is szakítás lenne nálam.
2023. szept. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Instant off a pasi. Amíg nem bonyolódsz bele még jobban. Ezt nem akarhatod!
2023. szept. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is van férfi barátom, egy olyan is akivel egy ideig összejártunk...vele a mai napig maradt a baráti viszony...de eszembe nem jutna így elmenni vele vagy akárcsak felmenni hozzá 10 percre párom nélkül.
2023. szept. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Téged ez a pasi hülyének néz. Persze mert megteheti.

Ha korábban is félrekúrós volt mindkettő akkor biztos lehetsz abban hogy most is azok.

2023. szept. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Ez a pasi az előző nőjét is megcsalta ezzel a lánnyal. Hahó!!!
2023. szept. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Menjen nyugodtan… megmondanám neki hogy ha már kocsival vannak vihetik is a cuccait, jó szétnézést Parndorfban… #hímringyó
2023. szept. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Ez szakító ok! Akkor is ha előtte sose dugtak volna, ha van párom nem megyek egy ellenkező nemüvel kettesbe sehova, plàne nem ott alvós szösszenetre. Itt nem arról van szó bízol e vagy sem, hanem hogy cseppet sem tisztel téged
2023. szept. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ilyeneknek bezzeg mindent elnéztek...
2023. szept. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!