Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párom fél évvel a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom fél évvel a felesége halála után szeretne a szüleinek bemutatni. Nem túl korai ez?

Figyelt kérdés

Nem volt jó a házasságuk már régóta, én is a képben voltam picit a nő utolsó hónapjaiban (váratlan volt a halála teljesen).

A párom fontolgatta a válást, de voltak tényezők, amik miatt ez nem ilyen "egyik napról a másikra meglépem" körülmény volt.


Utána elhunyt a felesége, nyilván akkor ez, hogy mi publikusan is együtt legyünk, nem volt opció (én nem akartam, nem éreztem helyesnek, hogy egyik nap még a feleségét temeti, másik nap pedig engem visz randizni).

Ez volt márciusban, utána a nyarat együtt töltöttük kettesbe, és mondta, hogy ha hazajövünk, szeretné, ha összeköltöznénk.

Mondtam, hogy rendben, de nálam, mert nem tudnék bepakolni a felesége gardróbjába, abban a kádban fürdeni, ahol ők fürödtek stb.

Nyilván vannak terveink, céljaink, közös életet tervezünk... De úgy elég nehéz, ha teljesen titok a kapcsolatunk még mindig.


Szeretne bemutatni a szüleinek, nagynénjének, szerinte kezdetnek ez jó lesz, aztán szép lassan haladunk tovább. Még sosem volt kapcsolatom, félek is az emberek véleményétől, engem nagyon befolyásol, mások mit gondolnak rólam, hogyan állnak hozzám.

Ő nem ilyen, róla lepereg minden, és azt mondja, hogy úgyis beszélni fognak rólunk, mindegy, hogy 5 nap, vagy 5 év múlva vállaljuk fel a kapcsolatunkat. De minden csoda három napig tart és egy hét után már senkit nem fog érdekelni... Meg hogy a szülei is tudták, hogy nincsenek meg jól a feleségével, tudták, hogy van valaki más az életében (én), és már többször kérdezték, hogy velem még tartja-e a kapcsolatot, vagy mi lett stb.


De egyszerűen félek, hogy mi lesz a reakciójuk, vagy mi van, ha nem fognak kedvelni.


2023. szept. 18. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha anyuka tényleg tudott rólad akkor vele lehet találkozni
2023. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Első kapcsolatodban szerető voltàl? 🤦
2023. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Majd' 3 év van mögöttünk, köszi, már hozzászoktam, hogy mi vagyok. Nem tölt el büszkeséggel, nyilván, dehát ez van, ha szerelmes vagy.
2023. szept. 18. 15:31
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom miért van lepontozva a kettes amikor igaza van. Tényleg az. Ha élne a feleség még mindig a szeretője lenne.

Kérdésrevfelelve fél év után nem korai bemutatni, úgyis tudják ki és mi vagy. 🤣🤣🤣

2023. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

Az idő majd téged igazol


Fél évet azért érzed kevésnek mert előtte veled csalta. Ha most ismernéd meg, nem zavarna.


Vallald fel vele ha ő ezt akarja, akkor tényleg szeret.

Aki elítél úgyis őt ítéli el.

2023. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3 éve ismerjük egymást, én kb. "első látásra" belezúgtam.

De mind a ketten sokáig küzdöttünk ez ellen, na jó, főleg én, konkrétan még Erasmusra is mentem, csak, hogy ne legyek a közelében.

Szóval higgyétek el, éveken át próbáltam magam "lebeszélni" róla, de nem ment, nem működött semmi. Az sem, ha éppen Európa másik felén éltem, az sem, ha másokkal randizgattam, az sem, ha napi 2-3x edzettem, állandóan elfoglaltam magam, hogy véletlenül se gondoljak rá, ne akarjak vele beszélni, találkozni.


Mert mint sokan, én is elítélem a megcsalást, a harmadik felet.

De ez van, tavaly november óta már nem csak beszélgetünk, és azt mondom, életem legjobb döntése volt, hogy ezt megléptem vele.

2023. szept. 18. 15:36
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ne agyalj
2023. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Akkor lépj tovább egy szintet és kész. Mit kell kérdést kiírni? Tudják hogy veled csalta, akkor meg mitől félsz? Nem értem sehogyse, legyél bátor most is.
2023. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Fél év reális egy nem jó házasságnal.


Nyugodtan vallaljatok fel ismerősi körben. Nem Kell facebookra posztolni, ennyi

2023. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
12. 100% egyetértek, de hát tudod hogy van ez.. az nők nem gyávák, ők csak olyan.."bonyolultak". Csak össze van zavarodva, na...
2023. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!