Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tartott a szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott a szerelem, amit tiltott személy iránt éreztetek?

Figyelt kérdés

Beleszerettem valakibe, akibe nem lett volna szabad. Egyre szorosabb barátság, kötődés alakult ki, aztán bizonyos idő múlva beismertem magamnak, hogy megtörtént amit sose gondoltam volna. Próbáltam fékezni meg elnyomni az érzéseimet, de ahhoz gyenge voltam, hogy távolságot tartsak. Kölcsönösen kerestük egymást, de soha nem értem úgy hozzá. Semmi intim nem történt. Nem tudom sejtette-e az érzéseimet, párszor rajtakapott, hogy figyelem őt. Sokszor egymásra néztünk, és tudtuk mire gondol a másik. Rengeteget beszélgettünk és nevettünk, rengeteg szeretetet kaptam tőle amit próbáltam duplán visszaadni neki. Kevés önbizalma volt, amikor megismertem, de próbáltam ezen segíteni, felébreszteni arra mennyire értékes és szeretnivaló. Egy évvel később már magabiztosabb volt, szinte ragyogott, mások szerint is.

Végül összeszedtem magam és elkezdtem finoman eltűnni az életéből mert az érzés és a vágy csak erősödött a közelében.

Sok idő eltelt, szinte nem is beszélünk. Úgy érzem "lenyugodtam", de valami ott maradt bennem. Néha nem tudok ellenállni, beülök a kocsiba és a munkahelyétől arrébb megállok, mire végez a munkával. Nézem ahogy kijön az épületből és elindul a biciklijével hazafelé, én pedig egy darabig lassabban megyek utána. Fél szemmel nézem, aztán lemegyek az egyik mellékutcára. Ő sosem vesz észre, erre ügyelek.

Ő mindig egy nagyon szép emlék marad nekem, egy gyönyörű csoda, boldogságot okozott nekem de fájdalmat is.

Férfi létemre biztos túl érzelgősnek tűnök de erről senki nem tud. Gyanítom, hogy végleg sose tűnik majd el az érzés, csak halványodik. Ezért fordulok hozzátok, hogy nektek a legerősebb plátói szerelmetek mikor kezdett elviselhetőbb lenni.

Köszönöm és elnézést ha túl hosszú lett.



2023. szept. 20. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Menni kell utána, ha nem hagy nyugodni!

#followyourheart❤️‍🔥

2023. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

akkor amikor már nem gondolsz rá, és nem táplálod az iránta érzett vágyadat..akkor eltudod viselni, csak ne gondolj rá, ha jönne a gondolat, akkor tereld el bármivel és nem tápláld tovább, ne járj utána


miért házas vagy, vagy ő foglalt?

2023. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én exem haverjába szerettem bele :D Szex volt köztünk, az is már tiltott volt, mert jaj hát mi együtt voltunk a haverjával (akkor már egy éve szakítottunk) és félt hogy lebukik. 2 évig voltam belé szerelmes de már rég leszartam én is hogy honnan ismerem.
2023. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért a kimész a munkahelyére és követed egy kis ideig egy kicsit too much már.. :)


Nekem 5 éve nem múlik. Ebből vagy 2-3 éve nem is nagyon láttam, csak évi 1-2x max, van egy belső sejtésem, hogy direkt eltávolodott.

1 éve, mivel akkor már régóta nem találkoztunk, és ő is kapcsolatban volt, azt hittem közömbös lesz már, ha újra látom. Mindketten kapcsolatban voltunk, az én eletem is haladt. Hát, kár volt.. Azzal hogy újra találkoztunk, valahogy sikerült feltepnie az érzéseket újra, pedig szentül hittem hogy már közömbös lesz.


Azóta hajnalokban van h vele ébredek. Sosem fogom elfelejteni, mostanra már tudom.


Nem tudom mennyire normális ez, tudom h nem lesz köztünk soha semmi. De sokszor eszembe jut azóta is..

2023. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem tudtam kihagyni! 🫢


https://www.youtube.com/watch?v=7ZsQdLlvuk4

2023. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, sejtettem, hogy amikor néha meglesem az biztos túl soknak tűnik, de ennyi amit megengedhetek magamnak.

Nem vagyok nős. Neki volt valakije, amit tiszteletben tartottam. De más ok miatt is kizárt volt, hogy bármi több kialakuljon.

Köszönöm, hogy válaszoltatok.

2023. szept. 20. 22:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Hugomnak volt egy exe,még fiatalok voltak,tinik. Pár hónapot voltak együtt,ezután tesóm szakított vele..és utána is sokat járt hozzánk. Gyerekek..az a megtört szív amit láttam,a szemei állandóan szerelmesen csillogtak,a szívem szakadt meg szegény srácért,egyszerűen éreztem hogy nagyon-nagyon fáj neki,hogy szinte üvölt belül.+ a saját bőrömön is megtapasztaltam..és igen,nagyon rossz érzés a plátói szerelem. Nekem közel 1 évig tartott,aztán jött valaki,akivel jókor voltunk jó helyen..
2023. szept. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

tiszteld magad annyira most, hogy megadod magadnak az esélyt, hogy tovább lépsz, és boldog leszel, és nem a másik embert helyezed 100%-ban magad elé, igy alárendelődsz ahogy ebben a helyzetben is tetted hogy idézem, felragyogott amig vele voltál.


értékeld magad

2023. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok.
2023. szept. 21. 16:26
 10/14 anonim ***** válasza:

értékes ember vagy, legyél egy kicsit tudatos, és épits magadnak egy szebb jövőt és engedd befogadni a szeretetet az életedbe, ne csak gyógyitgass másokat, többet érsz mint amit gondolnád, értékeld a kincset amit birtokolsz, és ne hagyd magad kihasználni.

Ne csak másokat ébrezgess, hanem magadat is..


ideje BOLDOGNAK lenni!


ÉBRESZTŐ!!


A legfontosabb, hogy ne alázkodj, ne légy senki lábtörlője, legyen önbizalmad!

2023. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!