Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztetek már ilyet valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyet valaki iránt? Ha ennyire meg akarom ismerni az szerelem?

Figyelt kérdés

Nagyon fura èrzés, 2 éve voltam együtt egy nővel (S.) 2 hónapig, ennyi volt az egész. Én szakítottam, nem tudom megfogalmazni miért pontosan, de megijedtem, hogy ennyire kötődöm valakihez, meg kicsit rossz volt az időzítés meg túl “műveltnek” éreztem magamhoz.

A mostani párommal 1,5 éve együtt vagyunk, S.-re az első pár hónapban tényleg egyáltalán nem gondoltam, de aztán észrevettem, hogy néha néha keresem, várom hogy rám mosolyogjon stb. Meg hát nagyon vonz külsőre is, egyre szexibb. Aztán egyre többször kerestem, persze vannak napok mikor nem jut eszembe de azért úgy ott van a fejemben, meg zavar ha pl. nem úgy mosolyog rám. Meg így “vigyáznék rá”, előhívja bennem ezt a gondoskodó ösztönt.

Meg azért a stílusa/viselkedes nem mindennapi és nagyon nagyon érdekel minden amit mond meg amit csinál, meg úgy maga az egész nő, meg nagyon fel is nézek rá. De összejönni továbbra sem érzem hogy szeretnék vele. Akkor mi ez az egész? Miért vágyom ennyire arra, hgoy megismerjem, ez szerelem?



2023. jún. 5. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
A szerelem az egy megismert ember felé tud kialakulni, és akkor, ha jelen van a vágy+tisztelet. Ha tényleg ismernéd, mert rendszeresen beszélgetnétek, és így fel néznél rá, plusz szexinek is találnád, lehetne szerelem. Ha kevésbé ismered, ez vonzalom, amiből lehet marha nagy szerelem, ha nem állítod le magad. Párod van.....
2023. jún. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg az is lehet, hogy csak a saját vágyaidat vetíted ki rá, és igazából az tetszik. Ez minden csak a te fejedben van.
2023. jún. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elérhetetlen kategóriában van és ezért az egész érzés, ha szerelmes lennél belé, akkor vele lennél még mindig.
2023. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy másfél éves kapcsolat mellett más után vágyódni…a mostani pároddal nincs értelme folytatni.
2023. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!