Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon elrontottam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam. Mit csináljak? Felkeressem?

Figyelt kérdés

Randizgattam egy férfival, de nagyon tapasztalatlan voltam/ vagyok e téren,mert mindössze egy hosszabb kapcsolatom volt, egyébként sose randizgattam, főleg nem online társkereső applikációról.

Félreértettük egymást, végül már nem beszélünk. Vagyis ő döntött úgy, hogy nem beszél velem többet. Megbántam, hogy akkor visszautasítottam , és nem feküdtem le vele. Nagyon megijedtem, nekem új volt még ez az egész , de nem mertem neki megmondani.Megijedtem attól is, hogy mennyivel tapasztaltabb volt nàlam, hogy idősebb….

Látom, hogy hol hibáztam és nagyon hiányzik. Már nagyon máshogyan csinálnám ezt az egészet .

Nem tudom érdemes lenne -e felkeresnem, ha ignorál.

Sajnos azóta hiába randizgatok, ismerkedem, állandóan ő jár a fejemben, képtelen vagyok másra koncentrálni, hiába vannak azok is olyan jó pasik.

25/N -35/F


2023. szept. 26. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megdugni akart csak.. jobb igy.
2023. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező csak szexelni akart veled (egyszer/többször), aztán rögtön eldobna, mint a használt óvszert a kukába! Van neki mást reszelni, azért nem erőltette a megjátszást veled, nem színészkedte el, hogy többet szeretne. Ha rá is írnál és megfektetne ugyanúgy kezelgetne mást. Örülj hogy lelépett.
2023. szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tarts egy kis szünetet, utána kezdj el újra ismerkedni, természetesen mással, ebből kapcsolat nem lett volna az fix teljesen felesleges magadat ostoroznod emiatt.
2023. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha lefeküdtél volna vele akkor is felszívódott volna (ez garantált), akkor meg azt bánnád. Tereld el a gondolataid, tudatosan szorítsd ki a fejedből, mert ezen nincs mit bánnod.
2023. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!