Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én buta liba most mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én buta liba most mindent elrontottam? (szappanoperába illő sztori,csak akkor olvasd el ha tényleg segíteni akarsz)

Figyelt kérdés

Sajnos nem egy latin szappanopera forgatókönyve. Ez a masszív valóság gyerekek.

Ez történik akkor amikor két lelkisérült egoista hülye gyerek találkozik egymással.



Kommentbe fog csak kiférni a komplett sztori.


Nem akarom túlbonyolítani,adott egy nő 24 éves fiatal nő (én) aki már menekül az őt túlidealizáló férfiak elől, mert az attraktív külső miatt a férfiak egy szexkultúszt emelték köré, amit ez a buta lány (igen,én) még meg is tolt azzal hogy korábban fehérneműmodellkedett és olyan szexis ruhákat vett fel amik igencsak kiemelték az adottságokat.

Miután elege lett ebből abbahagyta, ekkor megismeredett egy lelkisérült nőcsábásszal aki egy drága sportautóval és nőkkel próbálja elnyomni a sebzett szívét, azt hogy a volt barátnője akit nagyon nagyon szeretett átverte, még a mai napig szereti ezt a lányt de ezt elfojtja magában miközben nőzik, minden nőt átver-kihasznál, egész háreme van.



#szerelem #toxikus szerelem
2023. máj. 23. 15:05
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Ekkor jövök én a képbe, elkezdünk beszélgetni, kiderül az én múltam, és kiderül az övé.Kiderül hogy még én nőként ő férfiként van hasonló helyzetben. Mindketten csak felszínes emberekkel találkozunk akik őt a kocsija külseje, engem pedig nyílván határozottan a külső miatt használnak ki.

Amit fontos tudni ez a férfi 1600kmre él tőlem nyugat-európa egyik legnagyobb városában és természetesen nem magyar.Félig én se vagyok magyar és persze a sors keze de ő is ugyanaz az etnikum ami én félig. Így egy még erősebb kötődés alakul ki érzelmileg. Bevallja nekem hogy van valami amit muszáj bevallania,azért nem hisz már az igaz szerelemben mert az a bizonyos volt barátnő nagyon csúnyán átverte.

Soha senkinek nem mondta el miért lett egy rossz Casanova én vagyok az egyetlen akinek végre azt érzi megnyílhat mert én más vagyok mint a többi lány és jól esik neki megnyílni valakinek akit szeret.

Azt is elmondta nekem hogy azért használja ki a nőket mert próbálja őket megszeretni de nem tudja mert még érez valamit exe iránt akit nagyon nagyon szeretett.

De érzi én más vagyok mint azok a lányok, lelkileg került közel hozzám és hogy engem még jobban szeretne mint a volt barátnőjét és én igaz szerelmet adnék vissza nem úgy mint az a buta picsa.

2023. máj. 23. 15:06
 2/29 A kérdező kommentje:
Gyerekek nagyon hosszú sztori csak akkor írjatok kommentet ha a végére érek!!
2023. máj. 23. 15:09
 3/29 A kérdező kommentje:

Persze azért nem szent a lelke, annak ellenére hogy így megnyílt nekem a rossz vére hajtja őt, van egy híresen pótlék nőké akit csak akkor vesz elő mikor össze van törve a szíve. Ez a nő annyira odáig van érte hogy képeket rajzol róla és teszi ki instagramra... ez egy viszonylag nem túl szép lány inkább a rajongás vonzza őt hogy odáig van érte.Egyetlen előnye ennek a kis nőnek hogy egy helyen élnek..

Ez a lány valahogy megtudta hogy én a képben vagyok és bekövetett, elkezdte a képeim szivecskézgetni, minden nap írt nekem hogy milyen szép vagyok ezt azt hol vettem, próbált leutánozni, sőt egyfolytában arról érdeklődött van e párom. (Nem tudta hogy én tudom kije ennek a férfinak, totál hülyének nézett)

Láttam hogy a csaj kitesz egy közös képet róluk, ahol öleli és a férfi arca félig látszik.

Azonnal megírtam ennek a macsó ak hogy lebukott, mire elkezdte letagadni hogy az a képen nem ő, kérdezzem meg nyugodtan azt a csajt, (ahaaaa...)lényeg a lényeg haragból ignoráltam,

másnap reggel látom a csajt kikövette és szerencsétlen nő a sztorijába írt ki vmi ilyesmit franciául szóval nem értem teljesen jól, de a lényeg valami olyasmi volt hogy 'nem tehetsz róla ha egy idióta állattal van dolgod' szóval dobta ezt a lányt miután lebukott előttem...



Mivel ahogy mondom is ez a férfi minden de nem szent és annak ellenére hogy megnyílt nekem azért elég zűrős magánélete lehet ill. eléggé szemét szúrhatok a többi nőjének ugyanis nem sokkal később egy másik nője is bekövetett, (onnan tudom hogy odáig vannak ezért a férfiért mert a képei alá szívecskéznek.😂)


Bár ez a nő egyenesen úgy viselkedett mint aki el akar tenni láb alól,konkrétan ilyeneket írt hogy 'látom szeretsz a férfiaknak örömet okozni a képeiddel' stb stb.


Igazából itt jönnek a csavarok a történetben.

Annyira besokkaltam attól hogy egy törött szívű macsót játsszik, aki bár nyílván érzelmileg megnyílt nekem, megnyílt a kislányomnak. (egyedülálló anya vagyok).

Lényeg a lényeg elővettem a telefonomról régebbi randizós videókat ahol hatalmas rózsa csokrot kapok,és úgy voltam vele ha ennyire kapós a nőknél, akkor hagyj lássa csak meg milyen kapós is vagyok én a férfiaknál.

Kitettem sztoriba éttermes randizós videókat, rózsacsokros videókat,a kedvencem egy kézfogós kép egy klassz kis mercedesben. 😂

Miután kitettem már aznap este láttam hogy közeli ismerősökbe(direkt csak nekem) kitett egy videót ahogy vezet maga mellett egy hatalmas rózsa csokorra)😂😂😂

Mivel élveztem hogy féltékeny elkezdek beszélni egy barátjával is én buta hogy tetőzzem a dolgokat, az a férfi komplett elmebeteg lehet mert fegyveres videóval mondta nekem hogy én mostmár hozzá kell menjek feleségül. Lol

Közben a férfi aki miatt ezt az egész szarságot csináltam megint egyre közelebb került hozzám,erre nem lebuktam hirtelen a szrkavaró haver miatt. 😂💀

Miután lebuktam a macsókám előtt hogy a haverjával beszélek fogta magát letiltott nagyon mérges lett rám.

Én közben a csalódottság miatt fogtam magam ráírtam arra a pincsi nőjére akinek azóta is sír utána a szája.

Leoltottam hogy mekkora szánalmas rbanc stb stb. és hogy ő is gusztustalan meg a férfi is. Mindkettőjüket utálom, és tudjon róla hogy ez a koma nagy csajozógép, szóval nem ő az egyetlen. 😂💀

Miután ezt megtetted ez a nő mit tett?

Na vajon mit tett?

Kihasznált az alkalmat hogy végre tudjon beszélni a férfival, és nemcsak hogy végre újra elkezdhetnek miattam beszélni egymással (hisz okot adtam rá hogy írjon neki) még élő is adhatta neki hogy mennyire megvédte a férfi becsületét velem gonosz nővel szemben aki szidta neki. 😂

Ez nagyon rosszul esett macskókámnak fogta magát feloldott megírta hogy undortító vagyok minden lány eddig megítta neki hogy én milyen gusztustalanul beszélek róla a háta mögött) (a minden lányba még az a fura másik lány tartozik akit mondtam hogy írta nekem 'szeretek a férfiaknak örömet okozni'

Itt eltelt négy hónap addig nem kerestem volna ha időközben a kislányom nem esett volna át egy életmentő műtéten,itt megírtam neki hogy imádkozzon érte akkor ott aranyosakat írt, félretette a sérelmeit mondta hogy nyugodjak meg az orvosok biztos mindent megtesznek és Isten áldon meg engem is meg a kislányomat is. (De éreztem hogy érzelmileg már nagyon távol van tőlem a történtek (haverjával beszélgetés,nőknek kibeszélés)

Itt eltelt 3 hónap utána.

Lényeg a lényeg mostmár nem húzom tovább, beleuntam ebbe a játszadozásba,abba hogy hülyén viselkedtem vele nem voltam őszinte, játszadoztam, hogy egyszerre Casanova de azért féltékeny ha én azt hiszi mással vagyok, meg azért megnyílik érzelmileg aztán mégis más nő karjában látom,bekövettem én ő meg vissza.

Megírtam neki hogy őszintén én megkedveltem, nem hitte nekem el olyan aranyos vagyok bár elhihetné.... azt mondta ilyen szép nő mint én biztos nem szereti őt, miért hazudok miért akarom összetörni a szívét én is...bár őszinte lennék ha őszinte lennék akkor az őszinte szívemre igazán nagy szüksége lenne... bár hihetne nekem.Neki nincs semmije higyjek neki..

Akkor küldtem neki egy idézetet hogy. 'ha van egy nő aki annyira rossz hogy mindenki figyelmét felkelti de van annyira jó hogy csak egy kelljen neki akkor ne engedje el)

Erre azt írta:Igen ez a probléma nem találja ezt a nőt..

Akkor elküldtem neki egy képet egy ábrát hogy pálcikaember csaj tartja a szívét és a pálcikaember fiúnak ez nem kell.

Ezt beszivezte és írt egy olyat hogy ez :tényleg nekem szól? téneg minden igaz

tényleg szeretem?

majd megint elkezdtem játszani az agyam nem írtam neki aznap vissza, erre látom visszavonta nyilván büszkeségből az üzenetét.

Majd másnap én ostoba pcsa. Azért hogy bizonyítsak neki megírtam neki hogy vannak férfiak akik vágynak rám, mégis ignorálom mindet miatta és én ostoba megint elkezdek. játszadozni, elmondtam neki hogy van egy pl. aki tele van sportautókkal (tudom hogy erre külön érzékeny mert neki is van egy Mercedese amivel próbálja magát gyógyítgatni lelkileg mint egy kisfiú-sőt instán több oldala is van a kocsijának, ezért mondom hogy nagyon lelkisérült mert nőkkel és autós videókkal próbál elmenekülni a világ elől) na de lényeg a lényeg megírtam neki hogy az a férfi milyen jó kocsikkal jár nekem mégsem kell(tipikus hülye pcsaként) játszottam az agyam neki.. meg 3 éve próbálkozik az a másik férfi de nem kap meg...

(próbáltam bebizonyítani hogy nekem valóban ő kell csak ő) meg hogy az milyen gazdag vállalkozó sok kocsija van nem csak egy mint neki

Erre nyilván besértődhetett és ő azt írta hogy idézem:ja csak neki nem kell 3 évig futnia egy nő után hogy a karjaiban legyen😂❤️

Ezután írtam neki egy nagyon mély üzenetet 'hogy igen sok nő lehet de még egy olyan aki őszinte tiszta szerelemmel néz rá nem biztos hogy lesz még egyEzt is szívelte.Majd nem írt erre, de valószínűleg akart írni mert ilyen komolyabb üzenetre már sokszor volt hogy eléggé átgondolt választ ad másnap este pl. Szóval alaposan átgondolja.

De mit kellet ez nekem én ostoba pcsa most mindent elrontottam a kapujában annak hogy végre tényleg komolyan vegyen ...

Én ostoba amiatt a válasz amiben a karjáról beszélt hogy talál lányokat rá miatt (amiből megint a macsó énje jött ki) még pluszba láttam azt is hogy van egy plusz követettjeett instán.😂😂😂💀(azt se tudom nő vagy nem nő mit számít nekem én ostoba pcsa megint azt éreztem tuti valami nő, és hiába nyílik meg még mindig Casanova..) Na mit csináltam na mit csináltam????

Találjátok ki.

IGEN Videó sztoriba hogy megint féltékeny legyen...

Fogtam magam Kkitettem sztoriba 3 elképzelhetetlen nagy ostobaságot hogy féltékennyé tegyem.

1.kirtam egy kreált sztorit magamró(hogy amikor hosszú csipkeruhában vagy és a kislányod felhúzha a szoknyát ami alatt nincs bugyi. 😂ne kérdezzétek miért tettem

2.Kitettem hogy megint azzal a férfival randizom autóban akiről ugye meséltem neki,persze ez egy régi videó ahol az a koma még énekel is nekem és nagyon kívánkozva néz rám a méregdrága mercedesében

3.Kitettem az egyik legszebb Pesti hotelről egy régebbi képem mintha egyenesen ezzel a komával oda mennék most hemperegni


Szóval azt a látszatot keltettem hogy egy olcsó kis besértődőtt krva vagyok aki egy nappal az érzelmi megnyilvánulós beszélgetés után

fogja magát és elmegy kocsikázni egy nyilván gazdag drága sportautó férfival egy hosszú csipkeruhában ami alatt nincsen bugyi.😂💀

És persze nyilván a kocsi is egy szuperdrága mercedes nem egy sima mercedes E-coupe ami a kis macsómank van. Szóval ez duplán fajhatott neki. Már csak a tipikus férfi frokméregetés miatt is.

Szerintetek mi történt?

Meg látta ezeket a sztorikat.Le tiltott tegnap este...

Én ostoba megírtam neki a komoly hangvételű üzeneteket az igazsággal majd másnap azt a látszatot keltettem hogy egy ostoba krva vagyok akit egy nyilván nála gazdagabb vállalkozó a nyilván nála drágább kocsijában épp megkefél a bizonyos 3 év sóvárgás után neki adom magam...

Nyilván szétverte az ideg megutált hiteltelen lett mindaz amit ennyi hónap lassan egy év után át akartam neki adni. Minden játszma csak érte volt de én hülye pcsa most mindent elrontottam. Letiltott. Tudom

már egyszer letiltott amikor csúnyákat mondtam róla, végül elnézte nekem. megbocsátott kaptam egy második esélyt megint elrontottam.

Volt egy sejtésem hogy a napokban vissza fog menni ahhoz a pincsi nőböz akit mondtam hogy csak arra tartja szegényt hogy gyógyítgassa a sebeit.Amikor ignorálta a lányt miattam akkor az volt kint ennek a szerencsétlen lánynak hogy idézem 'ha elmesz többé ne gyere vissza'

Ma látom hogy az a lány kitette sztoriban hogy csodák igenis léteznek vissza tért a szerelem az életébe. Kitette még a zászlóját is a macskókámnak a zászlaját egy szívvel a biójába.Teljesen egyértelmű azonnal düh dac miatt visszament hozzá az a nő meg azt hiszi hogy nyert.....ráadásul még az egész ostobaság előtt pár nappal pont ránéztem a csajra instán amit ugye lát sztoriban szóval ez. a ő most azt hiszi nyert mert azt hiszi én már előre féltem hogy visszamegy hozzá.

Nyilván én most tiltva vagyok ennek a férfinak nyilván a csaj most ezt látja összerakja a fejében a sztorit és azt hiszi minden róla szól💀


💀Visszament hozzá és én löktem vissza annak a nőnek a karjaiba.💀👽



Persze a másik része az hogy tulajdonképpen én most legyőztem a nagy macsót,én vagyok az a nő aki megtörte az egóját hisz ő a sérült lelke miatt játssza a nagy macsót instagramon!

Én a drága, az ő kocsijánál százszor drágább autóval azzal a kamu videóval ahol az az exrandipartneremmel ülök abban az autóban) ezzel teljesen kicsináltam!

Viszont most ugyanaz lettem a szemében mint az a bizonyos exe... pont ugyanaz... egy hülye pi

csa

2023. máj. 23. 15:16
 4/29 A kérdező kommentje:

Mit tegyek?

Muszáj megtudnia az igazságot muszáj tudnia hogy ez csak hazugság és nem lehet vége mindennek azért mert hülye voltam és féltékennyé akartam tenni.

Azt tervezem pár hetet várok után az egyik kocsis instáján (ahol a kis sérült lelkét ápolgatja) megírok neki mindent az igazat.


De gondoljatok bele most végig kell néznem ahogy a miattam való haragja és csalódottsága miatt azzal a nővel kavar...... 💀

Ami még szebbé teszi a sztorit most mondja barátnőm hogy látja kitett egy sakkmattot a sztorijába, igen egy sakkmattot a sakktáblán enyhe utalások.

....

2023. máj. 23. 15:24
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Hat en tenyleg segiteni akarok, de szerintem menthetetlen vagy.


Szoval csak annyit mondok, hogy soha, de soha nem lenne normalis, boldog eleted ezzel a csavoval (mert egyikotok se normalis).

Remelem, ennyi volt, a te erdekedben.

2023. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Hát én végigszenvedtem a sztorit, ne haragudj, ennyit mondok. Amíg a felszínesség, a külcsín és a szociális média világában élsz, nem csodálkozom azon hogy ilyeneket fogsz ki.
2023. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%

Én rövid leszek. Tényleg egy hülye pi csa vagy. 😂😂😂

Töröld a közösségi fiókjaid, jobban jársz. Ezzel kezd a gyk-n, a következő meg az insta legyen!

2023. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Egyébként az a vicc hogy teljesen igazatok van.

Nem véletlenül alakult ki ez a tramuás kötődés.Mert ez az. Az a vicc pszichológiai vizsgádm van erre itt tartok 24 évesen egy 28 éves lelki beteggel,akinek 2 külön instagram a van csak a kocsijának. És teljesen egyértelmű hogy beteg és a kötődése hozzám is beteges mint nekem hozzá.

2023. máj. 23. 15:39
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is ostoba pcsa vagy. 😂


Megmondta, hogy hiába érez valamit irántad (ha egyáltalán igaz, kétségbe vonnom), akkor se lesz veled :

1)A táv.

2)Gyereked van.

3)Casanova.



Tök mindegy miért az, de az, szerintem nem szeret ő senkit csak magát egyébként, még az exet se! Te hiába voltál féltékeny ostoba liba őt valójában nem érdekelte, csak adta alád a lovat és szórakozott rajtad míg ki tudja hány nőt rakott meg.

Miért nem fejezed be a social média életet és inkább kezded el élni a valós életed?

Olyan pasassal kellene együtt lenned, aki szeret, tisztel téged és a gyereked is és persze közel él hozzád.

Légy már nő, ne pcsa, ideje lenne! 🤦‍♀️

2023. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

nem zavarja a kislányom,imádja a kislányom,még ennek a pótléknőjének is van egy kislánya egyébként,szóval biztos nem a kislányom a probléma

de egyébként lehet minden másban igazad van nem normális és tényleg csak magát szereti ez esetben legalább én most megaláztam kissé!

2023. máj. 23. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!