Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tud fájni hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erzsebet13 kérdése:

Meddig tud fájni hogy nem lehetsz együtt azzal akit szeretsz?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy illetőbe akivel nem lehetek együtt. Túl sok embert bántanánk a kapcsolatunkkal,így úgy döntöttünk hogy inkább nem folytatjuk tovább. Neki van új kapcsolata de állandóan keress, és el utasító vagyok vele, pedig nagyon hiányzik. Gondoltam hogy pár hónap és jobb lessz. De lassan már egy éve küzdök magammal. 😞 És csak napról napra rosszabb. Milyen jó tanácsot tudtok adni?
2023. szept. 30. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Tiltsd le, ne talizz vele többet, mondj fel ha egy helyen dolgoztok és keress fel pszichológust!
2023. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Le tiltottam 😔😞, el kerulhetetlen hogy talkozzunk, egymással szembe lakunk 🤦‍♀️.
2023. szept. 30. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Költözzetek el!
2023. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Akkor költözz el! Egyébként ha keress, olyan megjegyzései vannak hogy így hiányzol úgy hiányzol, ez meg az lenne jó, akkor szívesen csalná a párját veled. Nem ártana tudatni őt kivel is van együtt. Ha te meg férjes asszony vagy, foglalt, akkor tessék a pároddal foglalkozni helyette. Nem segítene? Válj el és mindenképpen pszichológushoz fordulj, rád fér.
2023. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Neki van új kapcsolata de állandóan keres

Hagyjon békén, megállapodtatok.

Ne fogadd a hívását, ne állj szóba vele.

2023. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Mégis miért bántana ez másokat?

Szarjátok le, miért érdekel mások véleménye ha együtt boldogok vagytok?

Egy életetek van,egyedül a saját életetek érdekeljen ne pedig másoké....

Ennyi önzőség azthiszem belefér :)

2023. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokáig. Én 3 éve nem tudok túllépni életem szerelmén. Keress valami elfoglaltságot pl.: olvass, tarts állatokat, kiránulj, süss-főzz stb.
2023. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Szóval együtt voltatok, de te szakítottál, merthogy valaki(k)nek ez fájna, és neki EZUTÁN lett kapcsolata? Akkor te vagy férjnél, ő egyedülálló volt, és próbált továbbítani, vár téged továbbra is "kezelgetne"


Első lépésként gondold végig mi vezetett ide hogy szeretőd lett, és ennyire beleszerettél, aztán ha tudod javítsd meg. Bár elválni tisztességesebb lenne, vagy lett volna.

Van hogy az ember házasságban találja meg az igazi szetelmet, ami elég szar helyzet.

2023. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!