Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell túllépni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell túllépni egy ilyen erős szerelmen?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot külföldon közvetlen a válásom után. 10 évvel fiatalabb nálam,én 40 vagyok 2 gyerekkel.Teljesen önbizalomhiányos voltam. Első látásra szerelem volt. Belehabarodtam, latin amerikai fehérbőrű fantasztikusan szimpatikus,őrületes az ágyban. Én elutaztam pihenni külfoldre, ő ott dolgozott a bárban 3 hónapja... annyira egymásba habarodtunk, amennyire csak lehet. Visszautaztam hozzá még 4x. Ezután elmenten vele latin amerikába a családjához. Nagyon jó volt. De... a fájdalmas de: azt ígéri eljon hozzám szlovákiába 1 hétre leghamrabb ! 5 ! hónap mulva. Mert ami az egyetlen hibája, nincs pénze. Patriarchális rendszerből jön. Így első az anyja és a családja támogatása, utolsó ő maga és én. Azt ígéri,hogy eljön az EU-ba dolgodzni,1-2 éven belül. Viszont annyira hianyzik nap mint nap. Elmonhatatlanul. Egyszerűen azt érzem hogy soha nem leszünk együtt. Ha itt IS lesz EU-ban 100-200 km-re lesz minimum, mire ő bebiztosítja magát én kifutok az időből 😢 kinézetre letagadhatok simán 8-10 évet,de biológialilag nem. 😢 úgy érzem a szívem megszakad. Az övé is. Úgy szeretnék egy partnert aki itt van velem, aki megölel, akivel megosztahom minden örömom, akinek főzhetek, vagy elmehetünk buliba. Viszont nem bírok szakítani vele. Minden önbizalomhiányomból kigyógyított, mindent megéltem mellette,mint a versenylovak úgy futottunk, de egyszercsak,ha én nem megyek ő nem tud. Ahogy kivettem a szavaiból ennyi idő után nem tudta eltitkolni mennyi adóssága van. Egyszerüen másol tartunk az életben. A szívem megszakad annyira szeretem. Hogy kell túllépni egy ilyen erős szerelmen?

2023. okt. 6. 22:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha reálisan gondolkozol ennek a lamurnak qurva gyorsan vége lenne ha együtt élnétek. Csak így csábító hogy messze van, azon kívül hogy jó az ágyban semmit sem tudsz róla, csak annyit ennyit ő elmesélt magáról. De nyilván a jóképűségén kívül semmilye sincs az meg édeskevés hosszú távon, az sem jó hír hogy le van égve, az ilyen hapik meg keresik a gazdag külföldi nőket, és ne hidd hogy cölibátusban van amikor nem vagy ott. Pultos, recepciós mind felejtősek. Lehet ha együtt élnétek itt nálad, meglopna, más csajokkal talalkozgatna a hátad mögött. Általában ez szokott lenni ráadásul az eltérő kultúra amilyen érdekes az elején annál inkább éket ver két ember között a gondolkodási külömbség.
2023. okt. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*Különbség
2023. okt. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, költözz latin amerikába.
2023. okt. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Angliában is volt egy ilyen igaz ott 70 éves mami hitte hogy 30 éves közel keleti családos férfi igazán szereti, jól lehúzta házasság után
2023. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Elvált önbizalom hiányosként én is bele kezdtem szeretni egy olyan férfiba akivel hamar felismertem hogy nem kettőnkről szól a dolog, egyoldalú lenne mert én szeretet éhes vagyok, és függnék a szeretetétől. Szakítottam. Hagytam magamnak időt meggyógyulni. Egyedül is boldog lenni és akkor megismertem azt a férfit aki valóban egyenrangú, elfogadó és harmonikus társ és szenvedély is van, nem kell megalkudni.



Úgy gondolom gyermekes anyaként felelős vagyok azért hogy ne egy ideál szerelmet hajszoljak, ami elveszi a figyelmemet a gyerekemtől. Éltem már annyi kapcsolatban hogy tudjam szerelmet könnyen lehet érezni sok férfi iránt, de ha a szerelmem kívüli körülmények szörnyek, fájdalmasak vagy maga a másik fél bántalmazó stb akkor ki kell lépni

2023. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"első az anyja és a családja támogatása, utolsó ő maga és én."


Az a baj, hogy itt eldőlt. Ha valaki így lenne velem, azt gondolnám nem vagyok elég fontos. A kapcsolatba folyamatosan ott lenne a család, a rokonok, egy perc nyugalmad nem lenne, mert nincs elszakadás, nincs olyan, hogy csak ti ketten.


Felfokozott érzelmi állapotban vagy, és így nem tudod reálisan látni most a dolgokat, és a kapcsolatot vele. A saját érzelmeid szerint most minden álomszerű, de sok fontos különbséget most ignorál a fejed, amiatt, hogy érzelmileg felrepített a srác.


Bocs ha nyersen fogalmaztam. De szerintem meg kéne próbálnod józan állapotba kerülni, viszont az érzelmeid most mindent szépre korrigálnak.


Én nem látom hogy reális lenne, hogy összeillik két ilyen hátterű ember. Ha ezt elfogadod, akkor meg a gyásszal el fog menni x év, amit utólag sajnálni fogsz, hogy fölöslegesen sirattál valakit.

Olyat kellene keresni, akivel életstílusban hosszútávon is működtök. Itt azt látni, hogy van benned most egy "még élni szeretnék", bulizni, de ez lehet hogy kifut pár év múlva, a srácnál meg nem. Akkor viszont jobban kijön a különbség.


Egy válás után még most találsz magadra, és hirtelen észrevetted a lehetőségeket az életben, de nem biztos hogy ez a srác hosszútávon neked való. Más a szerelmi harmónia, és más az hogy két ember háttérben, életvitelben illik-e egymáshoz.


Amúgy egyetértek 15-össel, le kell belül nyugodni. Túl hamar jött egy túl kontrasztos szerelem, amin látszik hogy nem reális, és nem is kivitelezhető. Tudom, hogy fáj, viszont látod, másnak is jött olyan az életébe, akire rá meri bízni az életét, szereti, és össze is illenek hosszútávon is.

2023. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tudod pontosan mennyi a tartozasa? Latin Amerikaban azert nem olyan jok a fizuk, lehet nagyon soknak gondolja de ha EU ba koltozik akk mar nem is olyan sok?


Jol beszel Angolul?


Hany evesek a gyerekeid?


Miert kell 1-2evet varni mig Eu ba koltozik?


Bocsi a sok kerdesert :D csak probalom megerteni.


Nem kell mindig negativnak lenni, en is ki koltoztem kulfoldre a parom miatt s nem a penze kellett!

2023. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!