Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a párról, akik 3-as kapcsolatban élnek, mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
[link]
2023. okt. 29. 18:05
A kérdező szavazást indított:
Normális
Nem normális.
Egyik sem, inkább furcsa.
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Addig normálisnak tartom, amíg ez a felállás mindhárom félnek rendben van, és valamilyen szinten meg van beszélve / le van papírozva az, hogy kinek van joga pl. a másikat meglátogatni kórházban, anyagiakon hogy osztoznak, és ez is megfelel mindhármójuknak (azaz egyikkel sem b...nak ki... mert a 3. félnek, aki a legkésőbb csatlakozott, ez mindig elég rizikós, mert tudtommal Amerikában sincs hivatalos poligám élettársi együttélés vagy házasság). Nekem az értékrendem nem fér bele a közösködés mással, de ha nekik oké, én nem ítélkezem (inkább ez, minthogy vki kummantva félrekúrjon).
2023. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

"le van papírozva"


Komolyan van, aki ilyen szinten bürokrata, hogy még egy hármas kapcsolatban is ez a fontos, hogy kinek milyen jogai vannak egy ügyben?

2023. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

2: nem bürokratának tartom magam, hanem elővigyázatosnak. Láttam már karón varjút, na. Sima kétszemélyes kapcsolatokban is tudják az emberek szanaszét szívatni egymást, pedig ott azért a magyar elég jól és pontosan fogalmaz, hogy kit mikor mi illet meg... de ott is vannak kérdéses dolgok, kiskapuk (pl. egy htb-nek, ha besegít egy csomót a férje vállalkozásába, de nincs lepapírozva, és a vállalkozás sincs sehol sem a nevén, és az ismerkedésük előtt lett alapítva, akkor egy büdös centet nem kap, ha a férj nem méltányos, a válás után, akkor sem, ha dolgozott benne). De ha már egy harmadik személy is van...

Nyilván, ha ez a kapcsolat kimerül abban, hogy néha elmennek randizni, akkor nem kell semmit megdumálni. De ha már együtt élnek, egy háztartást vezetnek közösen anyagilag is, hármasban nevelnek gyereket (úgy pl., hogy el van várva a 3. féltől, hogy ő is foglalkozzon a kölökkel)... na ott már azért simán tönkre tudnak vágni vkit. Főleg ha mondjuk 2 nő egy 1 pasas esetében az 1. nő sem rajong az ötletért, csak akkor nem akarta elveszíteni a pasit, aki behozta a 3.-at.

2023. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1-es: Ket pasim van, pont most voltam korhazban, ahol felirtam a felveteli lapra mindkettojuk nevet, hogy ok a parjaim, es kesz:)


Amugy nem hulyeseg, amit irsz, de ezek a temak csak par ev utan jonnek elo.

2023. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen kapcsolatot a kényszer szül. Egyik sem akar lemondani a harmadikról, hát belemennek az osztozkodásba. Nem hiszem, hogy egy ilyen kapcsolatban mindenki boldog.
2023. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5


Nem tudhatjuk, hogy mi van a színfalak mögött. Lehet, tényleg nincs olyan nagy boldogság, mint mutatják.

2023. nov. 2. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!