Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok,akiknek megy a csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoltán9 kérdése:

Srácok,akiknek megy a csajozás,van bevált praktikátok a csókra?

Figyelt kérdés
Vagy általában hagyjátok és csak úgy magától megtörténik?

2023. nov. 5. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nincs
2023. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
A ne gondold túl praktikát alkalmazom.
2023. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túl variálni, amikor már érzem hogy össze melegedtünk, felszabadultabb, megcsókolom
2023. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Kihagyom, mert személy szerintem nem szeretem a nyelves csókot, undi. Lepontozást megkapom majd ezért, de ez van.
2023. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A farkadat szopkodni undi.
2023. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát esetleg az hogy ha egymás mellett ültök vagy szemben vagytok stb. kicsit elkezdesz játszani a hajával, ha nem hajol el akkor onnan meg tudod simogatni az arcát abból pedig már mehet csók. Ha nem tetszik neki, akkor már az elején el fog húzódni a lány, ami kellemetlen, de annál szerintem még mindig jobb mintha egybol meg akarnád csókolni és akkor hajolna el.


Persze más lehet máshogy csinálja vagy egyből a csókkal kezd, ez csak egy vélemény.

2023. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt emelett azért így nem mondanám hogy nekem "megy a csajozás" de voltam pár lánnyal és ott ez általában működött.
2023. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van na ez egy szuper dolog,technika volt egy csaj nála megpróbalhattam volna, eléggé működött köztünk a kémia még úgyis hogy volt párja és együtt éltek,nálam meg házasság is van,már volt aki kérdezte történt e már valami mert látja alakul valami köztünk,szólt próbálkozzak
2023. nov. 6. 06:27
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő kezdte az egészet állandóan dicsért,mellém ült,hozzámért,másik csaj is beszólt hogy nyalasan dicsért,volt úgy beszéltünk hajába is beleturt bár akkor nem voltunk kettesben,meg civakodtunk kicsit,aztán hozzáertem,ő meg rögtön ugyanott érintett aztán megint hozzáertem,megint ugyanott viszonozta az érintést,szóval lehetett volna nála próbálkozni,bár úgy éreztem még nem állunk rá készen,aztán sajnos elkerült az eletemből
2023. nov. 6. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!