Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan javíthatnék a párkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javíthatnék a párkeresésen?

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok még, 22 éves.

Szüleimmel nem ápoltam sosem valami jó kapcsolatot, ami tudom hogy befolyással van az életemre, a párkeresésre és ezért is mivel apummal sose jöttem ki jól, így az idősebbek érdekelnek leginkább.Kb 10-12 évig maximum úgyhogy még annyira az a korkülönbség nem vészes szerintem.


Ugye a 30-as pasik már általában tapasztaltabbak, kiélték magukat, viszont inkább egy korabeli nőt akarna maga mellé aki szerinte fixebben ott lenne mellette.

Így ha megtetszem idősebb pasinak, ő elég hamar lemond rólam randi nélkül, az ilyen dolgok miatt, próbál előre gondolkodni, stb...


Valahogy úgy érzem gyerekkoromtól hogy komoly kapcsolatot szeretnék és megállapodnék egy ember mellett (persze volt már kapcsolatom, de nem volt még jó tapasztalatom).

Meg persze sokszor hallom hogy éljem ki magam, stb... Én másban éltem ki magam, viszont hiába engedtem el ezt a sztorit és változattam magamon, a hozzáállásomon nem látok változást a kapcsolat terén.

Lefogytam, ápolt vagyok, kedves vagyok, annyi hogy nem vagyok vékony viszont cicababa sem.


Nem gondolom hogy nagy igényem lenne szerelem téren vagy pasi téren, tényleg ami éppen megtetszik vagy megfog.

Mégis sokszor tapasztalom hogy tetszem egy olyan srácnak vagy pasinak aki nekem is tetszik, de aztán ez elég hamar ennyiben is marad és utána leszar.

Sorban ilyenekkel találkozom és már nem értem miért nem jön össze egy kapcsolat.

Nem erőltettem, sokáig elvoltam egymagam, építettem az életem, voltam laza kapcsolatban, de már szeretnék komoly kapcsolatot.

Próbáltam társkeresőt használni újra sikertelenül, ott is inkább lazára vágynak a pasik.

Illetve személyesen is inkább azt vettem észre ha valaki akart tőlem valamit az vagy minden csajra rá volt mozdulva vagy csak megakart húzni.

Mint kapcsolat már látom egyre kevesebben keresnek csalódások miatt meg ez jobb megoldás.


Tényleg valahogy nem érzem azt hogy valaki a másik felem lenne, mert sose jutok el oda hogy egy kapcsolat legyen.

Éveken keresztül folyamat visszautasítanak szerelem téren, így azért elgondolkodtat ez a helyzet.

Sok mindenen változtattam, de sajnos még ez sem segített.

Hiába ismerkedem online vagy akár személyesen ugyan oda lyukadok ki mindig.

Akivel pedig azt érezném hogy lehetne valami, mindig szt kapom hogy szexkapcsolat, pedig nem gondolom magam csúnyának, sőt elég sok mindent tettem.

Csak mindig jönnek másik félről a kifogások, stb...

Nem tudom igazából mi tévő legyek, mert rengeteg időt és energiát ölök bele olyan ismerkedésbe ami utána úgyis abba marad.

Nem tudom ilyenkor mi a teendő, stb...

Amiért nagyon törődöm a másikkal azért is hátrányban vagyok, mert nem szórakozom a másikkal, nem kelletem magam, hanem normális vagyok vele.

És se nem vagyok mű nő, szóval ezek mindenképp hátrányok.


2023. nov. 6. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dicséretes, hogy a mai világban így állsz hozzá
2023. nov. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nem tudom igazából mi tévő legyek, mert rengeteg időt és energiát ölök bele olyan ismerkedésbe ami utána úgyis abba marad.


Nem tudom ilyenkor mi a teendő, stb..."


Hát ne ölj bele rengeteg energiát olyan kapcsolatba, ahol úgysem lesz semmi.

Miért teszed/tennéd ezt? Semmi értelme. Vannak időközben arra utaló jelek, hogy "úgy sem lesz semmi". Figyelj ezekre a jelekre és kellő időben hagyd abba.


"Amiért nagyon törődöm a másikkal azért is hátrányban vagyok, mert nem szórakozom a másikkal, nem kelletem magam, hanem normális vagyok vele."


Azzal törődj, aki veled is törődik.

Ne bízz meg csak úgy mindenkiben.



"Szüleimmel nem ápoltam sosem valami jó kapcsolatot, ami tudom hogy befolyással van az életemre, a párkeresésre és ezért is mivel apummal sose jöttem ki jól, így az idősebbek érdekelnek leginkább."


Érthető valamilyen szinten, de mivel tudatosan látod, hogy miért van ez, így nem muszáj beletörődni. Dönthetsz úgy, hogy a saját korosztályodba választasz társat. Ez csak egy dolog, hogy "apakomplexus" miatt az idősebb korosztályt preferálnád, de biztos van olyan is körülötted vagy majd lesz, aki a saját korosztályodban megfog. Ettől még dönthetsz máshogy.

2023. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem irto gyerekes ez a hozzaallas, hogy legyen 30 felett, mert az mar kielte magat. Tudod melyik 30 pasi akar maganak 20-as kislanyt? Az, amelyik nem hajlando felnoni, tovabbra is felelossegvallalas nelkul szeretne szorakozni. Magyarul meg mi dig ki akarja elni magat. Az ilyen altalaban ugy is marad, nem alkalmas komoly kapcsolatra. Nem a 19. szazadban elunk, hogy evtizedes korkulonbseges kapcsolatban legyel. Ma mar ezt komplexusnak nevezik, es kezelni kene, hogy megtalald a sajat korosztalyoddal a kapcsolatot.
2023. nov. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!